Home / Erkekleri Etkilemenin Ve Kendine Bağlamanın Yolları

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendine Bağlamanın Yolları

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”attachment wp-att-79″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/erkeklerietkilemeninyolları-2.jpg” alt=”erkekleri etkilemenin yolları 2″ width=”557″ height=”330″ />

Bir Erkekten Çok Hoşlanıyor Ama Onun İlgisini Çekemiyor Musunuz? Hoşlandığınız  Erkeği Etkilemek İçin Bugüne Kadar Öğrendiğiniz Hiç Bir Taktik İşe Yaramadı Mı? O’nu Etkilemek Ve Sonsuza Kadar Kendinize Bağlamak Mı İstiyorsunuz? Koşullar Ne Olursa Olsun İstediğiniz Erkeği İstediğiniz Zamanda Etkilemenin Ve Kendinize Bağlamanın Yollarını Arıyorsanız Bu Yazımızı Sonuna Kadar Okumanızı Şiddetle Tavsiye Ederiz.

İlgi duyduğunuz erkekle ilişkinizin başlaması dünyada başınıza gelebilecek en güzel şeylerden biri. Onu adım adım etkilemek, kendinizi vazgeçilmez kılmak ve O erkeği kendine bağlamak, heyecanlarla, mutlulukla dolu bir yol… Ama eğer bu yolu nasıl yürüyeceğinizi bilmiyorsanız, bu yol zorlu bir yola da dönüşebilir. Sürekli tökezlersiniz, düşersiniz ve canınız yanar. Sonuçta O’nu etkilemeyi başaramazsanız sonuç sizin için hüsran olur.  

Diyelim ki bir şekilde O’da sizi seçti ve ilişkiniz başladı. Bu sefer de O’nu elde tutma yolunda zorlu bir mesafe kat etmeniz gerekecek. Yine sık sık tökezleyeceksiniz ve belki de elde etmenin elde tutmakla aynı şey olmadığını öğrendiğinizde çok geç olacak. Ama aşkın yolu bu kadar dikenli, taşlı olmak zorunda mı? Keşke kadın dergilerinde verilen ve gerçekte pek de işe yaramayan taktiklerin dışında gerçek bir kılavuzunuz olsa! Güzel olmaz mı? 

Bunun nasıl  olacağı konusunda kafanız karıştı değil mi? Çünkü sürekli şu soruları soruyorsunuz kendinize? 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Bu kadar güzel, zeki ve alımlı kadın arasında şansım ne kadar olabilir ki?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Onun ilgisini çekmek için çabalayabilirim ama rezil olmaktan korkuyorum. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />O çok yakışıklı, zeki ve karizmatik. Neden beni beğensin?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Onu elde etmeyi başarsam bile devamını getiremem.

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Şimdi benden etkilense bile bu etkiyi nasıl kalıcı hale getirebilirim?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Erkeklerin ilgisi zamanla söner,O’nu elde ettikten sonra çok kısa sürecekse bu çabaya değer mi? 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />O’ nun “ Bu Kadınla Yaşlanmalıyım ” demesini istiyorum! 

Bu kaygılarınızın sebebi çekingenliğiniz de olabilir, daha önce yaşadığınız ve sizde travmatik etki yaratan bir ilişki de. Ama şimdi kaygıları mantıklı sorulara çevirip çözüm bulma zamanı geldi… Çünkü bu yazımızda size dünyadaki bütün erkeklerin gözlerini kamaştırmanın taktiklerini verirken, temelde  O’nu elde etmenin ve elde tutmanın yollarını anlatacağız. Kitap setinin çıkış noktası da bu… Bir kadın bir erkeği doğru şekilde etkilemeyi başarıyorsa başka erkekleri de etkilemesinin önünde hiç bir engel yoktur. Ama sonuçta enerjimizi, gücümüzü ve birikimimizi bir kişiye yöneltiriz değil mi? İşte o kişinin kim olduğunu çok iyi biliyoruz çünkü yıllardır bu işle uğraşıyoruz. Yüzlerce danışanımıza bu konuda yol gösterdik ve emin olun, kafanızdan geçen kişiyi aslında çok iyi tanıyoruz.  

