Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır: Kadın Olmak
Home / Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır / Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır: Kadın Olmak

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır: Kadın Olmak

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır‘Kadın doğulmaz, kadın olunur’ sözünü duymuşsunuzdur. Doğuştan getirdiğimiz özelliklerle, iç güdülerimizle ve cinsiyetimizle kadınız. Evet ama sadece “bir kadın” mıyız acaba? Yoksa her birimiz benliğimizde bir sürü farklı kadını bir arada mı taşıyoruz?

Evet her birimizin içinde birden fazla kadın var. Bu sayede pek çok ortama ayak uydurabiliyoruz, bu sayede erkeklerin hoşlandığı kadın olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyor ve o kadını bir elbise gibi geçirebiliyoruz üstümüze. Çünkü biz kadınlar hayatı her yönüyle yaşamayı seviyoruz.

Bir erkeği etkilemenin yolları aslında onun nasıl bir bayanı seçeceğini önceden kestirmekle ilgilidir. eğer erkeğinizin nasıl birisini istediğini az çok anlarsanız buna uygun bir strateji geliştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı yüzlerce sayfa tutabilir. Dünyada ne kadar erkek varsa cevaplar da ona göre değişebilir ama değişmeyen bir şey vardır: Erkekler kadın gibi kadınlardan hoşlanır!

Kadın Gibi Kadın mı? O da Ne?

Kadın gibi kadın denince kafanızda kırılgan, güçsüz, erkeğe muhtaç bir kadın tipi canlanıyorsa bu bakış açısını hemen değiştirmenizi öneririz. Çünkü günümüzde erkekler kadın gibi kadın olmaktan güçlü olmayı anlıyorlar. Ama güçlü olmak derken de erkeksi bir güçten bahsetmiyoruz. Zeki, iş bitirici, kendi tarzını yaratmış bir kadın tipinden bahsediyoruz. İşte erkeklerin en çok hoşlandığı kadın tipi budur.

– Bağımsız

– Hassas

-Duyarlı

-İyi bir oyun arkadaşı

-Çekici

-Ne istediğini bilen

-Sevgisini ifade edebilen

Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran kadınlar erkekleri tahrik ediyor ve onlarla birlikte olma isteği duyuyorlar. Kimi uzmanlar erkekleri güzelliğin tahrik ettiğini söylerler ama güzellik Allah vergisidir ve üzerinde çok fazla oynama yapılamaz. Yine de akıllı bir kadın kendi görünüşünü tarzıyla çekici hale getirmeyi bilir. Seçimlerini buna göre yapabilir. Açıkça söyleyelim ki erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı kesinlikle güzellik değil!

Erkekler Sıcak Kadınlardan Hoşlanır

Bir erkeği kendine bağlamanın yolları gerçekten ona karşı olan sıcaklık ve samimiyetinizin derecesiyle doğru orantılıdır.Evet erkekler sıcak sever. Zaman zaman kedi yumuşaklığında sıcaklık, kimi zaman dişi bir panter gibi yakıcı bir sıcaklık…. Bunun dozunu ayarlamak da kadına kalmıştır. Sevgiliniz sizdeki ateşi zaman zaman bir şefkat olarak hissedebilmeli, kimi zaman da ateşinizin onu yakabileceğini bilerek geri çekilebilmeli. Erkeklerin hoşlandığı sıcak kadın hem yatakta, hem mutfakta, hem sosyal ortamda sıcaktır. Ama onun ateşini kime ne zaman göstereceğini de iyi bilmesi gerekir. Çünkü erkekler aynı zamanda sıcaklığını kendilerine saklayan sadık kadınlardan hoşlanırlar.  

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun kestirme bir cevabı da var aslında. Bütün erkeklerin nasıl kadınlardan hoşlandığından çok sizin birlikte olmak istediğiniz erkeğin nasıl kadınlardan hoşlandığını öğrenmeye çalışın. Çünkü dünyadaki tüm erkekleri analiz etmeniz mümkün değil. Bir sevgili adayınız varsa onun hakkında istihbarat toplamaya başlayın. Mesela en çok hangi sanatçılardan hoşlanıyor? Eski kız arkadaşı esmer miydi yoksa sarışın mı? Kulüplerde eğlenmeyi mi seviyor yoksa sakinlik taraftarı mı? Bu tür ipuçlarını değerlendirerek sevgili adayınızın nasıl kadınlardan hoşlandığını kısa sürede anlayabilirsiniz.

ERKEKLERİ ETKİLEMEK,ONLARI KOLAYCA ELDE ETMEK VE ÖMÜR BOYU KENDİNİZE BAĞLAMAK MI İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SON DERECE PROFESYONELCE VE DETAYLICA HAZIRLANMIŞ ONU ELDE ET-ONU ELDE TUT KİTAPLARINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

ONU ELDE ET TUT İNCELE

KİTABI İNCELE

About Editör