Aşk Acısı Nasıl Geçer 4 Aşamada Kurtulun
Home / Aşk Acısı / Aşk Acısı Nasıl Geçer 4 Aşamada Kurtulun

Aşk Acısı Nasıl Geçer 4 Aşamada Kurtulun

aşk acısı nasıl geçer

İlişkiler başladığı gibi bitebilir. Bu yaşam döngüsü içinde son derece normal bir durumdur. Kadın erkek ilişkilerini yürütmek her zaman kolay değildir. Sosyal hayattan uzaklaşmak bu ilişkilerin en büyük engellerinden biridir. Bazı kişiler özgür olmak isterler bazı kişilerse, hareket alanlarının kısıtlanmasını istemezler. Biten bir ilişki sonrası yaşanan aşk acısı ise, her zaman kolay bir şekilde atlatılamayabilir. Bunun için en çok sorulan sorulardan biri aşk acısı nasıl geçer sorusudur. Aşk acısını hafifletmenin hatta yok etmenin bazı püf noktaları vardır. Bu noktalara uyulduğu takdirde aşk acısını daha kolay bir şekilde atlatabilir ve yeni bir ilişkiye daha sağlıklı başlayabilmenin adımını atabilirsiniz.

Aşk acısı nasıl geçer? Atlatmanın yolları

Gelin aşk acısını geçirmek için yapabileceklerimize birlikte bakalım.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

KALPPKendinize zaman ayırın.

Aşk ilişkilerinde genellikle sevgiliye göre bir yaşam tarzı kurulur. Bu hâkimiyet bir şekilde sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırabilir. Kaçırdığınız birçok aktivite ve arkadaş buluşmaları aşk acısını hafifletmek için en kolay yollardan biridir. Bu sayede enerjiniz yükselir ve daha neşeli bir insan haline gelirsiniz. Arkadaşlarla buluşmanın bir olumlu yanı da sizi dinleyecek olmaları ve böylece içinizi daha rahat boşaltabilecek olmanızdır. Arada yakalanacağınız gülme krizleri ise, aşk acısına inat daha yüksek bir şekilde gerçekleşebilir.

Aşk acısını hatırlatan anıları ortadan kaldırın

KALPPAnıları paketleyin.

Eski sevgilinize ait ne varsa hiç durmayın ve onları bir pakete koyup, denize atın! Çevreyi kirletin demiyoruz ancak aşk acısından kurtulmanın en etkili yollarından biri, sevgiliyi hatırlatan her türlü objeden uzaklaşmaktır. Notlar, hediye ayıcıklar, fotoğraflar, müzik cd’leri ve buna benzer birçok eşyadan kurtulmak sizleri oldukça rahatlatacaktır. Elbette pahada ağır eşyalardan kurtulmak konusunda bir kez daha düşünmenizde fayda olacaktır.

KALPPSpora ve diyete başlayın.

Aşk acısı sizlere kilo ve ağırlık olarak geri dönebilir. Bunun sebebi moralinizi abur cubur yiyecekler aracılığı ile yükseltme isteğinizden gelmektedir. Siz siz olun bir aşk acısı yüzünden kendinizi obez bir vücuda dönüştürme çabası içine girmeyin. Aşk acısı nasıl geçer sorusuna verilecek en güzel yanıt düzenli olarak egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek olacaktır. Her gün olmasa bile haftanın 3 ya da 4 günü hızlı bir yürüyüş yapmak mutluluk hormonunuzu arttıracaktır. Bunu bir de sahil kenarında ya da yeşil bir arazide yapacak olursanız, kendinize ekstra bir ödül vermiş de olursunuz. Buna ek olarak yağlı, şekerli ve kremalı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Böylece yağlanmaktan kurtulur ve çok daha fit bir vücuda sahip olarak yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Haftada 1 gün mutlaka kendinizi en sevdiğiniz yiyeceklerle ödüllendirmeyi de sakın unutmayın.

Aşk acısını geçirmek için aktivitelere yönelin

KALPPYeni aktiviteler edinin.

Yurt dışında aşk acısı çekenler genellikle kitap kulüplerine üye olurlar ve oradaki toplulukla kültürel bağlar kurarlar. Biz de bu tarz kitap kulüpleri pek yoktur ancak şehirler yapılacak yüzlerce aktivite olanakları ile doludur. Aşk acısı nasıl geçer diyenler; sergiler, tiyatrolar, sinema ve konser seçenekleri sayesinde hem kafa dağıtabilir hem de bu etkinlikler sayesinde yeni yüzlerle tanışabilirler. Bununla da sınırlı kalmayın ve kendinizi bir hobi kursuna yazdırın. Bu bir yaratıcı yazarlık kursu, aşçılık kursu ya da el sanatları kursu olabilir. Yapılabilecek bunca aktivite ve hobi varken, hala aşk acısı çekmek son derece gereksiz bir durumdur. Unutmayın hayat gerçekten çok kısa: hem yaşamak hem de yeni aşklara yelken açmak için…

About Editör