Erkekler Nasıl Tahrik Olur 5 Büyük Hata
Home / Erkekler Nasıl Tahrik Olur / Erkekler Nasıl Tahrik Olur 5 Büyük Hata

Erkekler Nasıl Tahrik Olur 5 Büyük Hata

Erkekler nasıl tahrik olurErkeği tahrik etmek sanıldığı kadar kolay bir şey değildir. Çünkü tahrik dediğimiz şey aslında anlık bir şey değildir. Tahrik olan bir erkek bir kaç dakika içinde size ilgisini yitiriyorsa orada yanlış giden bir şey var demektir. Bu yazımızda kadınların erkekleri tahrik etmek adına yaptıkları yanlışlara madde madde değineceğiz.

Erkekler nasıl tahrik olur sorusunun cevabını yanlışlara değinerek aramak çok daha kesin sonuçlara götürecek bizi. Çünkü pek çok kadın bu yanlışları ısrarla ve her gün yapıyor. Ama siz yapmayacaksınız. Çünkü yataktaki kraliçe olmak istiyorsunuz ve buna doğru yollardan ulaşacaksınız. Erkekler yatakta ne ister ne istemez gelin birlikte bir göz atalım.

Erkeği Tahrik Ederken En Çok Yapılan Yanlışlar

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

 • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
 • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 
 • Çok yüksek topuklu ayakkabılar: Sanılanın aksine erkekler kadınların çok yüksek ökçeli ayakkabılar giymesini o kadar da arzulamıyorlar. Özellikle de boyları kısa ise!
 • Sakız çiğnemek: Erkeklere en itici gelen davranışlardan biri. Hele ki bir kadın sakızı çatlata çatlata çiğniyorsa bir an önce ortamdan kaçmanın yolunu arıyorlar.
 • Parfüm boca etmek: Erkekleri etkilemek adına yapılan en büyük yanlışlardan biri. Teninizin temiz kokusu parfümle bütünleşmeli. Parfüm şişesine düşmüş gibi kokmanız sizi sentetik bir madde gibi algılamalarına neden oluyor.
 • Dudakların çevresine kalın bir kalem çekmek: Bu makyaj tipini de erkekler hiç sevmiyorlar. Çünkü kadınlarda çok ucuz bir görüntü yarattığını düşünüyorlar. Bir erkeği baştan çıkarmak adına yapılabilecek en son şeylerden biridir bu!
 • Sarhoş kadın: Erkekler sarhoş kadınları da sevmiyorlar. Belki ilk buluşmanızda heyecanla içkiyi biraz fazla kaçırabilirsiniz ama bu kesinlikle sizin için bir eksi puan olacaktır. Çünkü erkekler böyle kadınların güvenliklerine hiç dikkat etmediklerini varsayıyor.
 • Aşırı şuh davranışlar: Yeni tanıştığınız bir erkeği tahrik etmek için aşırı şuh bir kadın gibi görünmenize hiç gerek yok. Aksine erkekler aşırı şuh kadınların ilişkiden maddi çıkar beklediklerini düşünüyor.
 • Argo Konuşmak: Belki ilişkiniz ilerledikten sonra belli ölçüler içinde argo konuşmanız tahrik edici olabilir ama yeni tanıştığınız bir erkeği tahrik etmek için hiç de iyi bir yol değil.
 • Erkek Fatma gibi davranmak: Erkekler mahallenin sert ablası gibi davranan kadınları da tahrik edici bulmuyorlar. Biraz naif olmakta yarar var.
 • Çocuk taklidi yapmak: İşte erkeklere en itici gelen hareketlerden biri. Çocuk sesi taklit ederek konuşan bir kadın gördüklerinde adeta libidoları sıfırlanıyor.
 • Çok uzun tırnaklar: Erkeklerin pek çoğu aşırı derecede uzun tırnaklardan hoşlanmıyor ve bu stildeki manikürü pis olarak nitelendiriyor. Hem zaten moda da değil.
 • Kanka olmak: Erkekler nasıl tahrik olur sorusunun tersine çevrilmiş hali de bu. Erkekler nasıl tahrik olmaz, onlarla kanka olursanız! Bırakın erkekler birbirleriyle kanka olsunlar sizin yapacak daha önemli işleriniz var.
 • Annesi gibi davranmak: İşte bir erkeği kaçırmanın en iyi yolu da bu. Tamam, kadınlık güdüleriniz size anneliği öğütlüyor olabilir ama siz bir erkeği tahrik etmek istiyorsanız o anda annesini mümkün olduğunca unutturmalısınız!
ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK,YATAKTA ONUN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN;HAYRAN KALDIĞI KADIN MI OLMAK İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ YATAKTAKİ KRALİÇE KİTABINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

yataktaki kraliçe kitabı

KİTABI İNCELE

About Editör