BİLGİLENDİRME: Bu yazı http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme“>Onu Elde Et ve http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme“>Onu Elde Tut kitapları hakkında uzman bakış açısıyla yazılmış bir inceleme/değerlendirme yazısıdır. Bu kitap hakkındaki detayları öğrenmek için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.  

Bu iki kitap ve setle birlikte sunulan bonus kitaplar E-Kitap Dünyası AR-GE Ekibi  tarafından yıllar boyunca yapılan vaka incelemelerine, kişilik testlerine ve araştırmalara dayanılarak hazırlanmış bir rehber kitap  serisidir. Kitapların hazırlık sürecinde pek çok psikolojik test ve deneyim incelenmiş, uzmanlar konuyu çok yönlü inceleyerek kitaplara son halini vermişlerdir. Yayımlandıktan kısa bir süre sonra bu iki kitap da psikologların, terapistlerin, ilişki danışmanlarının referans eserlerinden biri haline gelmiştir. Oldukça özel ve önemli bilgiler içeren bu kitapları sizin için tarafsız bir gözle, olumlu ve olumsuz bütün yönleriyle inceledik.  

Erkekleri Etkilemenin Gizli Yolları (O’ nu Elde Et Kitabı) 

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&a_bid=6ae779df&chan=eeyoeeyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&a_bid=6ae779df&chan=eeyoeeyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&a_bid=6ae779df&chan=eeyoeeyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&a_bid=6ae779df&chan=eeyoeeyenibanner” target=”_blank” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETKİTABINDİR.jpg” alt=”ONU ELDE ET KİTABI İNDİR” width=”614″ height=”605″ />

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;a_bid=6ae779df&amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” target=”_blank” rel=”nofollow”><<KİTABI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>

Onu Elde Et, kendi içinde çok çarpıcı bölümlere ve alt başlıklara sahip bir kitap. Okuyana genel bir bakış açısı sunmak yerine direkt uygulanabilir bir program sunuyor bu kitap.  YANLIŞ DUYMADINIZ BİR PROGRAM! Adeta bir ilişkiyi mimari temellere oturtmak için gereken yapı taşlarını üst üste koyarcasına bir ilişkiyi de inşa etmeniz için rehber niteliği taşıyor. Elbette bu başlıkları tek tek incelememiz bu yazının hacmini aşmakta. O yüzden belli başlı noktalara değinmek daha yerinde olacaktır. 

Bize ilişki kurmanın yolları olarak hep genel şeyler öğretilir ve bunlar da genellikle doğrudur. Güler yüzlü ve pozitif olmamız, dışarı çıkmamız ve kendimize dikkat etmemiz öğretilir. Bu davranış kalıpları sayesinde insanlarla ilişki kurar ve sosyalleşiriz. Ama bir gün O’na rastladığımızda bu genel geçer kalıplardan fazlası gerekir ve çoğu kadın da o noktada tökezler. Çünkü insanlarla ilişki kurmakla, O’nunla bir ilişki inşa etmek bambaşka şeylerdir. Burada net bir hedef vardır: O’nu elde etmek!  Ve sizi bu hedefe götürecek bir yol planınız olmadan atacağınız her adım başarınızı güçleştirecektir. Deyim yerindeyse iki adım ileri giderken bir adım da geri gideceksiniz.  

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Bu Kitapta…

Ama O’nu Elde Et kitabı ile ilişkinizi inşa ederken size psikoloji ve iletişim biliminin üzerinde yıllardır çalıştığı iletişim ve etkileme tekniklerini de öğreneceksiniz. Bu teknikleri öğrenirken aslında kendinizi de baştan inşa edecek, tanıyacak ve kadınlığınızın dişil yönüyle tanışacaksınız. Rakiplerinizden nasıl sıyrılarak ön plana geçeceğiniz, O’nun ilgisini nasıl çekeceğiniz ve önünde belki de yıllarını geçirmek için can atacağı bir kadına nasıl dönüşeceğiniz işte bu kitabın satırlarında yazıyor. Dikkatinizi çekeriz, bu erkeklerin başını nasıl döndüreceğinizle ilgili bir kitap değil. Ama bu kitaptaki adımları takip edip O’nu elde ettiğinizde çevrenizde size hayran bir çok erkeğin de var olduğunu göreceksiniz. Çünkü bu kitapla siz kendinizi baştan inşa etmiş olacaksınız. Hani başta dedik ya bir erkeği doğru şekilde etkilemeyi başaran kadın dünyadaki tüm erkekleri etkilemeyi de başarır diye. İşte siz etkileme sanatını öğrendikçe bilginizle, dişil enerjinizle adeta ışıldayacaksınız ve erkekler bu ışığa kayıtsız kalamayacaklar.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”attachment wp-att-51″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” alt=”KALPP” width=”18″ height=”15″ />Bonus Kitaplar Gerçekten Harika…

