Erkekler için Vazgeçilmez Olmanın Yolları Nelerdir?
Home / elde et / Erkekler için Vazgeçilmez Olmanın Yolları Nelerdir?
Interracial couple being intimate in front of window

Erkekler için Vazgeçilmez Olmanın Yolları Nelerdir?

Bazı kadınlarımız duygusal ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sadece ilişkilerde değil hem aile hem de arkadaşlık ilişkilerinde kendilerini feda edecekleri kadar verici olmaktadırlar. Hoşlandıkları ya da ilişki içinde oldukları erkekler üzerinde ve zihninde olumlu etkiler bırakabilmek için her şeyi yapabilecek bir imaj sergileyen kadınların bu hareketleri erkeklere itici gelmektedir. Bu iticilik ise ilişkinin devamını engellemektedir. Eskiden beri süregelen bir durum vardır.

Minik kız çocukları babalarının gözende zeki olabilmek adına fedakârlık ederek büyürler. Olgunlaşmaya başlayan kadınlar ise birlikte görüştüğü erkeklere iyi görünmesi gerektiğini sürekli kendine empoze ederek ve arkadaşlarına sürekli iyi davranarak ve hatta içinde gelmediği zamanlarda dahi gülmek zorunda olduğunu hissederek sürekli fedakârlıkta bulunurlar.

erkekler-kadinlar-1

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bazı kadınlar yalnız kalma ve sevilmeme korkusu yaşarlar. Bunun ile karşı karşıya kalmamak adına da ilişkilerinde aşırı verici olurlar. Yani işin özü anlayacağınız üzere kendinizden verdiğiniz her fedakârlık erkeğinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilmektedir. Peki, Erkekler bu konu hakkında ne düşünüyor merak ettiniz mi? Erkekler kadınların aşırı verici olmalarından asla minnet duymazlar. Sizin kendinizden verdiğiniz ödünler erkeklerinizin size çok bağlanmasını sağlamamaktadır. Erkekler bir kadına ilgilerinin devam edebilmesi için onlara sevgi verme gereği duyarlar. Eğer bu anlamda da her şeyi kadın verirse erkeğe üzerine düşüneceği pek bir şey kalmaz ve bir erkek üzerine düşüneceği bir ilişki kalmadı ise derhal oradan uzaklaşır.

erkekleri-etkileme-2

Erkekte duygusal boşluk yaratıldığında ise kadın endişelenir ve bu durumun kendi hatası olduğunu düşünür. Kendi hatası olduğunu düşündüğünde ise daha fazla erkeğine titrer ki bu durumda da erkeğin gitmesine yani kısaca ilişkinin bitmesine neden olurlar. Netice itibari ile bir elinizde yıllarca verdiğiniz emek diğer elinizde ise arkasını dönüp giden bir adam. Peki, siz bu durumu nasıl tersine çevirebilir yani nasıl erkeğiniz için vazgeçilmez olursunuz? Aslında bu durumlar yani erkekleri etkilemenin yolları konusunu onu elde et kitabımızda ele aldık. Sizlerde bu kitaplardan edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri ise hem ikili ilişkilerde hem de aile ve arkadaş çevreniz ile olan ilişkilerde uygulayabilirsiniz.

erkekler-kadinlar-2

Peki, kadınlar erkeklerin davranışlarını belirleyecek hatta yön verdirecek kadar güçlü müdür? Sizde belki inanmayacaksınız ama cevabımız evet. Nasıl ki davranışlarınız ile erkeğin sizden uzaklaşmasını sağlıyorsanız yine davranışlarınız ile onun için vazgeçilmez kadın olmayı da sağlayabilirsiniz.

Yemeğini yapan, çamaşırını yıkayıp ütüleyen ve kirli çoraplarını sepete atan kadınlar erkeklerin gözünde her zaman her aradığında elde edebileceği bir kadın olmaktadır. Anlattığımızdan yola çıkabileceğiniz üzere erkekler kadınların ilgisinden her ne kadar hoşlanıyor olsa da onların bakışlarının sürekli üzerinde olması ya da sürekli verici olmasından hoşlanmamaktadırlar. Yani kadınlar siz siz olun ve sevdiğinizi kaybetmemek adına sürekli her şeye tamam diyen ya da her aranıldığında ulaşılan kadın olmayın. İnanın erkekler böyle kadınlardan hoşlanıyorlar.

About Editör