Erkeklerin Evlenmek İstediği Kadın Modeli
Home / elde et / Erkeklerin Evlenmek İstediği Kadın Modeli
evlenilecek kadın

Erkeklerin Evlenmek İstediği Kadın Modeli

İlişkinin ilk aşamalarında kadının fiziksel özelliklerine bakan erkekler evliliğin göz kırpmaya başladığı çağlarında daha seçici olmaktadır. Onu elde et adlı kitaptan kadınların bilmediği ya da göz ardı ettiği bütün bu sırları erkeklerin düşüncelerini anlayabilmek adına okuyabilirsiniz. Evliliğin söz konusu olduğu zamanlarda erkekler gönlünden çok mantıklarını dinlemektedir.

Peki, erkeklerin hayatının geri kalanında yanında olmasını istediği kadın modeli nedir. Onu elde et kitabı bütün bu sırları sizin için derledi. Gelin hep birlikte bu tüyoları ele alalım.

Herhangi karşılaşılan sorunlarda dahi yüzünden gülümsemesini eksik etmeyen kadınlar erkekler için hep cezp edici olmuştur. Yorgun argın evine geldiğinde kapısını güler yüzle açan bir eş erkekler için dünyaya bedeldir. Anneleri nasıl ki şefkatle yaklaşıyor ve her şeyiyle ilgileniyorsa eşleri de bu anlamda anneleri gibi olsun isterler.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Peki başka. Saygıyı asla elden bırakmayan, kendine her daim güvenen, girdiği ortamlarda erkeği mahcup etmeyecek derece de zeki ve kültürlü. Dahası var. Aile bağları kuvvetli olan kadınlarda erkeklerin ilgisini çekmektedir. Zira erkekler kadının kendi ailesiyle problemleri varsa evlilik birliğinde aynı sorunu kendileri de yaşayacak sanırlar ve bu durum erkeklerin kadının fiziki ve ruhi özelliklerini beğenseler dahi onlardan kaçmalarına neden olacaktır. Erkeği sürekli mükemmel hissettiren, ona dünyada eşi benzeri olmadığını söyleyen kadınlar evlilik için erkeklerin kadınlarda istediği diğer özelliktir. Aile demişken, her ailede sorunların yaşandığı bazı dönemler olabilir. Önemli olan bunların kapı dışına çıkmaması, sorunların kadın erkek arasında konuşulması ve çözüme bağlanmasıdır ve erkekler bu konuda çok hassastır isterler ki aile problemleri evin içerisinde kalsın ki doğru olan da budur. Evine gelen misafirlere çok derece kibar davranan, onları iyi ağırlayan kadınlar, erkeklerin evlenmeden önce göz hapsindedir ve evlendiklerinde böyle bir eş hayatlarında var olsun isterler. Erkeklere göre evlilik birliği kurulsa dahi kadın ve erkek farklı bireylerdir ve birbirinin özel hayatına- özel alanına müdahale etmemelidir. Evet, erkekler ilgiyi hatta kendileriyle bebek gibi ilgilenilmesini çok sever dedik ama müdahale edilmesinden hiç hoşlanmazlar, kendileri müdahale eder o ayrı. Bunlar dışında çocuklarla arasının iyi olması kadınları erkeklerde vazgeçilmez yapacak başka bir durumdur. Bu saydığımız özelliklerin hepsi mevcut fakat önemini koruyan başka bir durum var ki erkekler eşlerini evlenmeden önceki bakımlı haliyle görmek isterler hep. Evlenildi diye kişisel bakımına özen göstermeyen, kendisine bakmayan, giyimine kuşamına dikkat etmeyen kadınlar maalesef kendilerini erkeklerden uzaklaştırıyor.

Bu saydığımız bütün maddeler evliliğin devamı için gerekli olan durumlardır ve onu elde et adlı kitap bunları sizin için toparlayıp bilginize sunmuştur. Evlilik birliğinizin sağlıklı, mutlu sürmesini dileriz.

About Editör