Kitabın en eğlenceli ve öğretici yanlarından biri de O’nu elde etme tekniklerini öğrenirken bonus kitaplarla interaktif bir şekilde okunabilmesi. Mesela kendinizi tanımakla ilgili bir bölümde sizden kitapla birlikte sunulan bonus kitabı açmanız isteniyor ve oradaki soruları çözerek kişilik testinizi yapıyorsunuz. Bu soruların her biri sizin kişiliğinizin farklı bir yönüne vurgu yapıyor. Bu şekilde günlük yaşamınızda hiç dikkat etmediğiniz noktalar yakalanarak psikolojik olarak nelere yatkın olduğunuz ortaya çıkarılıyor ve… Kitaba geri döndüğünüzde tam da sizi anlatan satırlarla karşılaşıyorsunuz. Çünkü başta da söylediğimiz gibi bu kitabın yazım sürecinde pek çok uzman bir araya gelmiş ve pek çok vaka incelenmiş.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Bonus kitaptaki kişilik testi sorularından biri şöyle: 

“Evde otururken marketten hemen bir şey alıp dönmeniz gerekti. Ne yaparsınız?”  

Bu sorunun O’nu elde etmekle hiç alakası yok gibi görünebilir ama sizin kişiliğiniz ve özeniniz hakkında çok derin ipuçları içeren bir psikolojik tespitin başlangıcı olabilir. Bunun gibi soruları cevaplayıp kitaba döndüğünüzde yaşayacağınız yüzleşme aslında O’nu nasıl elde edeceğinizi de size anlatıyor.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Peki “O” kim? Gerçekten bir erkeğe ilgi duyduğunuzda o kişinin doğru kişi olduğunu nasıl anlayacaksınız? Belki de bu yönde bir birikime ihtiyaç duyuyorsunuzdur. O zaman size şunu söylememize izin verin. O’nu Elde Et kitabı size kimi etkileyeceğinizi tabi ki söylemiyor ama hangi erkekleri etkilemek için çaba harcamamanız gerektiğini çok dikkat çekici bir şekilde anlatıyor. Nasıl mı? Tabi ki davranış bilimcilerin tespitlerine dayanarak!  

Şöyle açıklayalım: Dünyada bazı davranış kalıpları vardır ki, bir insan eğer o davranışlardan birine sahipse kesinlikle doğru kişi değildir. Örneğin elini yıkama alışkanlığı olmayan bir doktor düşünün. O doktora gider misiniz? Çok karizmatik, başarılı vs. olsa bile içgüdüleriniz size bir doktorun her şeyden önce hijyenik olması gerektiğini söyler değil mi? Tıpkı bu örnekte olduğu gibi sizin de aşkınızı ve ilginizi hiç hak etmeyen erkekler vardır ve O’nu Elde Et kitabının satırları bu noktadaki içgüdülerinizi harekete geçirecek örneklerle gerçek bir rehber niteliği taşıyor. Bunun yanı sıra erkeklerin kimi yanlış davranış kalıplarını da detaylı şekilde sunuyor. Bunun anlamı şu: Böyle erkekler gördüğünüzde arkanıza dönün. Çünkü bu adamı etkileyebilirsiniz ama edindiğiniz bilgilerle ondan kat kat daha değerli bir başka erkeği de etkileyebilirsiniz. Bu durumda hangisini seçersiniz? 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”attachment wp-att-51″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/KALPP.jpg” alt=”KALPP” width=”18″ height=”15″ />Erkeklerin Vücut Dilini Öğrenin…

