Yanağından Alacağınız Bir Makas ile Aranızda ki Bağı Kuvvetlendirebilirsiniz |
Home / elde et / Yanağından Alacağınız Bir Makas ile Aranızda ki Bağı Kuvvetlendirebilirsiniz

Yanağından Alacağınız Bir Makas ile Aranızda ki Bağı Kuvvetlendirebilirsiniz

Genellikle erkekler bağlılık konuşmalarından ürkmektedirler. İlginizin boyutu ile derinliğini açık açık söylemek yerine küçük jestler ile göstermeniz mümkündür. İlişki başladıktan belirli bir zaman sonra eskiden yapılıyor olan jest ve mimiklerin artık yapılmaması ya da yapıldığında gereksiz görülmesi aradaki bağları zayıflatmaktadır. Bunu yaşamamak için örneğin yanağından alacağınız küçük bir makas ile dahi bağlarınızı koruyabilirsiniz. Bilinen bir gerçek vardır ki erkekler, kadınlarını hayatlarından destek almaya çalışan kişiler olarak görmektedirler.

erkekleri-etkileme-2

Günlük hayatın beraberinde getirdiği stres ve yorgunluğu onun kollarında atacağı bir kadın hayallerini süslemektedir. Sizin sergileyeceğiniz küçük bir harekette dahi, örneğin;  kavanoz kapağını açmak için ondan yardım istemeniz onu güçlü hissettirecek ve onu olduğunuz gibi kabul ettiğinizi düşünüp sizin yörenizde kalmaktan mutluluk duyacaktır. Sevgilinize ilginizi göstermek için çok şey yapmanıza gerek yok aslında. Erkekler, kadınların kendilerine davranıldığı gibi davranılmasını istediklerini düşünürler ve bu neden ile sevgi gösterilerini pek sevmezler. O halde şimdi size erkeklerin gönül kapıları nasıl açılır bunu gösterelim.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkekleri Etkilemenin Basit Yolları

erkekleri-etkileme-4

Beraber olduğunuz erkeği başkaları ile tanıştırırken gurur duyduğu bir yeteneğini ya da ilgi alanını öne çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz ile kısa keyfi kaçamaklar yapabilirsiniz. Kısa olması o günü bir daha yaşayabilmek için yeni fırsatları kovalamasını sağlayacaktır.  Sarılmanın tedavi edici özelliğini bilmeyeniniz yoktur herhalde. Sarılmak ruhu arındırdığı gibi güven duygusunu da hissettirmektedir. Size sarılmasını beklemek yerine siz ona sarılabilirsiniz. Ondan beklediğiniz davranışları sizin uygulamanız halinde erkekleri etkilemenin sırrını keşfedebilirsiniz. Burada bahsettiğimiz ve bahsedeceğimiz bilgiler dışında daha detaylı bilgilere erişmek istiyorsanız onu elde et kitabımıza mutlaka göz atmalısınız.

uyku-4

Keyifsiz olduğunu hissettiğiniz de ona sevdiği atıştırmalıkları hazırlamakta sizin için bir fikir olabilir. Onun için en sevdiği dergiyi görebileceği bir yerlere koyarak ortadan kaybolabilirsiniz mesela. Bu durum onun iyi olmasını dilediğinizi düşündürecektir. Biraz rahatlamayı kim sevmez ki? Başınız da ya da bedeninizde herhangi ağrı olmasa dahi biraz ovuşturulmasının hiçbir zararı yoktur. Erkeğiniz için masaj yapabilirsiniz. Yorgun kaslarını gevşetmeniz onun tüm sinir uçlarını açacağından rahatlamasını kolaylık ile sağlayabilirsiniz.

erkekleri-etkileme-onu-elde-et-4

Erkekler tarzlarına müdahale edilmesinden pek hoşlanmazlar. Onun tarzına uymayan bir gömlek hediye etmek yerine ilgi alanına yönelik olan ve daha erkeksi objeler tercih edebilirsiniz. Uzaktan kumandaları için pil alarak onu şaşırtabilirsiniz. Sarılmanın tesirinden az evvel bahsetmiştik. Peki sıradan sarılmak yerine onun kokusunu içinize çekip ‘çok güzel kokuyorsun’ demeye ne dersiniz?

İşte atlatmış olduğu önemli bir sunumun ardından onunla bir kutlama yemeği hazırlayabilirsiniz. Bu onu önemsediğinizi gösterecekken, erkekler tarafından önemsenilmek çok değerli olduğundan sizlere de aynı şekilde karşılık verecektir. Erkekler ondan öğrendiğiniz bir meziyeti başkaları ile paylaşmanız ve ondan öğrendiğinizi bahsetmenizden de son derece mutluluk duyacaklardır. Sizlerde bu basit tüyolar ile erkeğinizi kendinize bağlayarak mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Sevgi ve saygı dolu bir ilişki sürdürmeniz dileği ile.

 

 

 

 

About Editör