Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu Detaylı İncelemesi

Bu Kursu sizin İçin tüm detayları İle inceledim.


Yazan: Meryem Şaner 18.11.2020


Hayatınızdaki kişinin sizi her an arzuladığını, bir hareketinizle baştan çıktığını mı görmek istiyorsunuz?


Eşinizin ya da sevgilinizin yatakta size adeta tapmasını sağlayacak harika seks teknikleri öğrenmek ister misiniz?


Onun hayallerini süsleyen seksi ve cezbedici kadın olmak ister misiniz?


Eğer yukarıda sorduğum soruların cevabı evet ise bu yazıyı sonuna kadar okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Hayatınızın değişmesi için gerekli her şey ve sorularınızın cevapları belki de çok yakınınızdadır. Daha önce belki de hiç düşünmediğiniz birkaç soru soracağım sizlere.


Seks konusunda ne kadar bilgilisiniz?


Bildiklerinizi nereden öğrendiniz?


Partnerinizi mutlu edip edemediğiniz hakkında bir fikriniz var mı?


Mutsuzluğunuzun sebebinin kötü bir seks hayatı olabileceğini hiç düşündünüz mü?


Bu soruların cevabı büyük bir çoğunluk için hayır çünkü seks ve seks hakkında konuşmak bizim toplumumuzda hoş karşılanmaz.


Doğdukları günden itibaren özellikle kadınlar bir namus kalıbına yerleştirilir. Bu kalıba göre seks kötüdür, seks hakkında konuşmak kötüdür, seks hakkında bir şeyler bilmek ya da öğrenmek istemek kötüdür.


Kadınlar kendilerini kocalarına saklamalıdır, bekaret ve tecrübesizlikle. Ancak o zaman ahlaklı ya da namuslu olurlar. Kocaları onları kabul eder, anaları da mutlu olur evladım mürüvvetine erdi diyerek.


İşte doğduğunuz günden beri sizi o namus kalıbına sokan kimseler, başta analarınız olmak üzere, daha sonra evliliğiniz biterken neden diye sorarlar.


Neden kocana sahip çıkamadın?


Neden kocanın gözü dışarıdaydı?


Sen kocana karılık yapamadın mı?


Ya da sizin tecrübesizliğiniz ile egolarını tatmin eden kocalarınız ya da sevgilileriniz bundan sıkılmaya başlarlar. Daha seksi görünen kadınlar onlara çok daha cazip gelir ve bu ilişkilerin büyük bir çoğunluğu maalesef aldatma ile biter.


Size bunları dayatan toplumumuzun bugüne kadar göz ardı ettiği ve bugünden sonra da göz ardı etmeye devam edeceği o bariz gerçekle o gün siz de karşılaşırsınız: ‘‘Evliliği ayakta tutan en önemli şey, yatağa mutlu girmek ve yataktan mutlu çıkmaktır.’’ Yani sekstir.


Hiç bilmediğiniz bir konuda kime ne öğretebilirsiniz?


Bugüne kadar hiç pasta yapmadığınızı varsayalım. Pasta için gerekli bütün malzemeler önünüzde ve sizden bir pasta yapmanız bekleniyor.


Ne yaparsınız?


Nereden başlarsınız?


Önce un mu koymanız gerekir yoksa yumurta mı?


Bilmediğiniz için şansınızı denersiniz. ‘’Aman ya hepimizde aynı malzemeler var ne olacak ki?’’ diye başladığınız o pastaların her biri bambaşka olur.


Kiminin hamuru tutmaz, kiminin kreması, kiminin de görüntüsü içinizi açmaz. İşte seks de o pasta gibidir.


Hepinizde aynı şeylerin olması her şeyin güzel olacağı anlamına gelmez. Mutlaka öğrenmeniz gerekir. Araştırmanız ve sorularınızı sorabilmeniz, ne yapmanız gerektiği kadar neyi nasıl yapmanız gerektiğini de bilmeniz gerekir.


Peki nasıl araştıracaksınız?


Bu konuda ulaşılabilir kaynakların çoğunu inceledim. Hemen hepsinde herkesin zaten bildiği şeyler anlatılıyor. Üstü kapalı seks anlatımları ile bir şeyler öğrenmek pek de mümkün değil.


Genellikle sorulan soruların bile cevapları olmayan kaynaklarda vakit öldürmek belki de birkaç ilişkinin daha sonunu getiriyordur şu anda.


Peki genellikle sorulan o soruların cevaplarını daha önce siz de aradınız mı?


Partnerimi nasıl mutlu edebilirim?


Monoton bir ilişkinin dışına çıkmak için neler yapabilirim?


Acaba partnerim neden benden uzak duruyor?


Partnerimin hayallerindeki kadın olmak için neler yapabilirim?


İyi bir seks nelere bağlıdır?


