İlişkinizi İyileştirmenin En Etkili Yolları |
Home / elde et / İlişkinizi İyileştirmenin En Etkili Yolları

İlişkinizi İyileştirmenin En Etkili Yolları

İlişkiler zaman zaman monotonlaşabilir bunu kabul ediyoruz. Fakat sevdiğiniz yapacağınız en küçük bir aktivite ya da bulunmuş olduğunuz bir davranış dahi ilişkinizi yeniden alevlendirmeye yetebilmektedir. Şimdi siz değerli okurlarımız için ilişkinizi iyileştirmenin yollarından bahsettik. Sizlerde bu şekilde ilişkinizi daha sağlam temeller üzerinde bulundurabilir, sevdiğiniz adamı yahut kadını kaybetme korkusu ile devamlı olarak yüz yüze olmak durumunda kalmazsınız. İşte akıllara kazınası o muhteşem ipuçları.

İlişkinizi Kurtarabilmek için Eşsiz Noktalar

canlı-renkli-4

İlişkinizi sıradanlıktan kurtarabilmek için değmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaların bilincinde olduğunuz takdirde sizlerde sağlıklı bir ilişki sürdürebilirsiniz. Sizler ve ilişkileriniz için derlemiş olduğumuz bu kurallar ile daha sevgi ve saygı dolu ilişki kaçınılmaz olacaktır. Yapmanız gerekenler mi? Yazımızın devamında. Yazımızın dışında ise daha fazla detay erişmek istiyorsanız erkekleri kendine bağlamanın yolları yazımızı da okuyabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 
  • Genel olarak tüm ilişkilerde en önemli kural dinlemektir. Dinlemek, dinlerken gözlerine bakmak illa ikili ilişkilerde değil diğer ilişkilerinizde elinizden tutacak olan bir durumdur. Kendinizi panterinizi dinlemeye odakladığınızda iletişiminizde meydana gelen değişimleri fark edebileceksiniz. Birbirinizi özleyebilmek için birkaç gün ayrı kalmanız gerektiğini unutmayınız. Bu yeniden bağlanabilmeniz için sizler için gerekliliktir.

canlı-iliski-43

  • Kadınlarda zaten her daim var olan destek ekibi yerinde hazır olmalıdır. Hayatınız da olan her ayrıntıyı eşiniz ile paylaşmanıza gerek yok değil mi? Sizin hayatınızda ki her detaydan haberdar olması gizeminizi kaybetmenize neden olacaktır. Cep telefonları yahut tablet gibi iletişim araçlarından uzak kalmalısınız, en azından o yanınızda iken. O konuşurken bütün dikkatinizi ona vermeniz gerekmektedir.
  • Birlikte gönüllü olduğunuz birkaç olabilirsiniz örneğin. Bir şeyleri başka insanlar ile paylaşmak birbiriniz için ne kadar doğru insanlar olduğunuzu gösterecektir. Birlikte yapmak istediğiniz şeyler için bir plan hazırlayabilirsiniz. Bu palana hafta sonu boşluklarında sadık kalabilir birbiriniz arasında ki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

kadıerke432

  • 60 yaş üstü kişiler ile konuşabilirsiniz. Onlardan ilişkilere dair bir takım bilgiler almanız sizler için yol gösterici bir ışık olabilir. Olabilecek ihtimaller üzerine sürekli düşünmekten ise elinizdekinin kıymetini biliniz. Eşinizde sevdiğiniz 10 özeliği bularak bunu onlar ile paylaşabilirsiniz. Biraz özgüven herkese iyi gelebilir, öyle değil mi?

Mutlu-Çift-87

 

  • Kusur bulmaktan vazgeçerek sadece gerçekten rahatsız olduğunuz durumları onunla paylaşabilirsiniz. Haklı olma arzusundan vazgeçerek hatalı olduğunuzda bunu kabullenmeyi bilin. Kendiniz ile de ilgilenmelisiniz. Bu kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ve sizde bu durumda ilişkinizi daha sağlıklı yaşayabileceksiniz. İhtiyaçlarınızı bilmek ve bunu dile getirmek de ilişkinizi başarılı kılacak bir diğer unsurdur.
  • Beraber bir şeyler öğrenen çiftlerin ilişkilerin de derinlik yakaladıklarını biliyor muydunuz? Gereksiz yere dram yapmaktan vazgeçmelisiniz. Kendi el yazınız ile notlar yazabilirsiniz. Günümüzün dijital dünyasına bu sayede kişisel dokunuşlar ile değmiş olabileceksiniz.

Sizlerde bu tarz incelikleri tespit ederek daha sağlıklı bir ilişki kurabilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkileri hakkında daha fazla detaya ulaşmak istiyorsanız onu elde et kitabını tercih edebilir, ilişkiniz için şahane bir adım atabilirsiniz.

 

About Editör