Erkeklerin İtici Bulduğu Davranışlar Nelerdir? |
Home / Kendine Bağlama / Erkeklerin İtici Bulduğu Davranışlar Nelerdir?

Erkeklerin İtici Bulduğu Davranışlar Nelerdir?

Nasıl ki kadınlar da erkeklerin yaptığı bazı davranışlardan şikâyetçidir ve sevmezler. Aynı durum erkekler içinde geçerlidir. Kişiden kişiye değişmekte olan bu durum ile birlikte sizlerde erkeklerin sevmediği bu özellikler hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve istemli ya da istemsiz sergilemiş olduğunuz bu hareketlerden vazgeçmek için şansınız olacaktır. İşte sizler için derlediğimiz madde madde erkeklerin sevmediği kadın modelleri.

Maddiyata Önem Vermeyin

para-3

Elbette ki hayatınızda olan insanın bir iş ile meşgul olmasını, kendi ayakları üstünde durmasını istersiniz. Fakat bazı kızlarımız bu durumu abartarak bir ev, bir arabası dahi olsun istemektedir. Şartlar her iki taraf için eşit olduğunda erkekler sizden böyle bir mülk talep etse tepkiniz ne olurdu? Evet, aynen erkeklerde sizin düşündüklerinizi düşünmektedir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

İlişki de en önemli olan saygı ve sevgidir. Bu ikisi olduktan sonra geri kalan her şey kurtarılıp tedavi edilebilir. Yani maddiyata gerektiği kadar önem vermelisiniz. Varlığının bilincinde olan her insan gibi o da çalışmalı ve kendi parasını kazanmalı fakat siz onun yanında parası için durmamalısınız.

Varlığınız sadece onu istediğinizden olmalıdır. Sürekli para konuşan ya da para harcamak isteyen bir kadın, erkeklerin gözünde zengin avcısından başka bir şey olamayacaktır. Erkeklerin en çok uzak durmaya çalıştığı kişilerde bu kişilerdir.

Alışverişi Abartmaktan Kaçınmalısınız

alisveris-3

İhtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yapmalısınız. Saatlerinizi alan etek bluz alışverişlerinize son vermelisiniz. Bu durum sadece erkekler için geçerli değildir. Genel olarak birçok insan ihtiyacınız olan ve alacağınız bir bluz için saatlerinizi harcamanızdan hoşlanmaz.

Saatini alışverişlerde harcayan insanların çokta yapabilecekleri bir şey olmadığı yani zamanını verimsiz, boş yere kullandığı imajında olmanız erkeklerin hoşuna gitmeyecektir. Değerli olan vaktinizden bu tarz zaman kayıpları yaratmak yerine gezip eğlenerek geçirebilirsiniz.

Bunu Asla ve Asla Yapmayın!

Çocuk gibi davranmak, bebek gibi konuşmaya çalışmak istisna erkekler dışında erkekler ve hatta kadınlar tarafından da oldukça itici bulunmaktadır. Mızmızlanmanın kaldığı yaş altılardadır. Sizler artık koca bir bireysiniz ve şirinlik yapayım derken sakın kendinizi komik duruma düşürmeyiniz.

Büyüdüğünüzü ve ayaklarınızın üzerinde durabildiğinizi göstermek erkeklerin gözünde sizleri daha çekici yapmaktadır.

Bakım Evet Fazla Makyaj Hayır

bakimli-kadin-3

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyerek söze başlamak istiyorum. Bakımlı olmak erkekleri her zaman çekecek bir davranıştır. Bakımlı olmak insanda temiz bir görüntü uyandırır. Bu görüntüye sahip biri ile her erkek konuşmak muhabbet etmek isteyecektir. Fakat bakım ile fazla makyajı birbirine karıştıran kadınlar vardır. Örneğin parıldayan dudaklarınız sizlere çekici gelebilirken erkeklere oldukça itici gelmektedir. Doğallıktan uzak aşırı fondöten ve çok abartılı makyajınız ile oldukça rüküş görünebilirsiniz.

Kavgaya Yatkın Olmamalısınız

kavga-sinir-kadin-3

Her insan sinirlenir, tartışır ve dönem dönem atlamadıklarında bu konu uzarda uzar. Fakat tartışma başka kavga başkadır. Kendinizi kavga ederek, argo konuşarak veya küfrederek ispatlayamazsınız. Buna kesinlikle son vermelisiniz. Partnerinizde rahatsız olduğunuz bir durum var ise bunu konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Kavga ilişkinizi oldukça yıpratacaktır. Bunun yanı sıra geçmişte kalan yaraları yeniden iğneleyerek ona asla sunmamalısınız. Bu ilişkinizin kesin olarak noktalanması anlamına gelmektedir. Sizlerde kadın ve erkek ilişkileri ile erkekler hakkında daha detaylı bilgilere erişmek için erkekleri kendine bağlamanın yolları hakkında daha detaylı bilgi alabilir, istediğiniz erkeği hayatınıza dahil edebilirsiniz. Sevdiklerinizin bir ömür yanınızda mutlu ve huzurlu olması dileği ile.

About Editör