Onu Elde Et Tut Pdf Kitabı İndir | Detaylı İnceleme
Home / Onu Elde Kitabı

Onu Elde Kitabı

Bir erkeği elde etmek harekete geçmeyi gerektirir. Belki şimdiye kadar bu konuda blog blog gezdiniz ve onu elde etme tekniklerini öğrenmeye çalıştınız. Ama bir sonuç alamadınız değil mi? Beklediğiniz her anın onu sizden uzaklaştırdığını da hissediyorsunuz. Size vakit kaybettiren öneriler, anlık geçici çözümler onu elde etmenize yaramayacak. Bunu biliyorsunuz ve onu sonsuza kadar kaybetmekten korkuyorsunuz. Başka birinin onu sizden almasına izin veremezsiniz.  

Ya da diyelim ki onu elde etmeyi başardınız? İlişkinizin garantisi var mı? Sonuçta erkekler kesinlikle garanti belgesi sunmazlar! Onu elde edene kadar yaptığınız yatırımı onu elde tutmak için de yapacaksınız. Ama nasıl? Zamanla sizden uzaklaşmaması, başka kadınlara bakmaması ve dışarıda heyecan aramaması… İmkansız gibi gelmesin çünkü maalesef ilişkilerin %80’i erkeklerin aldatması üzerine son buluyor.  

Onu elde etmek ve elde tutmak büyük ve yorucu bir mücadele gibi görünse de aslında hiç de öyle değil. Çünkü bu teknikleri doğal hayatınızın bir parçası haline getirebileceğiniz, aşkınızı doya doya yaşarken sevdiğiniz adamın da gözlerini size kilitleyeceği aşk dolu bir süreçten bahsediyoruz. Bu yollardaki taşları temizlemek, ona bir adım yaklaşmanızı sağlamak için programlı bir yol haritası var. Artık Google’da blogblog gezerek vakit kaybetmek yok! 

Çünkü Onu Elde Et ve Onu Elde Tut isimli, ikisi de aynı kişi tarafından yazılmış, erkekleri elde etmenin ve elde tutmanın yöntemlerini anlatan bir kitap dizisi mevcut. Bu kitap kadınların psikolojilerinin nasıl şekillendiğinden erkeklerin onlara karşı yaklaşımındaki farklılıklara kadar tüm ilişki sürecini bir bütün halinde ele alıyor. Adeta bir yol haritası sunar gibi her adımda erkeğe nasıl yaklaşılacağının reçetesini sunuyor.  

Yazıldığı günden bu yana yarattığı etkiyle psikologları ve evlilik terapistlerini bile şaşırtan bu kitaplarda neler var peki? 

Onu Elde Et Pdf Kitabında Neler Var?

ONU ELDE ET KİTABI

Kitabı detaylı incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

kitabi-indir-butonu

PROSKendini tanıma teknikleri

PROSErkeklerin ruhsal şekillenmeleri ve bilinçaltı

PROSSeni önemsemesini sağlamak

PROSSeni hayal etmesinin yolları

PROSKişiliğindeki eksiklikleri keşfetmek ve bunlarla mücadele etmek

PROSHayallerdeki kadının sırları

PROSErkekleri anlamak

PROSErkeklerin istedikleri kadını anlamanın yolları

PROSBeden dili ve erkek oyunlarını deşifre etmek taktikleri

PROSErkeğin sana saygı duymasını sağlama yolları

PROSKadınlığını geliştirmek ve erkeğin de bunun farkına varmasını sağlamak

PROSSevgili olmak için ilk adım planı

PROSKriz yönetimi ve acil durum planı

PROSYol Haritası ve onu elde etme planı

PROSEkstra Yol Haritası (Eğer erkek terk eder ve başka birine giderse)

PROSMutlu Son (O Artık Sizin…)

Bu başlıklara baktığımızda O’nu Elde Et kitabı hiç bir entrikaya yer vermeden, gayet temiz ve medeni bir şekilde bir kadının kendini bulması süreci olarak okunabilir. Bu kendini bulma süreci de erkeklerin ve O’nun dikkatini çekme süreci… Çünkü bir kadın ancak özgüvenini inşa ederek bu yolu yara almadan ve kaybetmeden tamamlayabilir. Evet kitap bir mutlu sonla bitiyor çünkü bu kadar geniş ve detaylı bir değerlendirmeden sonra başka türlüsü mümkün değil. Kitabın son kısmında erkeğin sizden ayrılması durumunda neler yapılacağı bile madde madde anlatılıyor. 

