Erkeği baştan çıkarmanın yolları 4 sır
Home / Baştan Çıkarma / Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

ERKEĞİ BAŞTAN ÇIKARMANIN YOLLARI

Erkekleri Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

Erkeği baştan çıkarmanın yolları say say bitmez. Ama kimi kadınların bu yolları aşındırmayı boş verip direkt yolun sonuna varmayı hedeflediğine de çok şahit oluruz. Oysa bir düşünelim, bir yerden bir yere giderken bile araba lazım, benzin lazım, o arabayı kullanma bilgisi lazım…  bunların hepsi de hedeflenen yere varmak için yapılan yatırımlar. Peki bir erkeği baştan çıkarmanın yollarında neden yatırım yapmak ihmal edilir ki? Bu yazımızda kendiniz  ve ilişkiniz için bazı yatırım ipuçları vereceğiz.  Eğer bir erkeği yatakta çıldırtmanın yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

STARİç çamaşırı alışverişinize erkeği de ortak etmeyi unutmayın. 

Bir mağazada iç çamaşırı seçerken iki farklı takımın fotoğraflarını ona WhatsApp’tan yollayabilir ve tercihi ona bırakabilirsiniz. Bu erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en etkili olanlardan biridir çünkü  birincisi sizi gün boyu o çamaşırla hayal edecek, ikincisi de bu alışverişi onun için yaptığınızı bilerek mutlu olacaktır.  

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

STAROnunla flört edin:  

Erkeği her zaman evde ya da yatak odasında baştan çıkarmanız gerekmez. Bir iş çıkışında onu almaya giderek sürpriz yapabilirsiniz. “Seni o kadar özledim ki, kaçırmaya geldim” demeniz bile onu baştan çıkarmaya yetecektir. Bu arada evde de romantik bir ortamı önceden hazırlarsanız harika bir gecenin sizi beklediğini bilin. 

STARDavranışlarınıza seksapel katın: 

Erkekleri sözlerden çok hareket ve davranışlar tahrik eder. Mutlaka sizin karşınızdaki insanlara seksi gelen bir jestiniz vardır. Bunun farkında bile olmayabilirsiniz ama bu hareketinizin ne olduğunu öğrenirseniz erkeği baştan çıkarmanın yolları sizin için çok kolaylaşacak. Onu arzuladığınız zaman o hareketi yapmanız erkeğin beyinde psikolojik olarak şartlanmışlık etkisi yaratacağı için sizi elde etmeyi arzulamasına neden olacak.  

 STARNazik Olun:  

Bu madde genellikle erkeği baştan çıkarma taktiklerinin başında yer alır ama kadınların pek çoğu da bunu dikkate almaz. Oysa bir kadının nazik davranışlar sergilemesi erkekleri en çok tahrik eden şeylerden biridir. Eğer ona maç arkadaşı ya da kankası gibi davranırsanız o da size öyle davranacaktır. Buna psikolojide “ayna etkisi” denir. Davranışlarınızda nezaketinize arzularınız eşlik ederse bu sefer karşınızdaki erkek de ona uygun hareket etmeye başlar.  

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yollarını ve  Tekniklerini Öğrenin:  

Evet erkekleri baştan çıkarmanın yollarını ararken sadece doğuştan gelen kadınlık içgüdülerinizin yeterli olacağını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kadın erkek ilişkileri zaman zaman teknik detaylara da ihtiyaç duyar. Özellikle cinsellik konusunda bilmediklerini öğrenin. Bir kadın nasıl ki vücudunun belli noktalarından daha fazla haz alırsa erkek için de aynısı geçerli. Bu yüzden erkeğin en çok zevk aldığı noktaları öğrenin ve değişik pozisyonlara da hazırlıklı olun.  

Bu küçük gibi görünen ilişki yatırımları ile gerek duygusal gerek cinsel hayatınızdaki olumluluğu siz de en kısa zamanda görmeye başlayacaksınız. Unutmayalım bir kadının kendine yaptığı yatırım en değerli yatırımdır ve Erkeği baştan çıkarmanın yollarını bilmek de aslında ona değil kendinize verdiğiniz değeri gösterir  

About Editör