Sevgilinizi Elde Tutmanın ve Kendinize Bağlamanın Yolları
Home / Kendine Bağlama / Sevgilinizi Elde Tutmanın ve Kendinize Bağlamanın Yolları

Sevgilinizi Elde Tutmanın ve Kendinize Bağlamanın Yolları

sevgiliyi elde tutmanın yollarıHoşlandığınız ve çok beğendiğiniz biri var ve onu etkilemek mi istiyorsunuz ya da sevgilinizi kendinize bağlamak, sevgilinizi elde tutmak için tüyolar mı arıyorsunuz? İşte sizin işinize yarayacak, sevgilinizi elde tutmanın ve kendinize bağlamanın yollarını açıklıyoruz. Sevgilinizi kendinize bağlamanın birçok etkileyici ve çekici yolu bulunmaktadır. Genel hatları ile bu yolları inceleyelim dilerseniz.

Sevgilinizi Elde Tutmanın ve Kendine Bağlamanın Birinci Yolu

Erkeklerin etkilenmesi için beden dili çok önemlidir. Yapılan tüm araştırmalar erkek ve kadın arasında ki iletişimin büyük bir diliminin beden diline hâkim olduğunu göstermektedir. Beden dilini erkekler üzerinde sihirli dokunuşlar şeklinde kullanan kadınlar erkekleri bağlamada oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Kadının her daim eleştiriye açık olması çok önemlidir. Erkekler tarafından yapılan yapıcı eleştirilere açık olması yeri geldiğinde de kendisi de eleştiri de bulunmalıdır. Erkekler özeleştiri yeteneği bulunan kadınları çok severler. Eğer eleştiri yeteneğini yerinde kullanırsanız erkeklere bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Somurtmak erkeklerin kaçacak yer aradığı bir durumdur. Somurtucu yüzden ve negatif düşüncelerden erkekler daima uzaktır. Tebessüm çok yapıcı bir hareket olduğu için en olumsuz anda dahi somurtmak yerine tebessüm etmeyi seçmelisiniz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Sevgilinizi Elde Tutmanın ve Kendine Bağlamanın İkinci Yolu

Diğer bir taktik ise kadının kendini önemsemesidir. Eğer bir kadın kendini önemsiz görüyorsa erkekler genelde uzak durur. Bir erkeği etkilemek istiyorsanız işe kendinizden başlamalısınız. Erkeğe senin için ne kadar önemli olduğunu, hayatında ki önemini hissettir. Öncelikler listene aldığını erkeğe hissettirdiğin de gerisi kolaylıkla gelecektir. Erkeği sıkmanın bir mantığı yoktur. Her daim yanında rahat olmasını sağla. Kuşlar kadar özgür olduğunu hissettir ki etrafında pervane olsun. Hayır demeyi kişilik meselesi haline getir. Toplumda hayır kelimesi herkes kullanmakta çok zorlandığı için siz prensip haline getirirseniz erkeğin gözünde değeriniz bir kat daha artmaktadır. Erkeğe karşı ilk adımı atma cesaretini göstererek daima cesaretli davran. Bir erkek toplum içinde sevdiği tarafından övülürse bu kadına içten bağlanır ve onun için her fedakârlığı yapmaya hazırdır.

İşte tüm erkeği kendinize bağlamanın yollarını ve bunun gibi birçok yolu onu elde et kitabında bulabilme imkânınız bulunmaktadır. Siz de sevgilinizi elde tutmak ve kendinize bağlamak istiyorsanız onu elde et kitabından yararlanmayı ihmal etmeyin.

About Editör