Mutlu Evliliğin Sırları | Mutluluk Oturduğunuz Evde Başlar
Home / Mutlu Evliliğin Sırları / Mutlu Evliliğin Sırları | Mutluluk Oturduğunuz Evde Başlar

Mutlu Evliliğin Sırları | Mutluluk Oturduğunuz Evde Başlar

Mutlu evliliğin sırlarıYazımızın başlığını böyle koyduk çünkü adı üstünde evlilik her şeyden önce   ‘ev’ ile  ilgili. Mutlu evliliğin sırları da mutlu odalardan geçiyor. O zaman evin odalarını şöyle bir gezelim.

Oturma odası: Burası sizin eşinizle sosyalleştiğiniz alan olmalı. Bir kanepede o, bir koltukta siz birbirinizle ilgisiz oturmamalısınız. Beraber film seyretmek, play-station oynamak, kitap okumak, arkadaşlarınızı ağırlamak, sohbet etmek ve sorunlarınızı konuşmak için var bu oda. Ortak kitaplarınız,  gazeteliğiniz ve bilgisayarınız da burada. Buranın havasını her zaman temiz tutmalısınız. Bu hava sizin muhabbetinizdir.

Mutfak: Birbirinizin kalbine gireceğiniz en kestirme yol mutfaktan geçiyor. Beraber yemek yapmak evlilikler için adeta bir terapi. Evet eşiniz mutfağa girdiğinde ortalık biraz fazla dağılıyor da olabilir ama mutfağınızda yarattığınız harikalarla birbirinize ait leziz anılar biriktirebilirsiniz. Buranın da havasını temiz tutmanız gerekiyor. Bu hava sizin eğlencenizdir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Banyo: Aslında banyo birbirinize açıldığınız kapılardan biri. Mutlu bir evliliğin sırlarından biri eşlerin birbirine saygılı olması ise bunu en iyi test edebileceğiniz yerdir banyonuz. Tuvalet alışkanlıklarının insanın psikolojisi ile yakından alakalı olduğunu biliyor musunuz? Eşinizin ruh halini belki de en çok ortak kullandığınız banyoda anlayabilirsiniz. Buranın da havasını temiz tutmanız gerekli. Bu hava sizin birbirinize olan saygınızdır.

Yatak Odası: İşte evliliğin en önemli odasına geldik. Burası hayal gücünüzü ve enerjinizi sadece birbirinize harcayacağınız, tamamen size ait bir alan. Bir erkeği baştan çıkarmak için en iyi yerdir yatak odası unutmayın. Siz istemedikçe bu odaya hiç kimse giremez ve içindekilere dokunamaz. Sizin en mahrem alanınınız yatak odası ve mutlu evliliğin sırları da bu odada gizli. Burada birbirinize karşı tamamen açık olmalısınız ve tabi ki bu odanın havasını da temiz tutmalısınız. Bu hava sizin aşkınız ve tutkunuzdur.

Evliliğiniz zaman zaman sarsıntılar geçirebilir. O zaman mutlu evliliğin sırlarını sakladığınız evinize şöyle bir bakın. Neresi havasız kalmış, sorun hangi odadan kaynaklanıyor? O odayı bulun ve havalanmasını sağlayın. Emin olun bu evliliğinize çok iyi gelecek.

Son olarak evinizin bütünü: Size ait olan her yer, tüm odalarınız, banyonuz hatta koridorunuz bile sizin fantezilerinizin yuvasıdır. Evinizin her yerinde bedenleriniz birbirine değsin. Mutlu evliliğin sırları evinizin her yerinde gizlidir. Evinizin  tüm havasını temiz tutun. O hava sizin sevginiz ve geleceğinizdir.

About Editör