İlişkinizi Canlandırmak için Neler Yapabilirsiniz?
Home / elde et / İlişkinizi Canladırmak için Neler Yapabilirsiniz?

İlişkinizi Canladırmak için Neler Yapabilirsiniz?

İlişkinin en başında her iki taraf birbirini anlayıp, beğenmek ve beğendirmek için dikkatli ve özenli davranmaktadırlar. Bir taraftan temkinli fakat diğer taraftan da beraber geçirilen anların özel ve güzel olması adına her iki tarafta çok isteklidirler. İlişkinin ilk zamanları birbirini mutlu etmeye dayalı bir süreçtir. Bir süre sonra ise ilişkinin bozulmasının nedenleri nelerdir? İlk olarak kişilerin sorgulamaya başladığı kişi kendileri olmalıdır.

iliski-kurtarma-9652

Peki, bu sorular neler olabilir. İşte kendinize sormanız gereken sorular: İlişkinin başında ki ile şimdiki davranışım arasında ki farklar nelerdir? Başta kendimi beğendirmek adına yeterince açık konuşmadığım için mi bugün bu sorunları yaşıyorum? En başta yoğun hisler ile bağlı olduğumu adama karşı şuan ki hislerim neden değişti? Benim ilişkiden asıl beklentim nedir ve beraber olduğum adam bu beklentilerin ne kadarını karşılıyor? Bahsettiğimiz bu sorulara verdiğiniz dürüst cevaplar ile sizlerde asıl olan gerçek ile yüzleşecek ve yaşamak istediğiniz duygulara net bir şekilde cevap verebileceksiniz. Eğer ilişkinizde beklenti ve yargılar daha çok ön planda ise ilişki hiçbir zaman doğal hali ile yaşanamayacaktır. Yapılan her hareket ve söylenen her söz ile geçmişinizde yaşadığınız bir referansı işaret edecek bu da karşılıklı tepkilerin oluşmasına yol açacaktır.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

iliski-9652

Bir insanı yaşadığı ilişkide mutlu eden şeylerin neler olduğunu sorarsanız buna oldukça farklı yanıtlar alabilirsiniz. Sevgi, saygı yahut paylaşım bu soruya verilebilecek cevaplar arasındadır. Açık ve dürüst olmanız yapmanız gerekenlerin arasında sayılacak maddelerdendir. Geçmişte sizi kıran davranışların neler olduğu ve bu kırılganlıkların davranışlarınıza ne derece yansıdığı bilmeniz gerekenler arasında yer almaktadır. Birbirine tepkili bir şekilde davrananlar kısa bir zaman içinde birbirini duymamaya başlayacaklardır. Aslında her iki tarafta canının acıdığı yerlerden kendilerini ifade ediyorlardır. Geçmişte yaşanan yaraların iyileştirilmesi mümkünken bunları sürekli olarak kanatacak davranışlara yöneliyor olmanız her iki tarafında yıpranmasına neden olacaktır. Sağlıklı bir iletişim için ihtiyacınız olan dürüstlük ve içtenliktir. Taraflardan biri ilişki için çırpınırken bir diğeri ise katkıda bulunmaz ise bu ilişkinin kopması anlamına gelmektedir. İlişkiniz kopma noktasına geldi ise onu elde et kitabından yapmanız gerekenlerin neler olduğu ile alakalı yeniden bilgi edinebilirsiniz.

Peki, ilişkinizi kurtarmak için neler yapabilirsiniz?

  • Günde en az bir saatte olsa baş başa kalabileceğiniz zaman yaratın. Bu zamanı verimli bir şekilde değerlendirebilmek için ise duygu ve düşünceler tamamen samimi bir şekilde yani filtresiz paylaşmanız gerekmektedir. Televizyon ya da bilgisayara yönelmeden belki dizine yatarak bu konuşmayı sürdürebilirsiniz.
  • Oyun günü yaratmayı ihmal etmeyin. Evet evet yanlış duymadınız, oyun günü. Bu yetişkinlerin oynayabildiği kutu oyunları yahut yaratıcılığınız ile oluşturduğunuz herhangi bir oyun olabilir.
  • İmkânlarınız dâhilinde ayda yahut iki ayda bir, farklı yerlere gidip zaman geçirebilirsiniz. Evinizden çok uzak ya da çok pahalı olmasına gerek yok. Önemli olan farklı bir şeyler yapabilmenizdir.
  • Bir insanın derinliğini keşfetmenin en güzel yolu göz temasıdır. Sıklığını kendiniz belirleme kaydı ile hiç konuşmadan birbirinizin gözlerine bakmayı deneyebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu yöntemleri kullanarak sizlerde sevdikleriniz ile ilişkinizi yıpratmadan daha kaliteli ve verimli zaman geçirebilirsiniz. Daha detaylı bilgileri edinmek için ve erkekleri kendine bağlamanın yolları keşfi için sitemizde yer alan diğer yazıları da inceleyebilir altın kurallar hakkında daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

About Editör