Bilinçaltı ile Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? |
Home / elde et / Bilinçaltı ile Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?
Happy cuople on scooter

Bilinçaltı ile Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Karşınızda beğendiğiniz bir bey olabilir. Ondan hoşlanıyor fakat onun size karşı hissetmiş olduğu duygu hakkında bir fikriniz olmayabilir. Erkeği etkileme yolları farklılık gösterecek kelimelerdir. Etkilemenin ilerisinde ki aşamalarında her erkeği derinden etkileyen ve kendine çeken davranışlar ile tutumlar ayrışmaya başlamaktadır. İşte o anda kendine bağlama süreci başlamaktadır.

Erkeklerin Bilinçaltına Nasıl mı İniyoruz?

bilincaltı-teknikleri

Beğendiğiniz erkeği kendinize bağlayabilmek için yapabilecekleriniz üzerine konuşalım şimdide. Beden dili bir erkeği kendinize bağlayabilme konusunda en büyük destekçinizdir. Kadınların bilinçaltı bilindiği üzere beden dilini okuma konusunda zehir gibidir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Kadınlar farkında olmadan 16 farklı veriyi aynı anda işleyebilmektedir. Farkında olmadan yapmış olduğunuz gözlem ile karşınızda ki insan hakkında ilk izlenim olarak adlandırılıyor olan tarifleme oluşmaktadır. Erkekler ise bu konuda kadınlara göre daha zayıf sayılmaktadır. Kadınlar 16 veriyi işleyebiliyor iken erkekler de bu durum 6 ile sınırlı kalmaktadır.

Beden dili sinyallerini bilinçli olarak kullanmaya başlanıldığı zaman erkeği etkilemek için onun bilinçaltına sinyaller göndermekte bir o kadar kalite şekilde gerçekleşmektedir.  Erkeklerin bilinçaltında nasıl gözüktüğünüzde karar vermek ister misiniz?

Duruşunuz ve hareketleriniz konusunda kendinizi eğiterek daha saygın bir duruş yakalayabilir ve bu şekilde erkekleri etkileyebilirsiniz. Yazımızın devamında ise sizlere erkeklerin bilinçaltına girmenin sihrini veriyoruz.

Erkeklerin Zihnini Nasıl Ele Geçirirsiniz?

etkile-erkek-5

Az evvel erkeklerin bilinçaltına göndermiş olduğumuz sinyaller ile nasıl bu derece kolay etkileyebildiğimiz konusuna değinmiştik. Peki, gerekli detaylar nelerdir? Erkeklerin zihnine erişebilmek gerçekten bu kadar kolay mı? Hayır, sakin olmalısınız. Tüm sorularınızı yanıtları işte burada.

Giyim Tarzın Seni Ele Veriyor: Tanışıp konuşma aşamasına henüz gelmeden giyim tarzınız hakkında mesaj verebilirsiniz. İnsanın üzerine geçirdikleri onun yaşantısında düşünce yapısına kadar birçok sorunuza cevap bulabileceksiniz. Erkekler rahat olduğu ve uyum yakalayabildiği ortamda kadınlara odaklanmaktadırlar. Rahatsız kıyafetlerden ziyade kendinizi yansıtan ve içinde rahat hissettiğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz.

erkekleri-etkile-6

Gülümseyince çok Daha Güzelsin: Evlendikten sonra birçok ilişkide günlük hayat telaşına düşülür ve bazen bireyler birbirleri ile ilgilenmeyi bırakın, gülmeyi bile ihmal edebilirler. Bu durumun ilişkide ne kadar büyük bir sorun yarattığı sanırım tam olarak bilinmemektedir.

İster evli olun ister nişanlı ya da yeni ilişkiye adım atan birer çift olun gülümsemek ilişkiyi ayakta tutan temeldir. Zaten dış dünya yeteri kadar yorucu ve sıkıcı iken insanlar neden ilişkilerinde de bu denli yorulsunlar ki. Yorulmak mı diye bir soru aldım sanırım. Evet, yorulmak. Karşınıza çıkan insanların devamlı olarak karşınıza suratı asık bir şekilde çıktığınızı düşünsenize. Hangi insan yorulmaz ki. Enerjinizi bu denli sökmek yerine gülümsemeyi tercih edin. Hem gülümsemek kalbe şifa imiş, öyle diyorlar.

Kokun ile Derin İzler Bırakabilirsin:  Koku bilinçaltına giden kestirme yollardan bir tanesidir. Farklı duyguları tetiklemekte olan parfüm ile sizlerde onu etkileyebilmek adına kendinize daha dikkate edebilirsiniz.

erkek-etkile-5

Çirkin Kadın Yoktur Bakımsız Kadın Vardır:  Bakım, kişinin kendine duyduğu saygı ile aynı orantıdadır aslında. Erkek kadın fark etmeden hem kendinize duyduğunuz saygıyı muhafaza etmek hem de onu etkileyebilmek adına onu elde et kitabında da detaylarını bulabileceğiniz bir etkidir. Erkekler baştan aşağı analiz yapmıyor olsa da saç etkileyici bir rol oynamaktadır.

Sizlerde erkekleri etkilemek için bu bilinçaltı yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Daha sağlıklı bir ilişki kurabilmek adına erkekler için vazgeçilmez olmanın yollar nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz. Daha sağlıklı ve saygın bir ilişki kurmanız dileği ile.

About Editör