Erkeklerin zihnine ulaşan ve onları gerçekten mutlu eden şeyler nelerdir?


Daha önce bu soruları hiç sormamış olsanız bile artık sorabilir cevaplarını arayabilirsiniz. 


Peki cevaplara ulaşmak mümkün mü?


Evet mümkün. Hem de günlerce süren araştırmalar yapmadan.


Bu yazım uzun süren araştırmalar sonucu ulaştığım ‘’Yatakta Tapılan Kadın Ol’’ E-kursu hakkında bir inceleme yazısı. Sizlerle detayları paylaşabilmek için bu kursu satın alıp tüm detayları ile inceledim.


Aşk Kampüsü ekibi tarafından hazırlanan bu kursta bugüne kadar kendinize sorduğunuz ya da soramadığınız ve hatta belki de aklınıza gelmeyecek tüm soruların cevapları mevcut.


Kursun içeriği ve ne kadar faydalı olduğu hakkında tüm sorularınızı cevapladığım bu yazıyı sonuna kadar okumanızı öneririm.

Aşk Kampüsü Ekibi

Aşk Kampüsü ekibi nedir, kimdir diye merak edenler elbette vardır. Kursu inceledikten sonra ben de merak ettim ve bu ekip hakkında biraz araştırma yapmak istedim.


Aşk Kampüsü Ekibi tamamen alanında uzman kişilerden oluşan bir ekip. Bu ekipte cinsel yaşam koçları, araştırmacılar, evlilik ve ilişki danışmanları bulunuyor.


Aşk Kampüsü Ekibi, web sitesinde bulunan kursları oluştururken Türkiye çapında birçok erkeğin katıldığı büyük anketler yapmış ve bu anketlerin sonucunda kadınlara yönelik ilişki ve cinsellik konularında müthiş kurslar hazırlamışlar.


Bu yüzden kurslarında verdikleri tavsiyeler ve kurs içerikleri, klasik kişisel gelişim kitaplarındaki Amerikan veya Avrupa kültürüne hitap eden tavsiyeler değil. Bizzat kendi kültürel normlarımıza uygun bir şekilde oluşturulmuş kurslar.


Dolayısıyla kurs içeriklerini okudukça bugüne kadarki erkekler hakkındaki magazinsel içeriklerin ne kadar da boş olduğunu, klasik Türk erkeğinin ilişki, aşk ve cinsellik konusundaki isteklerinin ve tavırlarının aslında kitaplarda yazılanlardan ne kadar da farklı olduğunu görüyorsunuz.


Lafı uzatmayalım ve Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu’na yoğunlaşalım.

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu

Bu kursta partnerinizin zihnine de bedenine de hakim olmayı, aranızdaki çekimi güçlendirmeyi ve kursun da adından anladığımız gibi adeta yatakta tapılan kadın olabilmenin yollarını tüm detayları ile anlatmışlar.


Bu kurs bana hitap ediyor mu diye düşünenler varsa şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim: Evet.


Bu kurs öyle donanımlı, öyle harika oluşturulmuş bir kurs ki herkes bu kurstan yararlanabilir ve hatta yararlanmalı. Bugüne kadar hiçbir tecrübesi olmamış, seks hakkında hiçbir şey bilmeyen birini bile adeta zirveye taşıyabilir.


Tecrübeli olduğunu zanneden fakat bir şeyleri yanlış yapan, partnerini tam olarak anlayamayan ya da ilişkisinin artık monotonlaştığını hisseden ve heyecan arayan herkes bu kurs ile hayatını değiştirebilir.


Kursun içeriği öylesine zengin ki aklınıza bile gelmeyecek her türlü konuyu derinlemesine araştırıp tüm detayları ile anlatmışlar.


Kursun içeriğini merak edenler için biraz bahsetmek istiyorum. ‘’Yatakta Tapılan Kadın Ol’’e-kursu beş modülden oluşuyor.


Birinci modülde en temel bilgiler ile başlayan bu kursu beşinci modülün sonuna geldiğinizde seks hakkında tam donanımlı olarak bitiriyorsunuz. Tabii en temel derken herkesten öğrenebileceğiniz şeylerden bahsetmiyorum. İyi bir ilişkinin temel taşlarından bahsediyorum.


Modüller ve başlıkları şu şekilde:


•Modül 1: Karşı Konulamaz Bir Baştan Çıkarıcıya Dönüşmek
•Modül 2: Onun Zihnindeki Seks Butonunu Keşfetmek
•Modül 3: Onunla Aranda Derin Bir Arzu Yaratmak
•Modül 4: Seks Tekniklerinde Uzmanlaşmak
•Modül 5: Onu Tutku Çemberine Hapsetmek


Kursun birinci modülünde nasıl seksi biri olabileceğinizi, baştan çıkarıcı olmanın, öyle görünmenin ve hissetmenin yollarını öğreneceksiniz.


