Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster
Home / Erkekler Ne İster / Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster?

Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster?

erkekler yatakta nasıl kadın isterEvliliklerde son bulan ya da cansızlaşan cinsel hayatı canlandırmak için kadınlar zaman zaman arayışlara girerler. Eşlerinin isteklerini karşılayamadıklarını düşünerek bazı zamanlarda kendilerini kötü hissedebilirler. Bu durumda erkekler yatakta nasıl kadın ister sorusunu cevaplamanın etkili olacağı görüşündeyiz.

Erkekler yatakta nasıl kadın ister? Aslında bu sorunun net bir cevabı yoktur, fakat ortak bazı noktalardan söz edilebilir. Genel olarak ilişkilerde ilk adımı atma ya da faaliyette bulunma işleri erkekten beklenir. Bu büyük bir yanılgıdır. Bedensel hisler erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da vardır ve her ne kadar toplum tarafından bastırılmış olsa da erkekler bunun farkındadır. İlişki konusunda tecrübeli ve cesur davranan kadın her erkeğin hoşuna gider. Fakat aynı oranda bu cesur tavır utangaçlık da barındırmalıdır. İşte erkekler yatakta bu dengeyi sağlayabilen kadın ister.

Pek çok kadın dergisi erkekler yatakta nasıl kadın ister sorusunu işlemiş ve binlerce kez bu yazılar kadınlar tarafından okunmuştur. Fakat uygulamaya geçince utangaçlık hissi baskın çıkar ve kadınlar genellikle isteklerini söyleyemez.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Kadın Yatakta Nasıl Olmalı?

Cesur, kendine güvenli ve açık fikirli. Eşiniz farklı şeyler denemek istediğinde hemen kestirip atmayın. Gerçekleştirmeyecek olsanız da dinlemekten ne zarar gelebilir ki? Üstelik denemek isteyebilir, çok da güzel vakit geçirebilirsiniz. Bazı erkekler cinselliği farklı mekanlarda yaşamayı daha tahrik edici bulur. Eşiniz sizinle salonda ya da mutfakta birlikte olmak istediğinde ona hayır demeden önce bir kez düşünün. Sizin de çok zevk alacağınız bir deneyim yaşayabilir ve aranızdaki bağı daha da güçlendirebilirsiniz.

Cinsel birleşme sırasında herhangi bir sorun yaşandığında anlayışlı davranmak ve üstünde çok durmamak gerekir. Erkekler stresli iş hayatı ya da çeşitli faktörlerin etkisiyle yatakta problem yaşayabilmektedir fakat birlikte aşılamayacak kadar büyük bir problem olmadığı da bir gerçektir. Anlayışlı olun. Ve en önemlisi net olun. Bir davranış hoşunuza gitmediğinde söylemelisiniz. Aynı şekilde hoşunuza gittiğinde de. Bu erkeğinizi daha çok tahrik edecek ve size de yansıyacaktır.

About Editör