İzin Verin Aşk Kelebeği Omzunuza Konsun |
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / İzin Verin Aşk Kelebeği Omzunuza Konsun

İzin Verin Aşk Kelebeği Omzunuza Konsun

Hoşlandığınız bir bey var ve onun da sizi fark etmesini ve hatta size ilgi duymasını mı istiyorsunuz. Sıkı durun. Hoşlandığınız erkeği etkileyecek o sihirli değnek ve kalbinin kapılarını size açacak anahtarları elinize vermeye geliyoruz. Hazır mısınız? O halde gelin hep birlikte hoşlandığınız erkeği yavaş yavaş size doğru çekelim. İstediğiniz erkeği elde edebilmeniz için beden dilinizi doğru kullanmanız oldukça önemlidir. Peki, nedir bu göz teması gelin detaylı bir şekilde ele alalım.

Gözlerini Gözlerinize Hapsetmeye Hazır Olun

sevgili-3

O ilk bakışı kim unutabilir ki? Sizlerde erkekleri etkilemenin yolları arasında kendine taht kurmuş gözlerin büyüsü ile onu kendinize çekebilirsiniz. Örneğin; gözlerinizi kısarak ona bakarsanız bundan hayli etkilenecektir. Evet, evet doğru. Bu durum kadınlar için her ne kadar itici görünse de, erkeklere bir kadın tarafından bakıldığı takdirde gayet hoşa gitmektedir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bakışlarınızı arada kaçırarak onun ile göz göze gelecek olur iseniz bu da oldukça etkileyecektir. Erkekleri etkilemek için oldukça çeşitli teknikler kullanabilirsiniz. Zor bir varlık olarak görülmek isteseler de kadınlar tarafından yönelecek minik hareketler ile kendilerini kolay bir şekilde sevginin kucağına teslim etmektedirler.

Mesafenizi Korumayı İhmal Etmeyin

arkadas-ortami-1

Arkadaşlarınız ile birlikte eğlenirken bulunduğunuz mekâna gelen hoşlandığınız beyi etkileyebilmek yahut daha doğru bir kelime ile onun bakışları arasında dâhil olabilmek için arkadaşlarınız ile aranıza biraz mesafe koymanız gerekmektedir.  Arkadaş grubu içinde kahkahaları yüksek olan kadınlar erkekleri korkutmaktadır. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye etmekteyiz.

Eski Usül Bir Sistem Olan Randevular Sizi Birbirinize Bağlayacak

sevgili-12

Hoşlandığınız erkeği etkilemek için bir tamda paylaşımlarda bulunmak kaçınılmazdır. Bu paylaşıma taraf olabildiğiniz süre içinde onu etkilememeniz mümkün değildir. Paylaşımdan kasıt ise; sıradan bir sohbet esnasında onu etkileyebilmek adına atacağınız birkaç kaçamak bakış ya da konuşma sırasında koluna dokunmanız olabilir.

Fiziksel Yakınlık Kurmanız En Etkili Sonuçları Doğuracaktır

sevgili-7

İlgi duyduğunuz kişiye karşı göstereceğiniz yakınlık aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Bir insan ancak hoşlanmadığı kişiye karşı duvarlar örmektedir. Sizin yakınlaşmanıza izin veriyor ise oda sizi tanımak istiyordur. Onu etkilemek için sizlerde bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeyi ihmal etmeyiniz.

Sevdiğiniz ile daha sağlıklı bir birliktelik geçirmek adına sizlerde bahsi geçen konulara dikkat etmelisiniz. Sevginizin karşılık bulduğu nice güzel zamanlar geçirmeniz halinde

About Editör