Erkekleri Tahrik Eden Hareketler: Beş Önemli Jest
Home / Erkekleri Tahrik Eden Hareketler / Erkekleri Tahrik Eden Hareketler: Beş Önemli Jest

Erkekleri Tahrik Eden Hareketler: Beş Önemli Jest

erkekleri tahrik eden hareketlerKadınların erkekleri baştan çıkarırken belki de en çok dikkat etmeleri gereken şey ağızlarından çıkan sözler değil bedenlerinden çıkan sözlerdir. Erkekleri tahrik eden hareketler söylenen herhangi bir sözden çok daha etkili olabilir. Neden mi?Çünkü binlerce yıl boyunca insanlar herhangi bir lisan kullanmadan bedenlerinin hareketiyle iletişim kurdular.  Kadın erkek ilişkileri de beden dili üzerine kuruludur. Bugün istersek birden fazla lisanı konuşuyor olabilelim yine de ilişki kurmamızı sağlayan asıl dil beden dilimizdir. Bu yüzden kadınlar erkekleri tahrik eden hareketleri ne kadar iyi bilirlerse karşı cinsi kadar iyi baştan çıkarabilirler. Erkekleri tahrik etmenin yolları aslında beden diliyle doğrudan ilişkilidir. Bu dili çözen kişiler de bu konuda oldukça başarılı olurlar.

Beden Dilimiz Ne Anlatır?

Kadınların beden dili aslında erkeklere her şeyi anlatır. Kaşlar, gözler, kollar hatta yürüyüş bile erkeklerin bilinçaltına güçlü sinyaller gönderir. Kısacası yapacağınız en ufak bir mimik ya da jest bile erkekler için sayfalarca yazılmış bir mektuptan daha fazla şey ifade eder.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkekleri Tahrik Eden 5 Hareket

  • Avuçlarını Erkeğe Çevirme

Bir erkekle konuşurken avuç içinizi ona çevirmeniz açıkça “seni arzuluyorum” demektir. Çoğu kadın bu hareketi bilinçsiz olarak yapar ve karşısındaki erkekte bu hareketteki sinyalleri bilinçsiz olarak alır. Avuç içini göstermenin beden dilindeki anlamı, ‘sana kendimi tamamen açık bir şekilde sunuyorum’ demektir ve erkekleri en çok tahrik eden hareketlerden biridir.

  • Elleri saçlarda gezdirme

Saçlarınızla oynamanızın beden dilindeki karşılığı da ne kadar arzulu olduğunuzu  göstermektir. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak parmaklarınızla saçlarınızı taramanız, at kuyruğunuzu çevirmeniz ya da ensenizdeki saçları dalgalandırmanız erkeklerde sizin için güçlü bir arzu uyandırır. Çünkü saç erkeklerin en büyük arzu nesnelerinden biridir ve kadınların en mahrem sırlarını ifade eder.

  • Dik Duruş Yaka Düzeltme

Çok basit gibi görünen yaka düzeltme hareketi erkekleri tahrik eden hareketler listesinde en başlarda yer alır. Çünkü ilgiyi direkt dekoltenize çeker, üstelik dekolteniz açık olmasa bile! Gömlek, V yaka ya da straplez bluz giymiş olabilirsiniz. Eğer çok abartmadan zarif bir hareketle yakanızı düzeltirseniz bir anda erkeğin bakışları o noktaya kayacaktır. Bu esnada dik oturmanız da önemlidir.

  • Ağzınıza Kalem Almak

Kadınların dudaklarında bir objenin olması da erkekleri tahrik eden hareketlerden biridir. Bir şeyler yazarken kalemi dudaklarınıza götürüp hafifçe vurursanız bundan etkilenmeyecek bir erkek düşünemiyoruz bile. Ya da kalemin dibini hafifçe ısırabilirsiniz de. Ama bu hareket çok doğal olmalı ve farkında olmadan yapıyormuşsunuz gibi görünmeli.

  • Elle Yemek

Erkekleri tahrik eden hareketler listesine katılan en yeni jest elle yemek! Geçen yıl yapılan bir ankette, erkeklere en çok nelerden tahrik oldukları sorulduğunda eliyle yemek yiyen kadınların kendilerine çok seksi geldiğini itiraf etmişler.  Ancak elle yemek derken sadece iki parmağıyla, adeta bulaştırmaktan korkarak yemek yiyen kadınlar kastediliyor. Yemek yerken yağlanan parmağınızın ucunu ağzınıza alarak yalamanız karşı cinste adeta depremler yaratıyor.

Erkekleri tahrik eden hareketler elbette bunlarla sınırlı değil. Bakışlarınız, konuşmanız ve hareketleriniz bir bütün içinde olmalı. Hedefiniz neyse ona yoğunlaşmalısınız. Bir erkeğin sadece dikkatini mi çekmeye çalışıyorsunuz yoksa onu istediğinizi açıkça belli etmek için mi uğraşıyorsunuz? Beden dilini daha iyi öğrendikçe hedefinize daha emin adımlarla yürüyeceğinizden emin olabilirsiniz.

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK,YATAKTA ONUN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN;HAYRAN KALDIĞI KADIN MI OLMAK İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA DETAYLI BİLGİLER VEREN ,ÇIKTIĞI GÜNDEN İTİBAREN YOĞUN İLGİ GÖREN YATAKTAKİ KRALİÇE KİTABINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

yataktaki kraliçe kitabı

KİTABI İNCELE

About Editör