Erkeklerin Duymak İstediği Sözler Nelerdir? |
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Erkeklerin Duymak İstediği Sözler Nelerdir?

Erkeklerin Duymak İstediği Sözler Nelerdir?

Her kadın beğendiği erkeğin bağlayıcılığını pekiştirmek istemektedir. Erkeğinin kendisine aşık olmasının yolu ise duymak veya yapmak istediklerini bilmekten geçmektedir. Elbette ki erkekler sadece birkaç sözden hoşlanmazlar.

Sözler sizin bulunacağınız davranışlara destek olacak mahiyettedir. Ona karşı nasıl davranmanız gerektiğini bilmiyor iseniz erkekleri etkilemenin yolları yazımızı okumanızı önem ile tavsiye ederiz. Şimdi ise sizlere erkeklerin duymak istediği sözler hakkında bilgi verelim. Sizler hakkında bilgi sahibi olduğunuz erkekleri daha kolay hayatınıza alabilirsiniz.

Onu Alışkanlığına Yönelik Sözler ile Etkileyebilirsiniz

kadin-1

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkekler kendilerini yargılayan kadınlardan uzak durmayı tercih etmektedirler. Erkeğin kalbinin tahtında bir ömür oturmak isteyen kadınlar işe erkeklerini tam olarak algılamak ile başlamalıdır. Erkeklerin hangi davranışlarının övülmeye değer olduğunu düşününüz. Örneğin sokakta gördüğü minik dostlarımıza olan ilgisi sizin için bir seçenek olabilir.

Ona Karşı Özel Hitaplar Seçebilirsiniz

kadin-2

Eski zamanlara gidiniz. İlkokul 1-2 sıralarına. Öğretmenlerimiz bizlere adımız ile seslendiğinde ne kadar mutlu olduğunuzu hatırlıyorsunuz öyle değil mi? Bireyin duymak istediği sözlerden bir tanesi de kendi adıdır. Ona bulunduğunuz hitap adeta imzanız olacaktır. Adı ile hitap etmenizden hoşlanmıyor ise ona özel kullanacağınız farklı hitapları da deneyebilirsiniz. Örneğin sarışın ise papatyam yahut gözleri mavi ise mavi diyebilirsiniz.

Onu Dinlemekten Keyif Aldığınızı Belli Ediniz

dinle-56

Erkekler çocukluktan beri anneleri yahut aile de ki diğer bireyler tarafından pohpohlanarak büyütülmektedir. Sürekli övgü dolu sözler duymaları egolarını tatmin etmektedir. Egolarını tatmin etmek ister iken olmayan özelliklerden bahsetmeniz yanlış konuşmalara itebilmektedir sizleri.

Erkeklerin anlatmaya değer bulduğu çok hikâyesi bulunmaktadır. Bu hikâyeleri anlatmasını ^seni dinlemek çok hoşuma gidiyor^ gibi sözler ile destekleyerek onun daha çok konuşmasını sağlayabilir ve bu sayede konuşmanız için gerekli ortamı da yaratmış olacaksınız.

Bedenine Yönelik Sözler Erkekleri Oldukça Etkilemektedir

erkee-dokunmak-5

Erkeklerde tıpkı kadınlar gibi bedenlerine özellikle de yüzlerine son derece dikkat eden varlıklardır. Ergenlik dönemlerinden itibaren erkeklerde nerede ise takıntı haline gelen görüntüleri ile alakalı alacağı bir övgü yahut bir dokunuş onları son derece etkilemektedir. Örneğin; konuşur iken arada ona dokunmanız ya da gözlerin, dişlerin çok güzel gibi söylediğiniz sözler erkekleri çok mutlu etmektedir. Bunun bilincinde olarak erkeklere yaklaşmanın en sağlıklı yöntem olmaktadır.

Erkekleri Etkilemenin Diğer Yolları Nelerdir?

kadin-3

Erkekleri etkilemek için duymaktan keyif aldığı sözlere değinerek bu etkilerin onun hayatına dokunmanızda ki önemini belirlemektedir. Erkekleri etkilemenin daha birçok yolu bulunmaktadır. Bu yöntemleri bilerek onları daha kolay etkileyebilirsiniz. Merak ediyor musunuz? Haydi, gelin erkekleri etkilemenin diğer yollarından bahsedelim.

  • Kendinizi kasmamalı ve her daim samimi olmalısınız. Samimi olarak hem kendinizi daha iyi hissedebilir hem de ona karşı daha rahat davranmanız onun hoşuna gidecektir.
  • Güven tüm canlılar için son derece önemlidir. Sizlerde güven vererek onları kendinize bağlayabilirsiniz.
  • Erkekler kendisi hakkında konuşmaya bayırlırlar. Bırakın konuşsun. Kendini anlattığı ve size doğru gelen her davranışı desteklemeniz onun ile aranızdaki bağın daha kuvvetli olmasını sağlayacaktır.
  • Bulunacağınız faaliyetlerde erkeklerin düşüncelerini alarak onları gönüllerini alabilirsiniz.

Sizlerde bu altın kuralların bilincinde olarak onları etkileyebilirsiniz. Hoşlandığınız beyin uyguladığınız bu yöntemler ile sizin farkınıza varmaması mümkün değildir. Hayatınızın dilediğiniz şekilde önünüze serilmesi dileği ile.

About Editör