Aşk Acısından Kurtulmak İçin Müthiş Yöntemler
Home / Aşk Acısı / Aşk Acısından Kurtulmak İçin Müthiş Yöntemler

Aşk Acısından Kurtulmak İçin Müthiş Yöntemler

aşk acısından kurtulmak

Aşk acısı kimine göre gereksiz bir acı gibi görünse de insanı hem psikolojik hem de fizik açısından yoran ve güçsüz düşüren bir durumdur. Kimilerini uykusuz, kimilerini aç ve susuz bırakabilir. Kimileri sosyal açıdan oldukça zayıf bir duruma düşerken kimileri de kendini odaya kapatır ve kimseyle iletişim kurmak istemez. Boş gözlerle etrafa bakanların sayısı da oldukça fazladır. Buna yerli yersiz ağlama krizlerini de eklersek aşk acısından kurtulmak ne kadar zordur, tahmin etmek zor değildir. Peki, aşk acısından kurtulmanın bir yolu var mıdır? Varsa bu nasıl uygulanır ve bu yöntemler gerçekten işe yaramakta mıdır? İşte sizlere aşk acısından kurtulmak için birkaç etkili yöntem!

Aşk acısından kurtulmak için bunları mutlaka yapın!

SAĞA OKİletişimi tamamı ile koparmak;

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Aşk acısından kurtulmanın belki de en zor ancak en etkili yollarından biri ayrılmış olduğunuz sevgiliniz ile olan iletişimi koparmaktır. Ne e-posta, ne mesaj, ne mektup ne de araya bir arkadaş sokmak! Bu kanallardan herhangi birini kullansanız dahi aşk acınız yeniden depreşebilir ve olumsuz bir cevapta çok daha zor bir duygusal buhran içine girebilirsiniz. Aşk acısından kurtulmak demek, artık o kişi ile olan temasınıza bir son vermek demektir. Zaten bitmiş olan bir ilişkiyi bu tür iletişimlerle sürdürmeye çalışmak kendi kendini kandırmaktan başka bir şey olamaz.

SAĞA OKArkadaşlarla vakit geçirmek;

Aşk acısını hafifletmenin en sağlıklı yollarından biri arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmektir. Hatta eski arkadaşların yanına yenilerini de eklemenizde hiçbir sakınca yoktur. Böylece dertlerinizi paylaşacak daha fazla kişiye sahip olabilir ve o kişilerle ilişkiler hakkında yararlı yorumlar yapabilme olanağı da bulabilirsiniz. Eski aşkınızla zaman geçirip arkadaşlarınızı ihmal ettiğiniz zamanları da bu sayede bir şekilde telafi etme fırsatı bulmuş olursunuz.

Aşk acısından kurtulmak için sosyalliğe yönelin

SAĞA OKSosyal aktiviteler;

Birçok kişi sevgilileri ile vakit geçirmekten katılması gereken birçok sosyal aktiviteyi ihmal etmektedir. Ben yeteri kadar sinemaya gittim diyen bir kişi o karanlık salonda sadece filme odaklanmadığının da farkındadır. Yıl boyunca bir sürü film, tiyatro ve konser faaliyetleri sürerken, hala sevgilinizi düşünüp aşk acısı çekmenin bir anlamı yoktur. Sanatsal her tür aktivite ufkunuzu daha çok geliştirir ve bu sayede başka insanlarla tanışma olanağınız da artabilir. Bir açık hava konserinde kendinizi her an başka bir aşkın kollarında bulabilirsiniz.

Aşk acısından spor yaparak kurtulun

SAĞA OKSpor yapmak;

Düzenli spor ve egzersiz yapmak aşk acısından kurtulmak için en güzel yöntemlerden biridir. Yapılan araştırmalara göre her gün belli bir tempoda yapılan düzenli yürüyüş, aşk acısı da dâhil olmak üzere her türlü depresyona iyi gelmektedir. Terapi yollarından en sağlıklı olanı egzersiz yapmaktır. Evinize yakın bir spor salonuna kayıt yaptırırken, hangi tür egzersiz dersleri verildiğini mutlaka sorun ve hatta mümkünse, dans derslerine yazılın. Dans etmek de spor yapmak kadar enerji veren bir aktivitedir. Özellikle salsa ve tango gibi partner gerektiren dans türleri ise, hem aşk acınızı üzerinden atmanızı sağlayacak hem de ihtiyacınız olan yaşama tutkusunu size yeniden kazandıracaktır. Kim bilir belki de bu dans dersleri sırasında ruhunuza hitap edecek bir başka sevgili bulabilir ve çok daha sağlıklı bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

About Editör