Erkeği Elde Etmek İçin Yapılması Gerekenler
Home / elde et / Erkeği Elde Etmek İçin Yapılması Gerekenler
Erkeği Elde Etmek İçin Yapılması Gerekenler

Erkeği Elde Etmek İçin Yapılması Gerekenler

Erkeği elde etmek için yapılması gerekenler sizin bildiğiniz kadar kolay yöntemler değildir. Bir erkeğin sizinle birlikte olması demek onu elde ettiğiniz anlamını taşımaz. Bu yanılgıya asla düşmeyin ve ipleri elinizden bırakmayın. Erkekler sıkılgan yapıya sahip olduklarından sizinle paylaşacakları şeyler monotonluğa bindiğinde bir an önce kaçmanın yollarını arayacaklardır.

Erkekleri Elde Tutmanın Yöntemleri

Erkekleri elde etmek oldukça keskin bir zekaya sahip olmayı gerektirir. Bu zeka size bilimsel açıdan yada eğitim açısından gerekli değildir elbette. Bir erkeğin kadını olmak onun hoşlandığı her şeye ortak olmayı gerektirir. Eğer onun hoşlandığı şeylere burun kıvırır sanız bir süre sonra erkeğiniz sizden uzaklaşacaktır. Onu elde et kitabı içerisinde tüm bu yöntemleri size anlatacak uygulaması kolay yöntemler vardır. Fakat bunun için öncelikle size bilimsel olarak ispatlanmış bazı tüyolar vermek istiyoruz;

Gülümsetmeyi Alışkanlık Haline Getirin

Unutmayın ki erkekler kendini gülümseten ve eğlenceli kadınları severler. Her konuda oldukça ciddi yaklaşan bir yapınız var ise bunu hemen ortadan kaldırın. Erkeğinizi güldüren kadın siz olun sizinle birlikte gülen ve eğlenen erkek için vazgeçilmez olursunuz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Affedici Olun

gerçekleşen bir tartışma sonucunda ikinizde küsüp kenara çekili yorsanız bu konuyu uzatmayın. Bir tartışmayı devamlı hatırlatan kadınlar erkekler tarafından asla sevilmez. Affedici olun ve unutmaya çalışarak her ikinizde mutlu olursunuz. sizin için önemli dahi olsa unuttuğu bir şey karşısında sinirlenmeyin bunu ona daha nazik bir şekilde hatırlatın. Onu elde et kitabında bu konu üzerinde oldukça ciddi bir şekilde durulmuştur.

Bakımlı Görünün

Birlikteliğe başlamış olmanız onu sizi her gün makyajsız görebilir anlamı taşımaktadır. Bu bakımı özellikle erkeğiniz için yapmalı ve ona kendini önemli hissettirmelisiniz. Pijamalar içinde bile çok hafif bakım ile erkeğin ize oldukça güzel görünebilirsiniz.

Özgürlüğünü Kısıtlamayın

Erkeğinizi sürekli sizinle vakit geçirmesini istemek oldukça büyük bir hata olacaktır. Unutmayın ki siz nasıl kız arkadaşlarınız ile vakit geçiriyorsanız erkeğin izinde arkadaşları ile farklı bir ortamı paylaşması gerekecektir. Onu elde et yönteminin en önemli detayıdır bu.

Erkekler et ve kebap türü yemeklere bayılırlar. Yada her hangi bir yemeğe. Erkeğiniz ile yemek yerken sizin sadece salata yemeniz  onun asla hoşuna gitmez. Bazen arada ona yemek yerken eşlik ederek onu mutlu edebilirsiniz. Ona kendi elleriniz ile özenerek yemek pişirmek sizi vazgeçilmez kılan en önemli unsurlardan biridir.

About Editör