Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yol Haritası
Home / Erkeği Evliliğe İkna Etme / Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yol Haritası

Erkeği Evliliğe İkna Etmek İçin Yol Haritası

Erkeği evliliğe ikna etmeErkeği evliliğe ikna etme aşaması gerçekten adeta mayınlı bir tarlada yürümek gibi zor. Çünkü bir defa bu açıktan açıktan yapacağınız bir şey değil. Tabi ki eğer tarzınız dobralıksa “tamam çok gezdik tozduk, şimdi doğru nikah masasına” diyebilirsiniz ama kabul edin ki bunu herkes yapamaz. Ayrıca karşınızdaki erkek de bu dobralığa teslim olmayabilir. İşte bu yüzden bu süreci bir ikna süreci gibi yönetmek gerekiyor. Erkeği kendine bağlamanın yolları arasında şüphesiz ki evlilik başta gelir ama onunla ömürlük bir ilişki çabası içerisine girmek ,eğer bu sürece hazır değilse bir sonun başlangıcı haline gelebilir.

Erkeği evliliğe ikna ederken yanınızdaki müttefikleriniz çok önemli. Bunlar gizli müttefikler olacak. Mesela sevgilinizin en yakın arkadaşı, kız kardeşi ya da patronu gibi. Hatta en başarılı ikna operasyonu müttefiklerinizin bu işin içinde olduklarını bile bilmedikleri operasyondur. Onlar sevgilinizi artık sizinle evlenmesi için yavaş yavaş havaya sokabilirler. Bu süreçte bolca güleryüz ve hal hatır sorma gibi klasik taktikler işe yarayacaktır.

Erkeği evliliğe ikna etmenin en iyi yollarından biri sürekli ona daha özgür olacağınızla ilgili bilinçaltı işleme teknikleri kullanmaktır. Birlikte olmak için ikinizin de ihtiyaç duyduğu bir ortamı sağlamak bekarken çok daha zordur ve pahalıdır da. Üstelik bu şekilde birlikte olmanın artık size rahatsızlık verdiğini de söyleyebilirsiniz.       Eğer sevgiliniz kendi evinde yaşıyorsa belki size zaten rahat olmanız gerektiğini söyleyecektir ama bu safer de ailenizin bu durumu hoş karşılamadığını hissettirebilirsiniz. Sadece belli zaman dilimlerinde görüşmenin ikinize de yetmediğini, sürekli onunla olmak istediğinizi söylemeniz de erkek arkadaşınızı evlilik fikrine biraz daha yaklaştıracaktır.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Mutlu evlilik şüphesiz ki herkesin istediği şeydir.Erkeği evliliğe ikna ederken özellikle kaçınmanız gereken birileri vardır. Bunlar yeni boşanan ya da boşanmak üzere olan çiftlerdir. Onların sorunları erkek arkadaşınızın evlilikten ürkmesine neden olabilir. O yüzden bu arkadaşlarınızla sevgilinizi karşılaştırmamanız ilişkinizin geleceği açısından iyi olacaktır.

Erkekleri evliliğe ikna etmenin en iyi gizli yollarından biri de yeğenlerdir. Bize inanın. Küçük bir yeğeniniz varsa erkek arkadaşınızla birlikte onu alın ve bir gün geçirin. Sizin ne kadar iyi bir anne olacağınızı düşünecek hatta bunu size söyleyecektir de. Siz de onun ne kadar iyi bir baba olacağını söyleyebilirsiniz. Bu zaten otomatik olarak sevgilinizde benimle evlenmek istiyor fikrini uyandıracaktır.

About Editör