Erkekler Yatakta Ne Duymak İster?
Home / Erkekler Ne İster / Erkekler Yatakta Ne Duymak İster?
Erkekler Yatakta Ne Duymak İster?

Erkekler Yatakta Ne Duymak İster?

Erkekler yatakta ne duymak ister işte bu sorunun cevabı erkekler kendilerini başta çıkarıcı sözcükler duymayı isterler hatta bazen en edepsiz kelimeler onu aklının başından gitmesine neden olur. Bir kaç basit cümle ile yatakta erkeğinizi mutlu edebilir bu ilişkinizi renklendirebilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Cümleler

Erkekler yatakta ne duymak ister kendilerini kışkırtan ve tahrik eden sözleri duymaya bayılırlar. her kadın partnerini yatakta mutlu etmek ister. Bu durumda kendi mutluluğunu da garanti altına almış olur. Gün boyunca ondan uzak kaldığınız anlarda geçireceğiniz o özel anların hayalini kurduğunuzu ona anlatmanız oldukça tahrik olmasına neden olacaktır. Bütün gün bu anı düşündüm gibi basit ama etkili bir söz erkekler yatakta ne ister sorusunun cevabı olacak aday bir cümledir. Size bu anı ölümsüz kılmak için elinden geleni yapacaktır. Bütün gün nasıl göründüğünü sadece kadınların merak ettikleri bir konu değildir erkeklerde kadınlar gibi iltifat duymayı ve yatakta nasıl göründüklerini merak ederler. Ona yatakta ne kadar seksi göründüğünü söyleyin. Erkekler net ve açık konuşmayı severler. Ona onu istediğinizi açık olarak söyleyin örneğin seni istiyorum gibi bir cümle vücudunda ateşler çıkmasına neden olacaktır.

Erkekler yatakta ne ister kitabı ile sevdiğiniz adamı baştan çıkaracak iliklerine kadar sizi arzulayan bir erkek olacaktır. İlişki sırasında ona ne yapmanız gerektiğini sorun böylelikle onun sevdiği şekilde bir ilişki onu oldukça tatmin edecektir. Erkekler yatakta ne ister kitabı ile eksik kaldığınız bir çok yönünüzü tamamlayabilirsiniz. Erkekler kadınlarından hayalini kurdukları fantezileri çoğu zaman saklarlar. Siz bu içinde tuttuğu sırları ortaya çıkarak hayallerini birlikte yaşayın. Özellikle spor yapan bir erkeğiniz varsa omuzlarının ve bacaklarının ne kadar güzel göründüğünü ona söyleyin. Bir mabet gibi o bölgelere parmak uçlarınız ile dokunun. İlişki esnasında ona istediğini yapmakta özgürsün diyerek tahrik olma kat sayısını yükseltin. Tabi bu cümleyi öyle hissettiğinizde söylemelisiniz. Yatak esnasında ne kadar iyi olduğunu mutlaka vurgulayın. Bu an hayatımın en güzel anıydı gibi bir cümle erkeğin libidolarının tavan yapmasını sağlayacaktır. Erkekler yatakta ne ister kitabı ile sizlerde birer yatak kraliçesi olup sonsuz mutluluğun perdelerini aralayabilirsiniz. Erkekler yatakta ne duymak ister olabildiğinde kışkırtıcı yeri geldiğinde edepsiz bir kadın gibi sözler sarf ederek onu baştan çıkarın.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

About Editör