Erkekler Nasıl Tavlanır Erkekleri Tavlama Rehberi
Home / Erkekler Nasıl Tavlanır / Erkekler Nasıl Tavlanır Erkekleri Tavlama Rehberi

Erkekler Nasıl Tavlanır Erkekleri Tavlama Rehberi

Erkekler nasıl tavlanırDışa dönük bir kadın olabilirsiniz, hatta flörtöz bir kadın da olabilirsiniz ama bu erkek tavlama sanatını bildiğiniz anlamına gelmez. Bazen günlerce gözlemlediğiniz ve hayaller kurduğunuz erkeğin size en ufak bir sinyal dahi göndermediğini fark edebilirsiniz. Siz aslında ona sinyaller gönderiyorsunuzdur ama anlamıyor da olabilir. Bir erkeği kendine aşık etmenin yolları nedir diye mi soruyorsunuz? O zaman erkekler nasıl tavlanır konusunda güçlü tüyolara ihtiyacınız var.

  • Öncelikle çok iyi bir gözlem yaparak işe başlayın. Tavlamak istediğiniz erkek nerelerde takılıyor, nasıl bir işte çalışıyor, bir ilişkisi var mı yoksa yeni mi ayrılmış? Hatta çocuğu olup olmadığını da araştırın. Çocuk konusu çok önemli. Çünkü günümüz evliliklerinin pek çoğu kısa sürüyor ve boşanmayla sonuçlanıyor. O evliliklerden geriye de bir çocuk kalabiliyor. Etrafımız genç, bekar babalarla dolu! (Bu konudaki tüyomuzu yazının sonuna sakladık.)
  • Tanımak için gözlemlemek aşamasını geçtikten sonra sosyal ortamlarda onunla aynı grup içinde bulunmaya çalışmak ilgisini çekmenizi sağlayabilir. En güzeli gidip tanışmaktır. Ancak bu tanışma faslını çok uzatmadan, deyim yerindeyse cool bir imajınız olmalıdır. Sizden haberdar olması yeterli. Erkeğin ilgisini çekmek için ekstra bir çaba harcamayın ve durumu yapaylaştırmayın. Etkili bir bakışınız, iyi ayarlanış bir ses tonunuz olsun ve en sevdiğiniz parfümünüzü de üzerinizde taşıyor olun. Hem göze, hem kulağa, hem koku alma duyusuna hem de dokunma duyusuna hitap ettiğiniz bir tanışma ile aslında çok güçlü bir etki bırakacaksınız.
  • Birlikte bir yerlere gitme isteği ondan da gelebilir sizden de. Bundan çekinmeyin. Bir festival için iki biletiniz olduğunu söyleyebilirsiniz, ya da onu daha fazla tanımak istediğinizi söyleyebilirsiniz. İyi bir erkek bir kadından gelen böylesi nazik bir daveti reddetmeyecektir. Aslında eğer çıkma teklifini siz yaparsanız iki konuda avantajlı olursunuz. Birincisi erkek sizin cesaretinize ve özgüveninize hayran kalacaktır, ikincisi de teklifi yapan siz olduğunuz için ilişkide üstünlük sağlayan taraf olacaksınız.
  • Diyelim ki bu adımı atamadınız ve hala onun dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz. O zaman biraz klasik kadın zayıflığını kullanmanızın hiç bir zararı yok. Yağmurda zor durumda kalmış olabilirsiniz, ya da karanlık bir sokaktan geçmeniz gerekebilir. O zaman yardımını rica etmeniz de erkeğin dikkatini çekecektir. Onu güçlü bulduğunuz ve ona güvendiğiniz duygusunu yaratmak erkekleri tavlamanın güzel bir yoludur.
  • Bir erkeği etkilemenin yolları  onu ürkütmemekten geçer. Yani kendinize güveniniz tam olabilir, bağımsız bir kadın da olabilirsiniz ama bırakın o sizi biraz kırılgan hissetsin. Taksiyi o durdursun, garsonu o çağırsın. Onun iktidar yarattığını zannettiği alanlara dokunmayın. Yani erkeği gücünüzle ürkütmeyin. O zaten sizin içinizden gelen gücü hissedecektir.

Yazının başında çevremizdeki genç bekar babalardan bahsetmiştik. Bu erkeklerden birini tavlamaya çalışıyorsanız erkekler nasıl tavlanır konusunda özelikle dikkat etmeniz gereken bir şey daha var. Baba ve çocuğu arasına sakın girmeyin. Çocuğundan bahsetmeyin, yargılarda bulunmayın ve buluşma saatleriniz onun çocuğuyla buluşma saatlerine denk geliyorsa bırakın onlar buluşsunlar. Bu konudaki en ufak bir zorlamanız hatta imanız bile tavlama aşamasında tüm emeklerinizin heba olması anlamına gelebilir.

 

ERKEKLERİ ETKİLEMEK,ONLARI KOLAYCA TAVLAMAK VE SONSUZA KADAR KENDİNİZE BAĞLAMAK MI İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SON DERECE PROFESYONELCE HAZIRLANMIŞ ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT EĞİTİM SETİNİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

ONU ELDE ET TUT İNCELE

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

KİTABI İNCELE

About Editör