Uzak Mesafelerde İlişki Nasıl Yürütülür?
Home / elde et / Uzak Mesafelerde İlişki Nasıl Yürütülür?

Uzak Mesafelerde İlişki Nasıl Yürütülür?

Uzak mesafelerde ilişkiyi güvenerek sürdürmek pek kolay görünmüyor olabilir. Biz bunun ne kadar kolay olduğunu sizlere göstereceğiz. Bir ilişki de asıl olması gereken sadakat ve güven ile sevgi unsuruna bağlı kalarak ilişknizi yıpratmadan nasıl korursunuz bunlardan bahsedeceğiz. Evet bu yazımız sevdiği uzakta olanlar için gelsin.

Birliktelik illa beraber zaman geçirerek ya da sürekli aktivitelerde bulunmak demek değildir. Sizlerde sağlıklı bir ilişki için ihtiyacınız olan ilk şeyin sevgi olduğunu unutmadan hareket ederseniz hem uzakta olan partnerinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Uzak mesafelerde ilişki yaşama niyetinde iseniz açık olmaya özen göstermelisiniz. Yani sağlıklı bir ilişki için karşınızdaki erkeğe karşı mümkün olduğu kadar açık ve dürüst olmalısınız.

Happy young couple eating cotton candy in amusement park

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bu ilişkiden beklentilerinizin neler olduğu yahut farklı yerlerde bulunma durumunuzun ne kadar süre daha devam edeceği gibi konular konuşmak asla ilişkinize zarar vermez. Aksine onun ile ileriye dönük planlar yaptığınız için size daha çok bağlanırlar. Aklınıza takılan bütün soruları en başta sormanız ilişki süreci içinde kafanızın bu konular ile boş yere meşgul olmasını engelleyeceğinden yanıtlanan sorular ile meşgul olmanız gereken konular yer değiştireceğinden ilişki daha sağlıklı bir şekilde sürdürülebilecektir.

Sağlıklı Bir İlişki için Atmanız Gereken Adımlar Nelerdir?

uzaktaki-sevgili

Uzak mesafelerde ilişki sürdürmek bahsettiğimiz üzere birçoğuna zor gelebilmekte ve sevdiceklerini her an yanlarında istemektedirler. Fakat bu durum birçok insan için problem olmanın çok dışındadır. Problem olarak görmüyor fakat nasıl davranmanız gerektiği konusunda bocalama yaşıyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Şimdi ise sizlere madde madde uzak mesafede sağlıklı bir ilişki sürdürmenin yollarından bahsedeceğim. Bu bilgilerden sonra ise onu elde et kitabımızı edinerek daha detaylı bilgiler edinebilmeniz mümkündür.

  • Uzak mesafede ilişki yaşarken birbirini özlemek elbette ki kaçınılmazdır. Bu özlemi minimuma indirmek için yapmanız gereken aslında oldukça basittir. Her gün kuracağınız iletişim ile birlikte aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Uzak mesafede iken yapabileceğiniz en iyi şey onun ile her gün iletişimde kalmaktır. Her ikinizde iş yoğunluğuna sahip olabilirsiniz, gün içinde uğraşmanız gereken pek çok konu olabilir. Akşam eve geldiğinizde kendinizi yorgun hissedebilirsiniz fakat bu durumlar birbirinize vakit ayırma konusunda asla bir bahane olamaz. Gün içinde yapmış olduğunuz 10-15 dakikalık konuşmalar ve atılan birkaç sevgi dolu mesaj ile on kendinize bağlayabilirsiniz.

mac-izle-322

Erkek için yaşam alanı bırakmanız gerekmektedir. Uzakta ilişki sürdürmenin belki de en zor yanlarından bir tanesi geçici bir süre de olsa birbirinizin hayatlarına tam olarak dâhil olamayacağınızdır. Farklı bir ilde veya ülkede yaşayan partnerinizin işten kalan zamanlarında devamlı olarak sizin ile iletişim halinde olmasını dahası tüm zamanını size harcamasını istemeniz pek normal değildir. Zira sizde arkadaşlarını ile ortak paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Aynı durum onun içinde geçerlidir. Sosyalleşmek, başka insanlar ile vakit geçirmek ve kendi alanını yaratmasına izin vermek son derece olması gereken bir harekettir.

papatya-sevgili-uzak

Az önce bahsettiğimiz üzere partnerinize yaşam alanı bırakırken kendi sosyalliğinize de ayırmanız gereken bir zaman vardır. Ondan uzakta iken kendinizi yalnız hissetmemek adına sosyalleşmeye de önem vermelisiniz. Kendinizi eve kapatmadan arkadaşlarınız ile buluşup bir şeyler içebilir ya da yeni insanlar ile tanışabilmek için alanlarda aktif olarak faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bu size de iyi gelecektir. Düşüncelerinizi başka hobiler ile atmak sağlıklı bir beyin ile düşünmenizi sağlayacak ve bu da ilişkiniz için son derece güzel olacaktır.

About Editör