Erkekler Nasıl Azar Ve Azdırılır Büyük Taktikler
Home / Erkekler Nasıl Azar / Erkekler Nasıl Azar Ve Azdırılır Taktikler

Erkekler Nasıl Azar Ve Azdırılır Taktikler

erkekler nasıl azar ve azdırılırFantezileriniz çok renkli değil mi? Sonu gelmeyen sevişmeler, üstün bir performans ve doyumsuz bir orgazm… Ama bütün bunları yaşamak için sadece sizin hazır olmanız yetmez. Karşınızdaki erkeğin de çok istekli, deyim yerindeyse azgın olması gerekir. Pek çok kadın da erkeklerin nasıl azdırılacağını bilmez ve bu konuda tecrübesiz oldukları için adım atmaya çekinirler. Ama ‘erkekler nasıl azar’ sorusunun cevabını bilen kadınlar bunun o kadar da zor olmadığını çok iyi bilirler.

Erkekler Nasıl Azar ve Azdırılır?

Erkekleri azdırmanın en iyi yolu onların beş duyusuna birden hitap etmektir. Şimdi bu beş duyuyu tek tek ele alalım.

Koku duyusu: Erkekleri en çok azdıran duyulardan biri koku duyusudur. Erkekler nasıl tahrik olur diye soruyorsanız parfümünüzün kalitesini gözden geçirmeniz gerekebilir.Baştan çıkarıcı bir parfüm ya da afrodizyak bir yağ erkeklik hormonlarının hemen harekete geçmesine neden olur. Dünyaca ünlü parfüm markaları bu konu için büyük Ar-Ge yatırımları yaparlar. Kadın parfümleri aslında tam olarak erkek duyularına hitap etmek için üretilir. Erkeği etkilemeyi bilen bir kadın da parfümünü adeta dantelden yapılmış, fantezi bir giysi gibi kullanmayı iyi bilmelidir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Görme duyusu: Erkekler için görsel duyu tahrik olmanın en kolay yoludur. Her gün milyonlarca erkeğin porno filmlerle ve dergilerle tahrik olduğunu düşünürseniz ne demek istediğimizi kolayca anlarsınız. Sizin görüntünüz de partnerinizi baştan çıkarabilir. Hafif açılmış bir dekolte, bacak bacak üstüne atarken hafifçe görünen iç çamaşırı ve yatak odasında kullanacağınız deri aksesuarlar ile onun gözlerine hitap ederek  kolayca azdırabilirsiniz erkeği.

İşitme duyusu: Erkekler için ses de çok önemli bir tahrik unsurudur. Çekici bir sese sahip kadınların hemen erkeklerin ilgisini çektiğini fark etmişsinizdir. Diksiyonunuzdaki farklı vurgular, buğulu bir ses tonu ve en önemlisi de gülüşünüzdeki erotizm erkekler nasıl azdırılır sorusunun en önemli cevaplarından biridir. Erkekleri tahrik eden sözler bu jest ve mimikler dahilinde söylendiğinde etkilerinin inanılmaz boyutlarda olduğuna şahit olacaksınız.

Tat duyusu: Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçiyorsa o yoldaki en önemli durak da tatlar olmalı değil mi? Hem göze, hem burna hem de ağza odaklanmış harika bir yiyecek düşünün. Bu yiyeceği erkeğe sunduğunuzu… Bunun için yaratıcı hayal gücünüzü de kullanabilirsiniz. Yatak odanız sizin harika bir aşçı kostümünüz için çok iyi bir dekor da olabilir. Burada mühim olan gerçekten erotik olan yiyeceği bulmaktır. Bu çikolata da olabilir, çilek de.

Dokunma duyusu: Erkeği nasıl azar sorusunun en güzel cevabı aslında dokunmaktır. Erkekleri tahrik eden hareketler sırasıyla uygulandığında onun size karşı olan isteğinin nasıl da bir anda arttığına şahit olacaksınız. Özellikle genital bölgesine dokunduğunuzda azmayacak erkek yoktur. Buna kokunuz,  ve sesiniz de eşlik eder. Arkadan hafif bir sarılma, ya da banyo, mutfak gibi daha dar bir alanda geçerken ona hafifçe sürtünmeniz bile erkeği azdırmaya yetecektir. 

Erkekler nasıl azdırılır derken biraz da besinlerin gücüne değinelim. Karides, istiridye, badem, ceviz gibi yiyecekler ve çinko yönünden zengin besinler erkeklerde testosteron hormon seviyelerini yükselterek kolayca tahrik olmalarını sağlar.

ERKEĞİNİZİ BAŞTAN ÇIKARMAK,YATAKTA ONUN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN;HAYRAN KALDIĞI KADIN MI OLMAK İSTİYORSUNUZ? CAZİBESİ VE SEKSAPALİTESİ İLE ERKEKLERİN BAŞINI DÖNDÜREN KADIN NASIL OLUNUR MERAK MI EDİYORSUNUZ?BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ YATAKTAKİ KRALİÇE KİTABINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

yataktaki kraliçe kitabı

KİTABI İNCELE

About Editör