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”attachment wp-att-52″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/STAR.jpg” alt=”STAR” width=”15″ height=”15″ />Kitapta en dikkatimizi çeken başlıklardan biri de O’nun Vücut Dilini Okuma başlığı oldu. Çünkü genellikle bizim vücut dilimizi nasıl kullanacağımıza dair yazılar okuruz ama karşımızdakinin vücut dili hakkında pek fikrimiz olmaz. O’nu Elde Et kitabında vücut dili okuma tekniği o kadar detaylı bir şekilde anlatılıyor ki, sadece ilişkinizde değil tüm yaşamınızda bu tekniği öğrenmiş olmanın ödülünü alacağınıza garanti veriyoruz.  

İlk kitap ve birlikte sunulan üç bonus kitap kendinizden başlayarak ilişkinizi inşa etme sürecini anlatıyor ve son bölümde eğer çabalarınız sonuçsuz  kalıyor gibi hissediyorsanız orada da çok ön açıcı bir taktik ile son buluyor. Bu taktiği bu yazıda açıklamak niyetinde değiliz ama şu kadarını söyleyelim ki, çok cesur, çok yenilikçi ve adeta kadınlar için devrim niteliğinde bir taktik. Hem de bu taktiği uygulayan kadınların erkeklerin gözünde nasıl göründüğünü anlatan çok çarpıcı örneklerle dolu! Bu son taktiği uyguladığınızda istediğiniz o kişiyi elde edememeniz adeta İMKANSIZ!

Erkeği Kendine Bağlamanın Gizli Yolları (O’nu Elde Tut Kitabı)

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;a_bid=d1c024c7&amp;chan=eeyoetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=eeyoetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=eeyoetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=eeyoetyenibanner” target=”_blank” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDETUTKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDETUTKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDETUTKİTABINDİR.jpg” alt=”ONU ELDE TUT KİTABI İNDİR” width=”614″ height=”605″ />

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;a_bid=d1c024c7&amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=d1c024c7&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” target=”_blank” rel=”nofollow”><<KİTABI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/onueldeettutpdfkitabiindirdetayliinceleme“&gt;Onu Elde Tut kitabı ilk kitabın devamı niteliğinde, zaten set olarak sunulmasının en önemli sebebi de bu… Dedik ya O’nu Elde Et bir yol haritası çiziyor, işte O’nu Elde  Tut kitabı da bu yola devam etmeniz için bir rehber. Ama bunu sadece bir devam kitabı gibi düşünmek de haksızlık olur. Çünkü bu kitap ilişkisi hali hazırda devam eden ya da ilişkisinde sorunlar yaşayanlar için başlı başına bir rehber kitap. 

BU KİTAPIN AMACI GENEL OLARAK ELDE ETTİĞİNİZ ERKEĞİ KENDİNİZE ADETA GÖRÜNMEZ ZİNCİRLERLE BAĞLAMAK.

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Onun vazgeçilmezi nasıl olursunuz?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Erkeğinizin dünyadaki hiçbir kadının sizin tırnağınız etmeyeceği düşüncesine inanmasını ve bunu sürdürmesini nasıl sağlarsınız?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Onun ömür boyu sadık bir erkek olmasını nasıl sağlarsınız?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Onun size yıllar sonra bile hep aşık ve hayran kalmasını nasıl sağlarsınız?

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”attachment wp-att-54″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SORU-İŞARETİ.jpg” alt=”SORU İŞARETİ” width=”23″ height=”20″ />Ve daha bunun gibi birçok sorunun cevabını barındırıyor bu kitap.

Bu kitapta da bölümler ve alt başlıklar çok ilgi çekici. Her bir  başlıkta çok değerli psikolojik tespitler yer alıyor. Zaten o yüzden bu kitap psikologların referans kitaplarından biri olmuş durumda. Her bir maddeyi okurken ilişkinizin adeta kılcal damarlarına dokunuyor bu kitap. Bu sayede sizin günlük yaşantınızda artık rutin haline gelmiş hatalarınızı, edilgenliklerinizi ve karşı tarafın hatalarını tespit etmenizi sağlıyor. Hatta o hatalar henüz yaşanmamış olsa bile! 

