Erkeklerin Beden Dili Çözüldü İşte Detaylar
Home / erkeklerin beden dili / Erkeklerin Beden Dili Çözüldü İşte Detaylar

Erkeklerin Beden Dili Çözüldü İşte Detaylar

erkeklerin beden dili

Beden dili birçok kültürde farklı olmasına rağmen temelde aynı istekleri gerçekleştirmek için ifade etmekte kullanılır. Cinsiyete, yaşa ve kültürel farklılıklara göre değişiklik gösterebilen beden dilini çözmek birçok konuda bazı avantajlara sahip olmayı sağlayabilir. Bir kadının kendisinden hoşlanılıp, hoşlanılmadığını anlamak için erkeklerin beden dili hakkında birkaç önemli bilgiye sahip olması son derece faydalıdır. Elbette milyonlarca erkeğin beden dilini okumak çok kolay değildir ancak bazı önemli ipuçları hakkında bilgi verilebilir. Kadınlara nazaran çok daha sınırlı maddelerle çerçevelenen erkeklerin beden dili hakkında bilgi sahibi olmak daha sağlıklı ilişkiler kurabilmek adına da önemlidir. Peki,  bu ipuçları nelerdir ve nasıl okunur?

Erkeklerin beden dilini keşfedin

STARBAKIŞLAR:

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkeklerin beden dili öncelikle bakışla başlamaktadır. Anlamlı ve cazibeli bir bakış çoğu zaman erkeğin en önemli anahtarıdır. İster bir barda, ister bir yaz konserinde ya da bir kokteylde bir kadına yöneltilen bakışlar erkeğin ne anlatmak istediğini çok güzel bir şekilde ifade edebilmektedir. Bir kadının cazibesine kapılan bir erkek, çoğu zaman savunmasız kalır ve kaşlarını yukarı kaldırır. Buna ek olarak dudaklar hafifçe birbirinden ayrılır ve ağız biraz açılır. Gördüğü bir kadın hoşuna giden bir erkek, bu hareketi otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca burun delikleri de kabardığı için yüz açık bir ifade sergilenmiş olur. Bu durumda erkekle iletişime geçilebilir ve ilişkinin gidişatına daha sağlıklı bir yön verilebilir.

STARDİKKAT ÇEKMEYE ÇALIŞMAK:

Bir erkek karşısındaki kadından gerçekten hoşlanmışsa, mutlaka o kadının dikkatini kendisine çekecek birtakım davranışlar sergilemeye başlar. Bunu yaparken, etrafındaki ya da oturduğu yerdeki objelerden ya da üzerinde taşıdığı aksesuarlardan destek alır. Erkeklerin beden dili bu sayede çok daha kesin bir şekilde sergilenir. Buna verilebilecek en güzel örneklerden biri kravatın düzeltilmesidir. Ayrıca çakmakla ya da anahtarlıkla oynaması da beden dilini destekleyen noktalardandır. Bunlara ek olarak elbette gömlek ve pantolon düzeltilmesi de söylenebilir. Bunların yapılmasının anlamı senden hoşlanıyorum ve sana güzel görünmeye çalışıyorumdur.

STARSAÇLAR:

Bir erkeğin saçları çok önemlidir. Saçların kesimi, saç bakımında kullanılan yardımcı unsurlar da erkeğin hem kendini daha rahat ifade etmesini hem de kendine olan güvenini belli etmektedir. Bir erkek, karşısında gördüğü kadını etkilemek için mutlaka ellerini saçlarında gezdirir. Öne düşen saçların basit ama kesin bir hareketle yana ya da arkaya atılması demek senden çok hoşlandım anlamına gelmektedir. Saçları dökülmüş bir erkek bile olsa eli hafifçe şakaktan enseye doğru gezdirmesi yine bu anlamı ifade etmektedir.

Erkekler beden dili konusunda kadınlardan daha rahat

STARAÇIK BACAKLAR:

Bir erkek eğer karşısındaki bayandan hoşlanmışsa, bacakları açık bir şekilde oturmaktan hoşlanır. Bunun anlamı kendisinin güçlü ve etkin olan yanlarını sergileme istediğidir. Bu sayede bir kadına sahip olabileceğini ve onu koruyup kollayabileceğini de açık bir şekilde ifade etmiş olmaktadır. Bazı çevrelerce sakıncalı bir davranış olabilen bu hareket, aslında erkeklerin beden dili konusunda çok daha özgür olabilmelerinin de bir göstergesidir. Ayrıca bir erkeğin gergin ve kaslarını sıkarak durmaya çalışması da yine bir hoşlanma belirtisidir. Beden dili burada da ortaya çıkar ve bu duruşlar aslında karşı cinsle olan iletişimin başlamasına vesile olur.

 

About Editör