Erkeği Baştan Çıkaran Hareketler
Home / Baştan Çıkarma / Erkeği Baştan Çıkaran Hareketler
Erkeği Baştan Çıkaran Hareketler

Erkeği Baştan Çıkaran Hareketler

Erkekleri baştan çıkaran hareketler ile hoşlandığınız adamı kendinize bağlayabilirsiniz. Küçük bir gülümseme tüm şehvet duygularının kapılarını aralar. Ne kadar şehvetli olduğunuzu devamlı vurgulamak erkeği korkutabilir bırakın bu durumunuzu erkeğiniz fark etsin. Küçük dokunuşlar bildiğinizden daha fazla etkilidir. Yan yana otururken bacaklarınızın ona değmesi baştan çıkaran durumlardan biridir.

Baştan Çıkarıcı Hareketler

Özellikle hareket ettikçe kendiliğinden açılan hafif dekoltelerin erkekler üzerinde olağan üstü etkileri mevcuttur. Derin dekolteler hayal etkisi bırakmazlar o yüzden hafif dekolteler ile eğilin ve gerisini erkeğin hayal dünyasına bırakın. Tam olarak göremedikleri her şey için yoğun şeyler hissederler. Erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında sizin aklınıza bile gelmeyecek çok küçük ayrıntılar vardır. Sürekli gözlerinin içine bakarak konuşmayın ara sıra gözleriniz yüzünün her tarafında olsun özellikle dudaklarına bakmayı ihmal etmeyin.

Erkeği baştan çıkarmak için çok Afilli yataklara ihtiyacınız yok onu heyecanlandıracak hareketler yapın yeter. Mesela dışarıda yemek yerken kulağına onu ne kadar arzuladığınızı söyleyin ve eve gidince ona neler yapacağınızdan bahsedin. Kıyafetleriniz üzerinizdeyken iç çamaşırlarınızı çıkarın bu hareketle rekabete girecek hareket neredeyse hiç yoktur. Yada üzerinizi değiştirirken yavaş yavaş hareket edin erkekler soyunan kadınları izlemeye bayılırlar.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Çıplak vücudunuzu erkeğinizin tüm teninde gezinmesine izin verin. Ten temasları oldukça etkilidir. öpüşürken alt dudağını hafif kendinize çekerek onun tüm duygularını en tepeye çıkarmak oldukça kolay. Özellikle erkekler kulak memeleri ile uğraşılmasından oldukça haz ederler. Yan yana olunmadığı zamanlarda resimli mesajlar ile onun aklına girmeyi başarın. Erkeği baştan çıkarmanın yolları kitabını satın alarak hoşlandığınız erkeği baştan çıkararak sonsuza dek sizinle kalmasını sağlayabilirsiniz. Erkekler boyunlarından çok fazla etkilenirler. Dudaklarınızın boyununda usulca gezmesine izin vererek hızlı nefes alış verişlerini hissedin. İç çamaşırı alışverişine birlikte çıkın. Ona yardımcı olmasını isteyin. Böylelikle aldığınız çamaşırların üzerinizde nasıl duracağını hayal ederek bir an önce sizinle yalnız kalmak isteyecektir. Saçlarınızla onun tenine dokunun ve uzunsa açık bırakın. Omuzlarınıza düşmüş saçlar oldukça baştan çıkarıcıdır.

About Editör