Erkekleri Etkilemede Bilimsel Yöntemler
Home / Erkekleri Elde Etmenin Yolları / Erkekleri Etkilemede Bilimsel Yöntemler
Erkekleri Etkilemede Bilimsel Yöntemler

Erkekleri Etkilemede Bilimsel Yöntemler

Erkekleri etkilemede bilimsel yöntemler ile sizlerde aşık olduğunuzu erkeğin dikkatini çekerek istediğiniz birlikteliği başlatabilirsiniz. Bazı durumlarda erkekler birlikte olsalar bile tam anlamıyla etkilenmiş değildirler her an gidecek gibi dururlar. İşte bu durumu ortadan erkekleri elde etmenin yolları adlı kitaba sahip olmalısınız.

Erkekleri Etkilemenin En Etkili Püf Noktaları

Erkekleri etkilemenin yolları için en etkili püf noktaları ile kendinize aşık edebilirsiniz. Erkekleri etkilemek sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü kafalarında ne istediklerine dair kesin bir şey yoktur. Bilimsel yöntemlerden bahsedecek olursak genellikle erkekler zeki kadınlardan hoşlanırlar. Zekilik kavramı eğitim alanında kullanılan bir akıl değildir sosyal yaşamda olaylara bakış açısı bakımından zeki, ayakları üzerinde duran kadınlar her zaman erkelerin en beğendiği ve etkilendiği kadın tipleridir.

Diğer bir nokta ise şımartılmaya bayılırlar erkekler her zaman hoşlarına gider. Ara sıra onların da şımartılmaya hakkı var. Fakat bu üzerine düşmeyi abartırsanız burunları kaf dağına çıkar ve size olan ilgisi azalır. Erkekleri etkilemenin yolları ile sizlerde hoşlandığınız erkeği etkileyebilirsiniz. Siz oldukça masumane olarak aileniz, kendiniz ile yaşadığınız olayları anlatırken o sizden yavaş yavaş uzaklaşır. Erkekler sevgililerini arkadaşları gibi görmekten hoşlanmazlar. Her zaman gizemin izi korumanız gerekmektedir. Böylelikle sizinle ilgili merak ettiklerini öğrenmek için derin bir çaba harcayacaktır. Özellikle ilk dönemlerde evlilik gibi konularla onu bunaltmayın. Benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzında meraklı sorularınız onu kapana sıkışmış gibi hisseder. Örneğin onunla konuşurken gözlerinin içine bakın böylelikle gözlerinizden ona karşı ne kadar dürüst olduğunuzu görecektir. Pozitif kadınlar oldukça fazla dikkat çekerler. Hoşlandığınız erkek ile konuşurken espri yapmaya ve pozitif olmaya özen gösterin. Erkeklere annesi gibi yaklaşmak onu sizden uzaklaşmasının en etkili nedenidir. Bırakın yanınızda huzurun denizinde uzansın. Ruhunu okşayın. Ona bir anne gibi değil bir kadın gibi şefkat gösterin. Sizi her aradığında hazır kıta bekleyen asker gibi her dediğini koşulsuzca kabul etmeyin. Bazen bugün başka bir programım var veya şuan çok yoğunum gibi cevaplar verin. Bu durumu abartmadan nadirde olsa uygulayın. O olmadan sizin kendinize ait bir dünyanız olduğunu bilmesi sizin dünyanıza girmek için daha çabalama hissi uyandıracaktır. Erkekleri etkilemenin yolları ile sizlerde hoşlandığınız erkeği kendinize bağlamış olursunuz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

About Editör