Bir Erkeği Nasıl Elde Ederim?
Home / Erkekleri Elde Etmenin Yolları / Bir Erkeği Nasıl Elde Ederim?

Bir Erkeği Nasıl Elde Ederim?

bir erkeği elde etmekBir erkeği elde etmek mi istiyorsunuz? Heyecanlı bir maceraya başlayarak ciddi bir ilişki olarak devam etmek için neler yapabilirim diyorsanız şimdi sizlerle paylaşacaklarımı uygulayabilirsiniz. Bir erkeği tavlamak istiyorsanız vücut dilinizi iyi kullanmanız ve kendinizi karşı tarafa doğru bir şekilde ifade etmeniz çok önemlidir. Sözlü iletişimden önce vücut dili iletişime geçmek kendinizi ifade etmeniz açısından çok daha kolaydır. Vücut dilinizi karşı taraf için iyi ve doğru kullanabilmeniz için birkaç tüyo vereceğim.

Erkeği Elde Etmek için Vücut Dili Kullanın

Erkekler için ilk bakış çok önemlidir. Bir erkeği etkilemek istiyorsanız karşınızda bulunan kişinin gözlerine odaklanarak birkaç kalp atışı boyunca gözlerinizi hiç çekmeyin. Omuzlarınızı dikleştirerek göğüslerinizi ön plana çıkartın. Gövdenizi ve başınızı hoşlandığınız erkeğe doğru hafifçe çevirin. Karşınızdakinin de hareketleri aynı doğrultudaysa doğru yolda ilerliyorsunuz demektir. Gözlerinizi hafif bir şekilde kısarak baştan aşağı süzün ve gördüklerinizin hoşunuza gittiği takdirde tekrar göz teması kurarak hafifçe gülümsemeyi eksik etmeyin. Erkeklerin üzerinde çok uzun bakışlar olumsuz etkiler oluşturduğu için arada gözlerinizi kaçırmaya dikkat edin. Sizin yaptıklarınıza karşılık karşıda ki erkek gülümsüyorsa ve bakışlarınıza cevap veriyorsa hoşlandığınız kişiyi elde etmeye başlıyorsunuz demektir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bir ortamda arkadaşlarınızla beraberseniz ve birinden hoşlandıysanız ona yakınlık kurmak için arkadaşlarınız ile aranıza biraz mesafe koyun. Çünkü arkadaş grubu içinde hal ve hareketlerine dikkat etmeyen kadınlardan erkekler daima uzak durmaktadır. Tek başınıza kalmanın yollarını arayarak iletişime geçmeye çalışın. İlk adımı siz atmaya gayret edin fakat bu esnada da çok abartılı olmamaya dikkat edin. Tatlılığınızı kullanarak nazik bir şekilde ‘merhaba’ diyebilirsiniz. Ses tonunuzu ayarlayın. Karşı tarafın etkilenmesi için daha çekici bir ses tonuna hâkim olmak açısından tane tane konuşun ve sesinizi biraz alçak tutmaya gayret edin. Birkaç saniye gözlerinin içine bakarak cesaretli olduğunuzu hissettirin. Fiziksel bir yakınlaşma kurarak yakın zamanda buluşma ayarlamaya çalışın.

Bu süreçten sonraki adımlar için ve erkeklere dair öğrenmek istediğiniz her şeyi “Onu Elde Et” kitabında bulabilirsiniz.

About Editör