 O’nu Elde Et Kitabı Pdf İndir mek için aşağıdaki “KİTABI İNDİR” butonuna tıklayarak kitabın satışının yapıldığı resmi sitesine gidebilirsiniz.

kitabi-indir-butonu

Onu Elde Tut Pdf Kitabında Neler Var?

onu elde tut kitabı

Kitabı detaylı incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.

kitabi-indir-butonu

Peki O’nu elde ettikten sonra? Elde ettiğimiz şey bir makine değil, o bir erkek ve hiç bir zaman mutlu sonun sonsuza dek süreceğinin garantisi yoktur. Bu zamana kadar ilişkiniz için çok emek vermiş olabilirsiniz ve bundan sonrasında da yine ilişkinizi siz sahipleneceksiniz. O zaman Onu Elde Tut kitabının neler içerdiğine de kısaca bakalım. 

KALPPİlişkisi başladıktan sonra kendisine ve ilişkisine yatırım yapmayan kadınlar 

KALPPİlişkiyi bitirebilecek yanlışlar 

KALPPKendini yeniden keşfetmenin yolları 

KALPPErkeği tanımak ve kodlarını doğru okuyabilmek 

KALPPGüzelleşme teknikleri 

KALPPKişiliğin aktif yönlerini keşfedip olumlu davranış özellikleri geliştirmek 

KALPPKişiliğin olumsuz yönlerini bastırmayı öğrenme taktikleri 

KALPPCinsellik ve tensel teması üst boyut taşıma yolları 

KALPPErkeği sonsuza dek kendine aşık etmek ve sadakatinden emin olma(üst düzey tavsiyeler) 

KALPPMutlu son (O artık sonsuza dek sizin)

Onu Elde Tut kitabı da mutlu sonla bitiyor ve mutlu son bu kitaba çok yakışıyor. Çünkü her iki kitapta da ciddi bir ilişki yatırımı var. Bu kitaplarda anlatılan taktiklerin her biri kopuk kopuk değil ve adeta psikolojik bir stratejinin yapı taşları gibi. O yüzden kitapta bir maddeyi uygularken diğerini atlamak mümkün değil. Sonundaki mutlu sonda bu yüzden kitabı tamamlıyor. 

Birbirini tamamlayan bu iki kitapta ve beraberinde sunulan bonus kitaplarda aslında ilişki için programlı bir kişilik çözümlemesi tekniği sunuluyor ve ilişkinin temeline kadın oturtuluyor. Burası çok önemli. Siz özelsiniz ve ilişkinizin merkezinde siz varsınız. Üstelik o kadar etkili ve güçlüsünüz ki elde etmeyi de elde tutmayı da siz başaracaksınız ve bunu kendiniz için yapacaksınız. 

Bizim şahsi görüşümüz bu iki kitabı detaylıca okuyan ve uygulayan kişilerin kesinlikle hedeflerine ulaşacağı yönünde. Kitap tam anlamıyla bir taktik,yol haritası, formülüzasyon , manüplasyon ve psikoloji bilimini en etkili şekilde kullanacak bir biçimde hazırlanmış. Bu kadar yoğun bilgiye sahip bir bayanın etrafındaki erkekleri adeta bir mıknatıs gibi çekeceği kesin.

O’nu Elde Tut Kitabı Pdf İndir mek için aşağıdaki “KİTABI İNDİR” butonuna tıklayarak kitabın satışının yapıldığı resmi sitesine gidebilirsiniz.

kitabi-indir-butonu