Erkekleri Tahrik Eden Sözler 5 Tahrik Edici Cümle
Home / Erkekleri Tahrik Eden Sözler / Erkekleri Tahrik Eden Sözler 5 Tahrik Edici Cümle

Erkekleri Tahrik Eden Sözler 5 Tahrik Edici Cümle

Erkekleri tahrik eden sözlerAşkın dozunu cümlelerinizle yükseltmeyi hiç denediniz mi? Doğru zamanda ve doğru yerde söylenmiş kimi cümleler erkekler üzerinde sihirli bir etkiye sahip. Özellikle de yatak odanızda partnerinizle yaşadığınız anları daha da ateşli hale getirmek için erkekleri tahrik eden sözleri sizin için listeledik.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, en etkili ve tahrik edici sözler erkekleri şaşırtan sözlerdir. Siz çok naif, hassas ve nazik biri olabilirsiniz ama içinizdeki ateşi ortaya çıkardığınızda nasıl bambaşka bir kadına dönüştüğünüzü gören partnerinizle erotizmin doruklarına çıktığınızı göreceksiniz. Bir erkeği yatakta çıldırtmanın yolları bu sözcüklerden geçer:

  • Biliyor musun, iç çamaşırı giymedim.

İç çamaşırı giymediğinizi öğrenmek partnerinizi anında tahrik eder. Çünkü sizin o anda her şeye hazır olduğunuzun sinyalini vermiş olursunuz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 
  • Şimdi yanında olsam bana kötü bir şeyler yapmak ister miydin?

Uzaktaki sevgilinizi tahrik etmek için onun hayal gücünü harekete geçiren cümleler kurun. Size ‘evet’ diye cevap verdiğinde artık tahrik aşamasına geçmiştir bile. Ondan sonra buluşmanızı dört gözle bekleyeceğine emin olabilirsiniz.

  • Yapmaa! Biraz yavaşla!

Erkekleri tahrik eden sözler onlarda ters etki yaratan sözlerdir. Siz yatakta ona işveli bir sesle ‘yapma’ dediğinizde yaptığı şeyi daha bir istekle yaptığını göreceksiniz. Aynı şekilde yavaşlamasını istediğinizde daha da hızlanacaktır. Ama eğer gerçekten yavaşlamasını istediğinizi düşünürse yavaşlayabilir de. O zaman da ‘bana bu kadar itaat etme’ diyerek tekrar libidosunu yükseltebilirsiniz.

  • İç çamaşırı seçmeme yardım eder misin?

Diyelim ki alışveriştesiniz ve iç çamaşırı satan bir mağazaya girdiniz. Telefonla ya da mesajla bu durumu sevgilinize bildirin. Onun istediği türde bir iç çamaşırı almak istediğinizi belirtin. Hatta imkanınız varsa bir kaç iç giyim ürününün fotoğrafını da atın ve ‘hangisini üzerimde görmek istersin?’ diye sorun. Sizin için çok doğal bir alışveriş taktiği ama erkeğin üzerindeki tahrik etkisi adeta tahrip edici olacak.

  • Vaatlerini kendine sakla, ben icraata bakarım.

Erkekleri tahrik eden sözler onları iktidar mücadelesine teşvik eden sözlerdir. Erotik bir telefon konuşmasının ortasında size fantezilerini anlatırken kendisinden söz değil icraat beklediğinizi söylemeniz onu tahrik eder. Ama burada dozu iyi ayarlamalısınız. Çünkü o anda erkeği provoke ediyorsunuz. Bu noktada sizin de onun için sürprizler hazırladığınızı belirtmeniz bir sonraki buluşmanızı inanılmaz bir deneyime dönüştürür.Bu sözler erkeği baştan çıkarmanın yolları hakkında size yol gösterecektir.

Erkekleri tahrik eden sözler ortama göre de değişebilir. Ama bir de tahrik etmeyen sözler var. Annesinden bahsetmeniz, sürekli beni seviyor musun diye sormanız ve onu başka erkeklerle kıyaslamanız tahrik edici olmaz, aksine sevişme isteğini bile azaltır. Yatakta kraliçe olabilmek için ona da kendini kral gibi hissettirin. Bedeniniz ve işveniz kadar sözlerinizle de onu şaşırtmaya devam edin. Unutmayın erkekler yatakta cici kızlara sarılmaktan  çok vahşi kedilerle mücadele etmeyi severler.

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK,YATAKTA ONUN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN;HAYRAN KALDIĞI KADIN MI OLMAK İSTİYORSUNUZ? BİR HAREKETİYLE ERKEĞİNİN BAŞINI DÖNDÜREN,HER DAİM ARZULANAN BİR BAYAN OLMANIN YOLLARINI MI ARAŞTIRIYORSUNUZ? BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ YATAKTAKİ KRALİÇE KİTABINI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME VEYA BUTONA TIKLAYINIZ.

yataktaki kraliçe kitabı

KİTABI İNCELE

About Editör