Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı İndir |Detaylı İnceleme
Home / Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı İndir | Detaylı İnceleme

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı İndir | Detaylı İnceleme

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı Hakkında

SORU İŞARETİİlişkinizin cinsellik tarafı hep eksik mi kalıyor?

SORU İŞARETİYatakta yeteri kadar aktif ve çekici olmadığınızı mı düşünüyorsunuz?

SORU İŞARETİEşiniz cinsel yönden çok deneyimli olabilir, peki ya siz?

SORU İŞARETİDeneyimsizlik yüzünden seks hayatınızda bir türlü doyuma ulaşamıyor musunuz?

SORU İŞARETİBirlikte inanılmaz saatler geçirmek istiyor ama bunun yolunu bilmiyor musunuz?

SORU İŞARETİBiliyor musunuz, bu sorunu sizin gibi milyonlarca kadın yaşıyor!

Yatak odasında pasif olmak, sevişmeyi tam olarak yaşayamamak ve erkeğe yetememe korkusu yüzünden kadınların pek çoğu sıkıntılar çekiyor. Herkes kulaktan dolma bir şeyler öğrenmeye çalışıyor, ilişkilerle ilgili kitaplar okuyor, kadın sitelerine girip bu konudaki yazılardan bir şeyler kapmaya çalışıyor. Evet bunu sizde yapıyorsunuz ve bu yazıya da sonu gelmez araştırmalarınızdan birinde tesadüfen ulaştınız. Ama bu tesadüf sonucunda siz yatak eşine yetememe korkusunu aşacak ve kraliçe olacaksınız.

STARİyi ki buradasınız!

Bugüne kadar kadınların cinsellikle ilgili yaşadığı sorunlar genellikle teorik olarak ele alındı ve çözüm yolu olarak da hep motive eden ama uygulanabilirliği tartışmalı çözüm yolları önerildi. Bu konuda sağlıklı bir yol haritası bulmak neredeyse imkansızdı. Ama en sonunda Yataktaki Kraliçe isimli kitapla kadınlar gerçekten aydınlatıcı bir kaynağa sahip oldular.

Yataktaki Kraliçe’nin yazarı yıllarca emek verip veri toplayarak, yüzlerce deneyimi dinleyerek için tabu sayılan cinsellik konusunu  ayrıntılarıyla ele aldı ve kadınlar için bir strateji kitabı oluşturdu. Kişisel gelişim kitaplarındaki teorik bilgilerin dışında, her kadının kendisinden bir şeyler bulabileceği, sekse yaklaşımı değiştiren bu kitap sayesinde pek çok adın yatakta pasif olmaktan sıyrılarak gerçek anlamda cinselliği yaşama fırsatı buldu.

Çünkü Yataktaki Kraliçe kitabı pornografik olmadan kadınlar için cinsel bilgileri en ayrıntılı şekilde bilgilendirici görsellerle anlatıyor. Sadece cinsel ilişki anını değil, öncesini ve sonrasını nasıl organize edeceğiniz konusunda da önemli sırlar veriyor. Bu anlamda sadece bir taktik kitabı olmanın çok ötesinde adeta bir yaşam organizatörü gibiokunması gereken önemli bir başucu kitabı olma özelliği kazanıyor.

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabında Neler Var?

yataktaki kraliçe kitabıkitabi-indir-butonu

PROSSeks konusunda kendine güvenin önemi ve güven inşası

PROSErkeklerin yatak arzularını keşfetmek

PROSKendi bedeninin ve erkek bedeninin keşfi

PROSİyi bir cinsellik için bilinmesi gereken pozisyon ve aşk oyunları

PROSÖn sevişme ve teknik detaylar

PROSOyuncul bir seks yaşamının haritası

PROSRomantizm ve erotizm dengesinin sağlanması

PROSKadınlığı geliştirme taktikleri

PROSDeğişik seks teknikleri ve uygulama ipuçları (Görseller eşliğinde)

PROSYataktaki Kraliçenin karakteri ve psikolojisi

PROSSevişme tekniklerini geliştirme ipuçları

Yataktaki Kraliçe kitabı tüm bu bütünlüklü stratejiyi kelime kalabalıklığına yer vermeden bonus kitaplarıyla birlikte anlatıyor ve kadınlık denen deneyimi bir üst boyuta taşımak için günümüzün en ayrıntılı ve cesur satırlarına imza atmayı başarıyor.Bunu yaparken de yatakta adeta bir kraliçe olmanın yollarını yöntemlerini bütün detaylarıyla adeta bir eğitim seti edasıyla anlatıyor. bu kitap setindeki bilgileri öğrenip tam anlamıyla uygulayan bayanların inanılmaz deneyimlere imza atacağına hiç şüphemiz yok.

Yataktaki Kraliçe Pdf Kitabı İndir

Aşağıdaki “KİTABI İNDİR” butonuna tıklayarak kitabın satışının yapıldığı resmi Web sitesine gidebilir ve kitabı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

kitabi-indir-butonu