Bir hatanın henüz yapılmamış olması asla yapılmayacağı anlamına gelmez. Bazen sorun çıkacağını sadece hissedersiniz. Ortada bir şey olmamasına rağmen kaygılanırsınız. İşte Onu Elde Tut size bu hataları yapmadan ve karşı tarafa da hata şansı vermeden ilişkinizi nasıl sağlamlaştıracağınız yönünde çok hedef odaklı bilgiler veriyor.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Bu kitapta da önemli olan yani konunun öznesi olan sizsiniz. Karmaşık entrikalar, genellemeler ve kadın dergilerindeki modası geçmiş ilişki taktiklerinin yerine O’nu Elde Tut size özel çözümler içeriyor. Bu noktada yine bonus kitaplardan da destek alıyor. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Bu bonus kitaplardan biri özellikle ilgi çekici. Günümüz teknoloji dünyasında chat yaparak ilişkinizi bambaşka bir boyuta taşıyabileceğinizi biliyor musunuz? Evet bunu muhtemelen duydunuz ama ya hiç denemediniz ya da muhtemelen yanlış kullanıyorsunuz. Doğrusunu öğrenmek ise elinizde. Bunun için başkalarının chat yazışmalarını takip etmenize de gerek yok. Burada tamamen siz ve O’nun kişiliğine uygun program var. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Onu Elde Tut Kitabı’nı okuyunca aslında ilişki denen şeyin bir sanat olduğunu anlıyorsunuz. Elde etmenin yetmediği, rekabetin sürdüğü ve sürekli olarak karşılıklı çabanın sürdüğü aşk yolunda hayaller pembe pembe olsa da bazı yaşanmışlıklar kabus gibi çökmesin istiyorsanız siz bu kadınlık sanatını öğrenmelisiniz.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />Kadınlık sanatı dedik ya, bu kitapla birlikte O’na erkeklik sanatını da öğreteceksiniz. Hem de o farkında bile olmadan. Çünkü O’nu Elde Tut kitabı ilişkiyi tek taraflı değil iki taraflı olarak ele alan uzman bir bakış açısıyla yazılmış. Eğer bu kitap sadece kadınların duygularını okşamak için yazılmış olsaydı emin olun size bir kaç davranış kalıbı sunar, bir iki tüyo verir ve biterdi. Ama burada kadınlar için gerçek bir ilişki programı sunan, bütün erkekleri etkileyecek bir güce ulaştıktan sonra “O”nu seçen kadınlar kitabın odak noktasını oluşturuyor. Böyle kadınlar tabi ki seçtikleri ve ilişkiye başladıkları erkekleri de değiştirecekler değil mi?  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”attachment wp-att-50″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/SAĞAOK.jpg” alt=”SAĞA OK” width=”16″ height=”15″ />O’nu Elde Tut ilk kitaptan biraz daha farklı olarak ilişkinin rayına oturması aşamalarını size madde madde veriyor. Üstelik bunları uygularken size aşk biletleri de sunuyor. Nasıl mı? Bonus kitaplardan birinde çok güzel aşk biletleri tasarlanmış. Bu bileti koparıyor ve istediğiniz türde bir yolculuğa çıkıyorsunuz. O yolculukların içeriği de kitapta madde madde yer alıyor işte. 

İki kitabı ve beraberinde sunulan 6 bonus kitabı bu yazıda elimizden geldiğince ayrıntılı şekilde ele aldık. Şimdi kitabın olumlu ve olumsuz yönlerini yazabiliriz.  

Kitap Setinin Olumlu Yönleri 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Bu kitap seti size online olarak sunulmaktadır ve bir mail adresiniz varsa dakikalar içinde açıp okumaya başlayabilirsiniz. Kargo beklemenize gerek yoktur.

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Kitap seti yayımlandığı günden itibaren büyük bir okur kitlesine ulaşmış ve özellikle çift terapistleri tarafından tavsiye edilen bir kitap haline gelmiştir. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Kitap seti okurlarından binlerce pozitif yorum almaktadır. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Kitap setini satın alanlar ömür boyu bu kitabın yazarlarından taktikler ve yöntemler konusunda öneri alabilmektedir. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Bu kitap seti bir ömür boyu sizin özel arşivinizde duracak ve ihtiyaç duyduğunuz her an yararlanacağınız önemli bir kaynak olma niteliğini koruyacaktır. 

