Kocam Beni Sevmiyor Ne Yapmalıyım?
Home / kocam beni sevmiyor / Kocam Beni Sevmiyor Ne Yapmalıyım?

Kocam Beni Sevmiyor Ne Yapmalıyım?

kocam beni sevmiyor

Hiçbir evlilik sonlandırılmak üzere başlamaz. Eşler arasındaki tutku bazı zamanlar azalabilse de evliliğin temeli olan o kutsal bağ sayesinde karı koca ilişkileri iyileştirilebilir. Bazı zamanlar gerek sosyal gerek kültürel farklılıklardan dolayı kocalar eşlerine karşı daha az ilgili olabilirler. Bu faktörlere maddi zorluklar da eklenince bayanlar kocam beni sevmiyor diye düşünebilirler. Bu düşünce her ne kadar oldukça rahatsız edici ve endişe verici olsa da öncelikle bunun sebeplerini iyi araştırmak gereklidir. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içinde bulunmaya çalışarak, konuşma ve anlama yoluna gidilmesi yapılabilecek en samimi ve gerçek davranışlardandır.

Kocam beni sevmiyor diyorsanız bunlara göz atın…

PROSParanoyak davranmayın;

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Kocanızın sizi sevmediğine dair bir düşünce kafanızda dolaşıyor ve beyninizi kemiriyorsa, her şeyden önce kendi kendinize yargıda bulunmaktan vazgeçmelisiniz. Size çok ciddiymiş gibi görünen bazı işaretler, basit bir yanlış anlamadan ibaret olabilir. Bunun farkında değilseniz çok daha büyük evlilik sorunları yaşayabilirsiniz. Aklınıza takılan basit şeyleri güzel bir dille eşinize açmak belki de şüphelerinizi en başından yok edecektir. Unutmayın ki evlilik hayatınızın her günü mutlu olamayabilirsiniz. Bu kocanızın sizi sevmediği anlamına gelmez.

PROSKonuya dolandırmadan girin;

Kocanızın size olan sevgisinde bir azalma hissediyorsanız ki bu mümkün olabilir, onunla açık bir şekilde konuşmayı deneyin. Empati kurmak ve konuşmaya bu doğrultuda devam etmek en sağlıklı yöntemdir. Öncelikle ona son zamanlarda nasıl olduğunu, işlerinin nasıl gittiğini ve canını sıkan bir şey olup olmadığını tatlı bir dilde sormayı deneyin. Kocalar bazen çocuk gibidirler. Anne şefkati göstermek bu konuda oldukça işe yarayabilir. Kocanız size o anda hiç beklemediğiniz kadar açılabilir ve içini dökebilir. Bu soruyu aynı zamanda kendiniz hakkında da sormanızda bir sakınca yoktur. Kocanıza kendinizle ilgili sorular sorabilirsiniz. Son zamanlarda onu kıracak bir hareket yapıp yapmadığınızı sorun ve onun anlatmasını bekleyin.

Kocanızın ilgisiz olması sizi sevmediği anlamına gelmez

PROSİlerleme aşaması;

Kocanızın size karşı olan ilgisi azalmışsa, eskisi gibi sevgi ve şefkat görmediğinizi hissediyorsanız, bunu ona mutlaka söyleyin. Kocam beni sevmiyor diye peşin hükümler içine girmek yanlış sonuçlar doğurabilir. İş yerinde bir sıkıntı yaşayan bir koca eve geldiğinde de genellikle sıkıntılı ve hoşgörüsüz olur. Beklemeye tahammülü olmadığı için bazı kırıcı davranışlar içine girebilir. Mutlaka sabırlı ve anlayışlı olmaya özen gösterin. Bu size karşı kırıcı olması gerektiği anlamına elbette gelmez. Bazı durumlarda konunun uzamaması için sessiz olmak ve gözlem yapmakta fayda vardır. Kocanızın ilgisiz tavırları devam ediyorsa ve sinir harbi içine giriyorsanız, işinde tecrübeli bir evlilik uzmanından destek almanızda fayda olacaktır. Kocanızı ikna etmek başlarda zor olabilir ancak bu işlem sonucunda kazanacağınız değerleri ona anlattığınızda kabul etmesi daha kolay olabilir.

PROSŞehirden kaçma planı yapın;

İkili ilişkiler çoğu zaman belli bir dönemden sonra monotonlaşabilir. Özellikle evlilik gibi ciddi ve sorumluluk isteyen bir kurumda kocam beni sevmiyor düşüncesine kapılmak son derece kolaydır. Sosyal hayatın karışıklığı, iş yerinde yaşanan sorunlar ve maddi hesaplamalar bazı eşleri daha sinirli ve karısına karşı ilgisiz bir hale getirir. Bunu iyileştirmek için bir hafta sonu kaçamağı organize edebilirsiniz. Bu hem size hem de kocanıza ilaç gibi gelecektir.

About Editör