Partneriniz ile tutkulu bir ilişki yaşayabilmenizin altın kuralı kendinizi seksi hissetmek ve ona da öyle görünmek. ‘’Ben seksi olamam ki’’ dediğinizi duyar gibiyim. Olabilirsiniz ve bu modülden sonra olacaksınız da.


Sadece ilk modülde bile neler öğrenebileceğinizi gördüğünüzde siz de heyecanlanmıyor musunuz? Açıkçası ben kursu incelerken bazı teknikleri kendi özel hayatıma da entegre ettim ve beni hiç pişman etmedi.


Bu yüzden kursu satın alan herkesin son modüle kadar sabırla ilerlemesini tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Birçok kişinin hayatına dokunabilecek bu kursu yarım bırakmak olacak iş değil.


İlk modülde kendimizi seksi bir kadına, adeta bir baştan çıkarıcıya dönüştürdükten sonra ikinci modülde partnerimize odaklanıyoruz. Bugüne kadar yaptığım gözlemlere dayanarak şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim: erkekler biz kadınlardan çok çok farklı.


Öylesine farklılar ki onları günlük yaşantımızda bile anlayamıyorken bir de seks konusunda anlamayı beklersek bu çok komik olur. Beklentileri farklı, zihinleri farklı, egoları ve en önemlisi zevk noktaları bizden tamamen farklı.


Peki onları nasıl anlayabiliriz?


İşte bu modül ile.


Partnerinizin seks ihtiyaçlarını, onları çılgına çevirmenin yollarını, gizli takıntılarını ve sekse dair tüm fikirlerini bu modülden sonra rahatlıkla anlayacaksınız.


Neden istemediklerini bile. Erkekleri mutlu etmek için de tatmin etmek için de zihinlerine ulaşmamız gerek hanımlar, ve bu modül tam olarak bizler için hazırlanmış.


Artık kendimizi seksi hissediyoruz, tutkulu ve ateşli olduğumuz belli. Partnerimizin ne istediğini de biliyoruz, zira bir önceki modülde zihinlerindeki seks butonuna ulaştık ve cevaplara sahibiz.


Peki ya şimdi?


Bunlardan sonra sizce her şey tamam mı?


Elbette değil. İşte bu yüzden modül üçte öğrenmemiz gereken şey şu: ‘’Onunla Aranda Derin Bir Arzu Yaratmak’’.
Arzulamak ve arzulanmak, partnerinizin adeta büyünüze kapılmasını sağlamak. Bunları söylemek bile bir kadın için ne kadar mutluluk verici. Üçüncü modülde mutluluğumuzun kapısını epey aralıyoruz.


Nasıl mı?


Bazı psikolojik yöntemlerden destek alarak. 


Psikoloji bilimi öyle kısa sürede kavranabilecek yüzeysel bir bilim değil, oldukça derin ve detaylıdır. Eğitimleri uzun yıllar alır ve herkesin bu eğitimleri alması da mümkün değil, çoğumuzun zaten meşgul olduğu başka işleri var fakat bu modülde ilişkiniz için lazım olan kısmını öğrenebileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.


Partnerinizin cinsel dürtülerini nasıl harekete geçirebileceğiniz, nasıl onu kendinize çekebileceğiniz ve hatta seks konusunda nasıl yönlendirebileceğiniz hakkında bir sürü psikolojik yönlendirme ve koşullama tekniği açıkça anlatılmış.


Pavlov ile seks arasında nasıl bir bağlantı kurabilirsiniz?


Bu modülü henüz okumadıysanız muhtemelen ne alaka diyorsunuz şu an, fakat Pavlov’un öğretilerinden yola çıkarak ereksiyon teknikleri bile geliştirmişler.


Gerçekten baştan sona harika bir modül ve herkesin okuması gereken yazılardan oluşuyor. Ben bu modülü ara ara açıp tekrar okuyorum, ne kadar faydalı olduğunu anlamanız için mutlaka siz de dikkatli bir şekilde okuyun derim.


En güzel ve en samimi modülse dördüncü modüldü: ‘’Seks Tekniklerinde Uzmanlaşmak’’.


Bu modülde adından da anlayacağınız üzere seks teknikleri ve zevk noktaları hakkında yazılar ve çizim halinde görseller var. Modüle başlarken erkekleri hala tanımadığımız için onların zevk noktaları ve penisin yapısı anlatılmış.


Zira anatomimiz o kadar farklı ki bu bilgileri öğrenebilmemizin tek yolu okumak ve araştırmak. Bu kursu satın almış olanların araştırma yapmasına elbette gerek yok, tüm detayları okuyarak öğreneceksiniz zaten.


