Erkeği baştan çıkarmanın yolları 4 sır
Home / Baştan Çıkarma / Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?

ERKEĞİ BAŞTAN ÇIKARMANIN YOLLARI

Erkekleri Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolları

Erkeği baştan çıkarmanın yolları say say bitmez. Ama kimi kadınların bu yolları aşındırmayı boş verip direkt yolun sonuna varmayı hedeflediğine de çok şahit oluruz. Oysa bir düşünelim, bir yerden bir yere giderken bile araba lazım, benzin lazım, o arabayı kullanma bilgisi lazım…  bunların hepsi de hedeflenen yere varmak için yapılan yatırımlar. Peki bir erkeği baştan çıkarmanın yollarında neden yatırım yapmak ihmal edilir ki? Bu yazımızda kendiniz  ve ilişkiniz için bazı yatırım ipuçları vereceğiz.  Eğer bir erkeği yatakta çıldırtmanın yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

STARİç çamaşırı alışverişinize erkeği de ortak etmeyi unutmayın. 

Bir mağazada iç çamaşırı seçerken iki farklı takımın fotoğraflarını ona WhatsApp’tan yollayabilir ve tercihi ona bırakabilirsiniz. Bu erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en etkili olanlardan biridir çünkü  birincisi sizi gün boyu o çamaşırla hayal edecek, ikincisi de bu alışverişi onun için yaptığınızı bilerek mutlu olacaktır.  

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

 • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
 • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

STAROnunla flört edin:  

Erkeği her zaman evde ya da yatak odasında baştan çıkarmanız gerekmez. Bir iş çıkışında onu almaya giderek sürpriz yapabilirsiniz. “Seni o kadar özledim ki, kaçırmaya geldim” demeniz bile onu baştan çıkarmaya yetecektir. Bu arada evde de romantik bir ortamı önceden hazırlarsanız harika bir gecenin sizi beklediğini bilin. 

STARDavranışlarınıza seksapel katın: 

Erkekleri sözlerden çok hareket ve davranışlar tahrik eder. Mutlaka sizin karşınızdaki insanlara seksi gelen bir jestiniz vardır. Bunun farkında bile olmayabilirsiniz ama bu hareketinizin ne olduğunu öğrenirseniz erkeği baştan çıkarmanın yolları sizin için çok kolaylaşacak. Onu arzuladığınız zaman o hareketi yapmanız erkeğin beyinde psikolojik olarak şartlanmışlık etkisi yaratacağı için sizi elde etmeyi arzulamasına neden olacak.  

 STARNazik Olun:  

Bu madde genellikle erkeği baştan çıkarma taktiklerinin başında yer alır ama kadınların pek çoğu da bunu dikkate almaz. Oysa bir kadının nazik davranışlar sergilemesi erkekleri en çok tahrik eden şeylerden biridir. Eğer ona maç arkadaşı ya da kankası gibi davranırsanız o da size öyle davranacaktır. Buna psikolojide “ayna etkisi” denir. Davranışlarınızda nezaketinize arzularınız eşlik ederse bu sefer karşınızdaki erkek de ona uygun hareket etmeye başlar.  

Erkeği Baştan Çıkarmanın Yollarını ve  Tekniklerini Öğrenin:  

Evet erkekleri baştan çıkarmanın yollarını ararken sadece doğuştan gelen kadınlık içgüdülerinizin yeterli olacağını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kadın erkek ilişkileri zaman zaman teknik detaylara da ihtiyaç duyar. Özellikle cinsellik konusunda bilmediklerini öğrenin. Bir kadın nasıl ki vücudunun belli noktalarından daha fazla haz alırsa erkek için de aynısı geçerli. Bu yüzden erkeğin en çok zevk aldığı noktaları öğrenin ve değişik pozisyonlara da hazırlıklı olun.  

Bu küçük gibi görünen ilişki yatırımları ile gerek duygusal gerek cinsel hayatınızdaki olumluluğu siz de en kısa zamanda görmeye başlayacaksınız. Unutmayalım bir kadının kendine yaptığı yatırım en değerli yatırımdır ve Erkeği baştan çıkarmanın yollarını bilmek de aslında ona değil kendinize verdiğiniz değeri gösterir  

About Editör

 • Sema

  Sitenizi uzun zamandır takip ediyorum. İlişkiler kategorisinde vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten harika. Özellikle Türk kadını için cinsellik tam bir dert. Küçüklüğümüzden beri bize ayıp, yasak diye anlatılan şeyin evlendiğimizde bizden beklenmesi ve eşlerimizin bu konuda bizim çok iyi olmamızı beklemesi kadar büyük bir saçmalık olamaz. ama ne yapalım öğreneceğiz bir şekilde. Yararlı paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

