Erkekler Nelerden Hoşlanır 5 Büyük Tüyo
Home / Erkekler Nelerden Hoşlanır / Erkekler Nelerden Hoşlanır 5 Büyük Tüyo

Erkekler Nelerden Hoşlanır 5 Büyük Tüyo

Erkekler nelerden hoşlanırErkekler bir kadınla birlikteyken bazı şeyleri yapmaktan çok sıkılıyorlar. Aile ziyaretleri, kız arkadaş görüşmeleri ve alışveriş gibi. Bu yüzden sık sık kız arkadaşlarıyla tartışan erkeklere rastlarız. Aslında erkekleri bir kaç aktivitede yalnız bırakmamak ve onlarla aynı frekansı yakalamak zor değil. Eğer onların neyi sevdiğini anlarsanız erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna da yanıt bulabilirsiniz.

Erkekler Nelerden Hoşlanır: Ortak Noktalar

  • Erkeklerin en çok hoşlandıkları şeylerden biri tuttuğu takımın maçını izlemektir. Bunu genelde erkek erkeğe yapmayı sevseler bile siz iki maç biletiyle birlikte gitmeyi teklif edebilirsiniz. Futbol sevmeseniz de olur. Sevmediğiniz bir filme bile 90 dakika dayanıyorsunuz değil mi?
  • Erkeklerin en çok hoşlandıkları şeylerden biri de yeteneklerini gösterebilecekleri yerlerde bulunmaktır. Hız tutkusu varsa go-kart, dövüş sporlarına ilgi duyuyorsa bir boks turnuvası, yürümeyi seviyorsa treeking gibi etkinlikler sizinle olmaktan zevk alacağı anlara dönüşebilir.
  • Erkekler genellikle partnerleriyle yalnız olmaktan hoşlanırlar. Sakin yerlerde sevgili ile baş başa olmanın hazzını başka hiç bir şey vermez. Ama bu durum bir süre sonra sizin de asosyalleşmenize sebep olabilir. O yüzden kendi isteklerinizi de ortaya koyarak zaman zaman grup buluşmaları düzenlemeli ve erkeği de bu buluşmalara katılmaya teşvik etmelisiniz.
  • Erkeklerin en çok hoşlandıkları şeylerden biri de aslında başkaları hakkında konuşmaktır. Gerçekten! Dedikodu daha çok kadınlara özgü bir şey gibi algılansa da erkekler de uygun ortam bulduklarında başkaları hakkında konuşmaya bayılır. Sadece bunu her zaman ve her yerde değil de sadece çok güvendikleri kişilerin yanında yaparlar. Yani sevgiliniz sizinle baş başa verip birileri hakkında konuşuyorsa bilin ki size çok güveniyordur.
  • Erkeklerin en çok hoşlandıkları şeyleri listelemek kolay bir konu değil. Çünkü çok farklı kişilikler mevcut ve kadın dergileri genellikle erkekleri bir zevkleri olmayan, ne istediklerini bilmeyen çocuklar gibi göstermeye çalışır ve kadınların büyük çoğunluğu da buna inanır. İşte bu da erkeklerin en hoşlanmadıkları şeylerden biridir. Kadınların onlara çocuk muamelesi yapmasından ve onları şekillendirmeye çalışmasından hiç hoşlanmazlar. Deyim yerindeyse ‘adam yerine konmak’ isterler. Bunda da haksız değiller. Kendilerine ait zevkleri, heyecanları ve kişilikleriyle saygı görmek onların da hakkıdır. Bir erkek nelerden hoşlandığını ilişkinin içinde belli eder zaten. Bunlardan bazıları geçici zevkler olabilir, bazıları da tamamen kişiliği ile ilgilidir. Örneğin içe dönük bir adamı sürekli arkadaş düğünlerine götüremezsiniz. Bu bir süre sonra bezdirici olabilir onun için. Üstelik bu bir kişilik özelliği olduğu için değiştiremezsiniz de. 

O yüzden bir ilişkide hem ipleri elinizde tutmak, hem de ortak frekansı bulmak için partnerinizin nelerden hoşlandığını iyice öğrenmeniz size avantaj sağlar.  Eğer erkekleri etkilemenin yolları nedir sorusuna yanıt arıyorsanız bilmecenin kayıp parçası onun sevdiği şeyleri iyi analiz edip ona göre davranmaktan geçtiğini göz ardı etmemelisiniz.Birlikte neler yapacağınız konusunda yaratıcı olmanızın da tek koşulu budur. Yoksa bir süre sonra ilişki sahte bir birlikteliğe dönüşebilir.

Erkeklerin yapmaktan en çok hoşlandıkları şeyi kendilerine sorarak da öğrenebilirsiniz tabi. Genellikle tüm erkekler playstation’lardan çok hoşlanırlar. Belki sizin de playstation öğrenme zamanınız gelmiştir. Burada en önemli nokta şu: Siz onu ne kadar tanır ve isteklerini bilirseniz onu yönetmeniz de o kadar kolay olacaktır.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

ERKEKLERİ ETKİLEMEK,ONLARI KOLAYCA ELDE ETMEK VE SONSUZA KADAR KENDİNİZE BAĞLAMAK MI İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SON DERECE PROFESYONELCE HAZIRLANMIŞ ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT EĞİTİM SETİNİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

ONU ELDE ET TUT İNCELE

KİTABI İNCELE

About Editör