Eşini Mutlu Etmenin Yolları 8 Altın Öğüt
Home / Eşini Mutlu Etmenin Yolları / Eşini Mutlu Etmenin Yolları 8 Altın Öğüt

Eşini Mutlu Etmenin Yolları 8 Altın Öğüt

eşini mutlu etmenin yolları

Eşinizi Mutlu Etmenin Yollarını Keşfedin

Kusursuz bir ilişki için bir çoğumuz büyük çaba sarf ediyoruz. Mutluluğa atılan imzalar, zaman içinde kabusunuzun başlangıcı olmasın diye yapmanız gerekenler aslında çok basit. Hayat telaşı, günlük koşuşturmacalar, iş stresi ilişkinize zarar vermesin. Evliler, evlenecek olanlar, sevgilisi olanlar dikkat bu öğütler sizin için! Eşini mutlu etmenin yolları, bir ömür aynı yastıkta kocamak isteyenler için aslında çok basit.

STARAnlamak için dinleyin ve hemen itiraz etmeyin

Çağımızın en büyük sıkıntılarından biri de eşlerin birbirlerini anlamak için değil, cevap vermek için dinliyor olmaları.Olaylar karşısında eşinizi, sabırlı ve ön yargısız olarak dinlemeli ve gerçekten anlamaya çalışmalısınız.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

STARSinirlerinize hakim olun

Bağırıp çağıran, öfkesini kontrol edemeyen taraf ne kadar haklı olsa da unutmayın ki haksız duruma düşer. Sessiz kalmak kendini ezdirmek anlamına gelmez, aksine sükunetinizi korumak en büyük erdemlerden biridir. Sinirlerinize hakim olun, eşinizi alttan alın bir tarafın sakinliğini koruması büyük kavgaları önleyecektir. Unutmayın ki bazen çok küçük tartışmalar, ayrılıklara varabilecek büyük kavgalara dönüşebilir.

STAROnun için değerli olan insanlara saygı gösterin

Eşini mutlu etmenin yolları, onun değer verdiği insanlara saygı göstermek ve onlara küçük jestler yapmaktan geçiyor. Ailesi, arkadaşları ve dostlarını eleştirmekten ve kıskanmaktan kesinlikle kaçının. Unutmayın ki her şey karşılıklı, bu ilişkileri ne kadar dengede tutarsanız, kendi sevdikleriniz içinde aynı değer ve saygıyı görürsünüz.

STARKıyaslama yapmayın

Elbette eşlerin birbirleri hakkında hoşlanmadıkları davranışları vardır, ancak mukayese edilmek oldukça oldukça rahatsız edici bir durumdur.Kıyaslamak ilişkilere ciddi zararlar verir. Asla “bak onun karısı/kocası  şöyle, sen böylesin” diye eşinizi kimse ile karşılaştırmayın. Kıyaslanmak  özgüveni sarsar, psikolojiyi bozar.Bunun yerine kırıcı olmadan, rahatsız olduğunuz davranışları hakkında samimice konuşmanız ve önerilerde bulunmanız daha olumlu sonuçlar yaratır.

Eşinizi mutlu etmek onu olduğu gibi kabullenmekten geçer

STARKocanızı değiştirmeye çalışmayın, olduğu gibi kabul edin

İlişkilerin başında genelikle iki tarafta daha özverili, kusurları görmezden gelen, olduğu gibi kabul eden bir tavır sergilerken, evlenince işler değişir. Eşler birbirlerinin başta rahatsız etmeyen özelliklerini sonradan değistirmeye çalışırlar. Bu davranışlar zaman içinde çatışmalara neden olur, bu yüzden eşinizi değiştirmenin yollarını aramayın. Unutmayın ki o da sizin her özelliğinizi benimsemiyor olabilir. Mutlu bir ilişki sevdiğinizi olduğu gibi kabullenmekle başlar.

STARDuygularınızı ifade etmekten kaçınmayın

Eşini mutlu etmenin yolları aslında bir kaç kelimelik sevgi sözcüğü ile mümkün.”Seni seviyorum”, “seni çok özeldim”,  gün içinde tüm stresi alabilecek, üstelik de hiç bir çaba sarfetmeden inanılmaz etkili bir yöntem. Dokunarak iletişim kurmak çok önemli, sarılmak mutluluk hormonlarını harekete geçiren bir eylem. Duygularınızı ifade etmekten kaçınmayın. Sevginizi saklamak için gösterdiğiniz sabrı, öfkenizi saklamak için gösterin. Yarın geç olabilir .

STARKendinize özen gösterin

Kendinize duyduğunuz saygı eşinize duyduğunuz saygıdır. Vücut temizliğine, dış görünüşünüze önem verin.

STARSüprizler yapın

Hayatınızdan küçük sürprizler eksik olmasın. Unutmayın süprizler ve ufak jestler  aşkı diri tutar.

 

About Editör