 • kader

  Erkeği baştan çıkarmanın yolları değil selam dahi verirken çekinen utanan biriydim.Zamanı gelip evlendiğimde eşime karşı öyle olmam diye düşünürken kendimi bir türlü aşamadım. Eşim oldukça şikayetçi olsa da bir türlü aşamadığın durumdan dolayı huzursuz bir evliliğe dönüştü. Araştırmalarım sonucunda sitenizi buldum ve sayfasını tek tek okudum. Kitabı almaya karar verdim. Şuan iyiki almışım diyorum. Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile eşim eve artık severek geliyor hediyeler, ilgisi ile beni şımartıyor. Benim gibi kadınların çok fazla olduğunu biliyorum. Lütfen böyle bir şey yüzünüzden evliliğinizi bitirmeyin. Erkeği yatakta baştan çıkarmanın yolları ile mutlu beraberliklerin izi riske atmayın bu yararlı paylaşımınız için sonsuz teşekkür ederim

 • yeliz

  Erkek kadın ilişkilerinde yatak ilişkileri ve cinsellik oldukça önemli bir konu imiş. Bunun önemini eşimin beni aldatması ile anladım. Erkek sadece yatakta bir kadın aramıyormuş meğer. İçinde kurduğu hayallerin hiç bir karşılığını benden alamayınca nefsine yenik düşmüş ve böyle bir hataya düşmüştü. Çaresizlik içinde kim ne derse yapıyordum fakat eşim gittikçe uzaklaşıyordu. Bir arkadaşımla bulunduğumuz ilde evlilik terapisti araştırması yaparken bu kitap serine denk geldik. Aldım ve şuan iyiki almışım diyorum. Erkeği baştan çıkarmanın yolları kitabı ile geçmişteki arzu dolu günlerimize tekrar geri döndük. Erkeği baştan çıkarmanın yolları tüm kadınların yapabileceği yöntemler içeriyor.

 • neriman

  Sevdiğim erkek zaman içinde benden uzaklaşıyordu. her defasında ilişkimizin heyecanı kalmadı diye kavga eder olmuştuk. İlk başlarda da aynıydım ben kendiside heyecan seven biri değildi. İlişkiler üzerine yazılan yazıları okurken bu kitap denk geldim önce kitapçılarda satılır diye günlerce aradım sonra internetten indirmeye kara verdim. Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile ilişkimizin heyecanı tekrar yeniden kazandık hersey için tesekkurler

 • yeşim

  erkeği baştan çıkarmanın yolları yetiştirilme şeklimizden dolayı bizlere hep ayıp günah gibi şeylerden ötürü kapalı bir kapı gibi gösterildi. Buda evlendiğimizde eşimiz ile aramızda cinsellik açısından eksikliklere neden oldu. Erkeği baştan çıkarmanın yollarını bilmeyen kadınlar hayata bir adım geriden başlıyorlar hep. Sizde erkeği baştan çıkarmanın yolları kitabını satın almaktan asla tereddüt etmeyin.

 • nurcan

  Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile sizlerde ilişkilerinizde heyecan yararatarak ilk başlardaki mutluluğunuzu yakalayabilirsiniz. Zaman geçtikte biz kadınlarda var olan tek düzelikten çıkarak erkeği baştan çıkarmanın yolları ile sizlere muhteşem bir formüller sunmaktadır. Bende oldukça işe yarayan bu kitabı herkeze tavsiye ediyorum.

 • tülay

  33 yaşında 8 yıllık evli bu kısa sürece iki çocuk sığdırmış bir kadındım. İş ev çocuklar derken eşim ile olan ilişkimiz tamamen sıradanlaşmış herkes kendi hayatını yaşar olmuştu. Danışmadan yapılan işler eve geç gelmeler dışarıda çok vakit harcamalar derken yataklarımız bile ayrılmıştı. Devamlı heyecanı kalmayan ilişkimizden dolayı kavgalar etmeye başladık. Erkeği baştan çıkarmanın yolları kitabı tamda bu çıkmazdayken girdi hayatıma. şans eseri buldum yapacak tek sey ya bu kitabı satın alacak evliliğimi yeniden şekillendirecek tim yada boşanacaktım. Erkeği baştan çıkarmanın yollarını hergün o karmaşık hayatımda zaman ayırarak okumaya başladım. Kısa süre sonra yazılanları tek tek uygulamayarak hayatıma soktum ve sonuç olarak eşim ile ilk flört ettiğimiz günlere tekrar geri döndük. Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile onun tek eksiğini de tamamlayarak kötü günleri geride bıraktım.

 • ilknur

  Erkeği baştan çıkarmanın yolları her kadın tarafından bilinmesi gereken yöntemler bence. Şimdi erkeğini kapı dışarı çıkarmaya korkan biz kadınlar ancak üzerimize düşeni yaparsak erkeğimiz bize ait olabilir. Erkeği baştan çıkarmanın yolları ile sizlerde ilişkinize heyecan katarak sadece size ait olmasını sağlayabilirsiniz. bence harika bir kılavuz olmuş emeklerinize sağlık…

 • Pingback: Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Kitabı İle Sevgilinize Ulaşın | Pozitif Kalem()