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />İlişkilerini rayına oturtma çabasındaki kişiler, ilişki konusunda bu kadar derli toplu bilgiyi bir uzmandan dinleyecek olsalar her saat için çok yüklü ücretler ödemek zorunda kalırlar.Ama bu kitap seti istediğiniz erkeği etkileme ve elde tutma konusunda size oldukça ekonomik bir uzman deneyimi sunmaktadır.  

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”attachment wp-att-48″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/PROS.jpg” alt=”PROS” width=”20″ height=”20″ />Bu kitabı cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan okuyabilirsiniz.İlişkiler konusunda kitap okumak çok insan için zor olabilir. Bu kitap setinde böyle bir zorluk yaşamazsınız.  

 

EDİTÖRÜN NOTU

http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman.gif” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman.gif” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman.gif” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman.gif” rel=”attachment wp-att-299″>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman150×150.gif” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman150×150.gif” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2016/04/BusinessWoman150×150.gif” alt=”Business-Woman” width=”150″ height=”150″ />

Bu kitap setinin tüm kitaplarını sizin için okuduk ve objektif bir değerlendirme yapmaya özen gösterdik. Bu kitabın diğer iletişim ve ilişki kitaplarından en büyük farkı size ve O’na odaklanması. Kitapta yazılan stratejiler pek çok farklı kişiye ve kişiliğe uyarlanabilen türden stratejiler. Yani siz bir erkekle tanıştığınızda onun ve sizin kişiliğinize göre kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Burada önemli olan sizin hedefinizin netleşmesi ve hedeflerinizle gideceğiniz yolun uyumu…Kitabın size özel olmasının sırrı da burada!  

Güzel bir ilişki herkesi hakkı. Bu ilişkiyi başlatırken  ve sonrasında elinizin altında bir rehber olmasından daha kolaylaştırıcı ne olabilir ki? Üstelik de bu rehber oradan buradan toplanan şeylere değil de bilimsel verilere, ampirik gözlemlere ve psikolojinin inceliklerine dayandırılıyorsa… Bu kitap setinin en büyük gücü de bu. Sizin için yazılmış olması. Ya bir erkeği etkilemek için atadan kalma, modası geçmiş ve hiç bir ilerleme sağlamayan yolları deneyerek vakit kaybedeceksiniz ya da uzman rehberinizle ilişkinizi mutlulukla inşa edeceksiniz. 

İstediği erkeği her koşulda elde eden ve istediği kişiyi seçerken de onu her yönüyle analiz edebilen,sonrasında da onu kendine bağlayarak ömür boyu mutlu bir ilişki yaşayan bir kadın olmak mı; yoksa istediğini elde etme uğruna zamanını, ruhunu, kalbini kısaca her şeyini kaybeden sonunda da yanlış kişilere saplanıp hayatını ve hayallerini heba eden kişi olmak mı istersiniz? Seçim sizin. 

Onu Elde Et ve O’nu Elde Tut Kitap Seti ile ilgili yorum, görüş ve önerilerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için değerlidir… 

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;a_bid=535387d9&amp;chan=eeyoeetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=535387d9&amp;amp;chan=eeyoeetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=535387d9&amp;amp;chan=eeyoeetyenibanner” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=535387d9&amp;amp;chan=eeyoeetyenibanner” target=”_blank” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETTUTKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETTUTKİTABINDİR.jpg” rel=”nofollow”>http://www.erkeklerietkilemeninyollari.net/wpcontent/uploads/2015/12/ONUELDEETTUTKİTABINDİR.jpg” alt=”ONU ELDE ET TUT KİTABI İNDİR” width=”614″ height=”605″ />

https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;a_bid=6ae779df&amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” rel=”nofollow”>https://aff.odaklipazar.com/scripts/l7o7c7?a_aid=afkng&amp;amp;a_bid=6ae779df&amp;amp;chan=onueldeettuteeyyazlink” target=”_blank” rel=”nofollow”><<KİTABI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ>>