Erkeği Baştan Çıkaran Mesajlar Nelerdir?
Home / Baştan Çıkarma / Erkeği Baştan Çıkaran Mesajlar Nelerdir?

Erkeği Baştan Çıkaran Mesajlar Nelerdir?

erkeği baştan çıkaran mesajlarHayatınızdaki adamın gözü sizden başkasını görmesin, bir an bile yanınızdan ayrılsa sizi özlesin; yaptığı her işte gittiği her yerde aklında ve kalbinde siz olun istemez misiniz? Bunun yolu erkeği baştan çıkaran mesajlardan geçiyor. Cep telefonuna gönderilen kısa mesajlar değil, bunlar; bilinçaltına gönderilen mesajlar. Erkek fark etmeden hayatının merkezine sizi koyuyor ve siz onun için vazgeçilmez bir parça oluveriyorsunuz.

Peki, bunun için neler yapılabilir?

koku, bir kadını erkeğin aklına kazıyan en önemli ayrıntılardan bir tanesidir. Tahrik edici ve çok ağır olmayan bir parfümü boyun ve göğüs bölgenize sürerek ona yaklaşabilir ve kokunuzla başını döndürebilirsiniz. Eğer bu işlemi kısa ve dar, seksi kıyafetlerle yaparsanız çok daha etkili olacaktır. Evinizde baş başa olduğunuz bir sırada hiçbir neden yokken kalkıp giyinebilir, makyaj yapıp koku sürerek karşısına çıkabilirsiniz. Bu onu oldukça şaşırtacak ve etkileyecektir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkeği baştan çıkaran mesajlardan bir tanesi de bakışlardır. İnsanların duygularını en iyi yansıtan organ olan gözlerinizle isterseniz çok şey anlatabilirsiniz. Bunun yanında çeşitli fantezilere açık olmak, farklı şeyler denemek erkeklerin en çok sevdiği ayrıntılardan bir başkası. Kadınlar genel olarak utangaç ve çekingen davranarak erkeğin de kendisini kötü hissetmesine neden olur. Bunun için açık olun. O sizin eşiniz ve dünyada utanacağınız son kişi. Bedeninizden ve ondan utanmayın.

Gün içinde durduk yere aniden ona cep telefonundan söz gelimi özlediğinizi belli eden seksi bir mesaj atarak erkeği baştan çıkaran mesajlardan başka birini deneyebilirsiniz. Büyük ihtimalle size geri dönüşü çok arzulu olacaktır.

Erkeğinizi övmek, dururunu okşamak da son derece etkilidir. Her ne kadar güçlü gibi görünseler de bazı zamanlar kendine güven problemi yaşayabilirler. Özellikle yaş ilerledikçe ortaya çıkan bu duruma sık sık ona iltifat ederek karşı koyabilirsiniz. Sizin için ne kadar önemli olduğunu, yakışıklı olduğunu, seksi olduğunu dile getirerek ilgisini çekebilir, size daha çok bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

About Editör