Sonrasında seks teknikleri bölümleri anlatılıyor sırasıyla. Bu tekniklerin içinde hepimizin bildiği teknikler de var, hiç bilmediğimiz teknikler de. Tabii bütün teknikler o kadar detaylı anlatılmış ki okudukça aslında bildiğimiz teknikleri de bilmediğimizi fark ediyoruz.


Bu bölümde hiç sıkılmayacağınızın garantisini vermekle birlikte direkt olarak bu bölüme geçmemeniz gerektiğini de ısrarla vurguluyorum. Sırayla ilerlemeniz en sağlıklı olanı, bana güvenin.


Son olarak modül beşte ‘’Onu Tutku Çemberine Hapsetmek’’nasıl bir şeymiş onu öğreniyoruz. Bu bölümü adından anlamanız pek mümkün değil. Bir okumaya başlasanız ağzınız açık kalacak.


Hormonlar, teknikler, seks evreleri, onu bir döngü haline getirebilmek falan tam bir döngüden bahsediyorum. Hurafe değil de bilimsel gerçeklerden oluşturulmuş ve ilişkinizi zirveye çıkarmanızı sağlayacak modül bu.


Birkaç tutkulu seks hayatınızı değiştirmeye yetmez ama bunu tam bir döngü haline getirmek ilişkinizi kurtarabilir.
Yani en başından söylediğim gibi: bu kursu baştan sona, dikkatle ve sırayla bitirmeniz gerekli. Söylediğim şekilde ilerlediğinizde yatakta tapılan kadın olmanız kesinlikle kaçınılmaz. 

Kursun Artıları

  • Bu kurs bir e-kurs, yani hiçbir yere gitmenize ve kimseye bahsetmenize gerek kalmıyor.
  • Kurs oluşturulurken binlerce erkeğin katıldığı anketler yapılmış, hepsi gerçek bilgiler.
  • Kurs çok geniş bir kesime hitap ediyor.
  • Kursu satın alırken yanında hediye 4 adet e-kitap veriliyor. Hepsi çok satanlardan ve kurs içeriğini destekleyen kitaplar.
  • Dünyaca ünlü dans eğitmenleri tarafından hazırlanmış erotik dans kursu için indirim kuponu kazanıyorsunuz, Bu kurs sayesinde yıllık 329 TL’ye katılabileceğiniz kursa  yerine 29 TL’den ömür boyu sahip olabiliyorsunuz.
  • 30 gün boyunca ücretsiz koçluk hizmeti de hediye ediliyor. Aklınıza takılan tüm soruları mail yolu ile sorup cevaplarını alabiliyorsunuz.
  • Kurstan yararlanan birçok insanın hayatı değişti, birkaç kişininkine de tanık oldum. Bir kurs ile hayatınızı değiştirebilmek çok büyük bir şans.

Kursun Eksileri

  • Kurs online bir kurs olduğu için aktif İnternet bağlantısı gerektiriyor.

SON DÜŞÜNCELERİM

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu gerçekten de sek konusuna farklı bir boyut getirmiş. Klasik seks tavsiyelerinin hiçbirinin yer almadığı, tamamen kendine özgü yöntem ve tekniklerin içinde barındığı bir kurs bu.


Aşama aşama anlatımı, bolca örnek ve senaryoyla pekiştirilmiş simülasyonları ile bu kurs adeta seksi size okurken yaşatıyor.


Kursu okurken gerçekten de öğrendiklerinizle her sayfada “Yatakta Tapılan Kadın” olmaya bir adım daha yaklaştığınızı hissediyorsunuz. Bugüne kadar ilişki konusunda yüzlerce kitap okumuş ve bir web sitesi yönetecek kadar bilgi sahibi olmuş biri olarak şunu söyleyebilirim; bu kurs benim bile ufkumu açtı.


Bu kursun hitap ettiği kesim çok geniş;


--- Seks hayatında mutsuz olanlar,

--- Seks konusunda yeterince deneyimi olmayanlar ve kendini geliştirmek isteyenler,

--- Cinsel hayatında mutlu olup çok daha fazlasını isteyen kadınlar.


Bu kurs gördüğünüz üzere her kesimden kadına hitap ediyor, anlatıma sıfırdan başlayıp tüm detayları tüm incelikleriyle anlatan bu kursu inceledikten sonra ben bu kursu gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.


Bu yazıyı yazmadan önce paylaştığım birkaç arkadaşımdan olumlu dönüşler almaya başladım bile, umarım okuyanlardan da aynı güzel dönüşleri alırım.


Birinizin bile mutlu olması bu yazıyı daha da güzelleştirecektir.


Hepinize sevgilerimle…

Yatakta Tapılan kadın ol e-kursu hakkında detaylı bilgi almak İçin kursun resmi web sitesindeki tanıtım sayfasını aşağıdaki butona tıklayarak İnceleyebilirsiniz.