Evlilik Teklifi Almanız İçin Öneriler
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Evlilik Teklifi Almanız İçin Öneriler
Evlilik Teklifi Almanız İçin Öneriler

Evlilik Teklifi Almanız İçin Öneriler

Evlilik teklifi almanız için önerileri dikkatle okuyarak sevdiğiniz adam ile mutlu bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Uzun süredir birliktesiniz fakat sevgiliniz evlilik ile ilgili her hangi bir yorum yapmıyorsa sizlerle paylaşacağımız püf noktalar ile sizlerde her an teklif almaya hazır olacaksınız.

Evlilik Teklifi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

evlilik teklifi
Evlilik teklifi almak için sizlere hazırladığımız bir kaç ipucu sizi başarıya götüren altın anahtar olacaktır. Öncelikle erkekleri etkilemenin yolları kitabımızda yazılan her cümleyi sonuna kadar okuyarak anlamalısınız. En son aşama olan aşık olduğunuz adamın size evlenme teklifi etmesidir. Yapılan araştırmalar erkeklerin en büyük korkusunun evlilik olduğunu kanıtlamıştır. Bu korkularını yok ederek işe başlamalısınız. Ona nazik bir biçimde evliliğin olumlu yanlarını hissettirin. Birlikte romantik bir film izlerken ona evlilikten ve düğünden bahsedebilirsiniz.

ikinci bir öneri ise sevgiliniz arkadaşları ile iyi geçinin ve sizi çok sevmelerini sağlayın. Çünkü bu yandaşlar erkek arkadaşınıza devamlı olumlu şeyler söyleyerek ondan daha iyi bir kadın bulamayacağını vurgulayacaktır. Mesela bir maç akşamı arkadaşlarını evinize davet edin ve onlar için harika bir sofra hazırlayın.Sevgilinizin arkadaşları ile dışarı çıkması konusunda kendinizden taviz verin. Bu kadar toleranslı ve düşünceli bir kadın her erkeğin hayalidir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

 Sizin Kahramanınız Olduğunu Vurgulayın!

her erkek kadının kahramanı ve koruyup kollayacısı olduğu ister. Bu erkeklerin doğuştan genetiklerin de var olan bir şeydir. Bazı işlerinizde yardım isteyin ve sonunda ona övgüler yağdırın. Aracınızı park edemediğinizi ona söyleyerek ondan yardım isteyin hatta onun yapabileceği sizlere göre zor olan işler yaratarak ondan kahramanmış gibi söz edin. Sevgilinize devamlı hayatınızda en önemli kişi olduğunu ve değerli olduğunu vurgulayın.

Parasal Mevzularda Birlikte Hareket Edin

Hiç bir erkek yaşamının sonuna kadar banka gibi kullanılmak istemez. Bu konu evlilik konusunda sorumluluk almalarını sağlayacağı için bu durumdan uzak durular. Sevgilinize hayatın her konuda eşit olduğunu evlilikte özellikle maddi konularda ona yardımcı olmak istediğinizi belirtin. Para kazanma, çocuk büyütme gibi zorlu işlerde ona her zaman destek olacağınızı bilmek erkeğinizi evlilik için daha olumlu düşünmesine yardımcı olacaktır. Erkekleri etkilemenin yolları kitabında sizleri hayatınız boyunca mutlu edecek bir çok formül zaten yer almaktadır.

Kararlı Olun

Her şeye rağmen sevdiğiniz adam hala evlilik konusunda bir adım atmadıysa rest çekin ve bu konuda kararlı olun. Sonuçta evlenmek için bir erkekle uzun bir zaman geçirmekte siniz. Evlenmekten çekinen sevgilinize bana evlilik teklifi etmen için çok az bir zamanın var ve bu süre dolduğunda artık ben olmayacağım diye kesin bir dille konuşun. Yapılan araştırmalar sonunda bir çok erkek bu yöntemin işe yaradığını sevdiği kadını kaybetmeyi göze alamadığı için evlendiğini ve bu korkuyu yendiğini açıklamaktadır.

About Editör