Flört Aşamasında Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Flört Aşamasında Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?

Flört Aşamasında Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?

flört aşamasında erkekleri etkilemenin yollarıHoşlandığınız erkeğin bir şekilde dikkatini çekmeyi başardınız ve sizi yarın akşama yemeğe davet etti. Çok heyecanlı olmanızı anlayışla karşılıyor ve güzel bir flört süreci geçirmenizi diliyoruz. Ancak flört aşamasının bir ilişkinin temel taşı olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Bu aşamada ondan geçer not almayı başaramazsınız, muhtemelen sizinle sevgili olmak yerine arkadaş kalmayı tercih edecektir. Kim bilir belki sizinle bir daha görüşmek bile istemeyebilir. Sizlerle birkaç tüyo paylaşarak, flört aşamasını en güzel şekilde nasıl atlatabileceğinize değinmek istiyoruz. İşte daha ilk günlerden onun kalbini kazanma için erkeği etkilemenin yolları;

Flört Aşamasında Erkeği Etkileme için Doğal Davranın

Yalan söyleyen erkekler yüzünden hayat çekilmez bir hal alıyor, değil mi? Ne hikmetse bu fikri de erkekler bayanlar için düşünüyor. Bu yüzden yapmacık, kendini beğenmiş ve özenti bir bayan gibi bir imaj çizmek yerine daima kendiniz gibi davranın. Ne iseniz o olun! Bu haliniz, onun kalbini kazanmaya yetecektir bile. Erkekler barbi bebekler kadar güzel kadınlardan etkilenebilirler ama yapmacık tavırlar; onların en hoşlanmadığı şeydir şu hayatta!

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Flört Aşamasında Erkeği Etkileme için Eğlenceli Aktiviteler Yapın

Hayat, zaten yeterince zor ve yorucu… Bir ilişki bu zorluklara iyi gelmiyorsa ve çiftlerin eğlenmesine yaramıyorsa, ilişkinin mantığı nedir ki? Güzel bir ilişki demek, hayatın en zor anlarında bile beraber dik durabilmek ve sıkıntılara beraber gülebilmek demektir. Şayet, onun sıkıntılarını çözmek yerine ona daha da çok sıkıntı verecekseniz; onun sizle bir ilişki yaşamasını istemenize hakkınız yok! Bencilliği bir kenara bırakın, suratınızı asmayın ve daima gülümseyin. Onun kurtarıcı meleği olmayı ve ona hayatı yeniden sevdirmeyi başarın.

Flört Aşamasında Erkeği Etkileme için Güzel Değil Sevimli Olun

Güzellik ve çekicicilik ne yazık ki bir yere kadar… Erkekler, güzelliğinizden etkilenebilirler ancak sevimliliğinize aşık olurlar. Bu yüzden sevimliliğinizi ve masumiyetinizi hiçbir zaman kaybetmeyin. Zaman zaman ne kadar masum ve içten olduğunuzu ona hatırlatın ki içinizde hala yardımsever ve iyi kalpli ufak bir kız çocuğunun olduğunu hatırlasın!

 Flört aşamasında dikkat etmeniz gerekenleri ve çok daha fazlasını ‘Onu Elde Et’ kitabında bulabilirsiniz.

 

About Editör