Erkeklerin Hoşlandığı Hareketler Nelerdir?
Home / elde et / Erkeklerin Hoşlandığı Hareketler Nelerdir?

Erkeklerin Hoşlandığı Hareketler Nelerdir?

Aslında farkında olmadan içinizden geldiği gibi davranış gösterdiğiniz zamanlarda erkeğinizi size kolaylık ile bağlayabilirsiniz. Erkeklerin sizde hoşlandıkları ve gayet normal olan davranışlar bazen sihirli bir değnek etkisi yaratabiliyor. Örneğin; ilişki de konuşmayı ilk başlatan taraf olmanız erkeği kolaylıkla etkileyebiliyor. Oldukça basit hareketler ile onu kendinize kolaylık ile bağlayabileceğiniz eşsiz sırlar yazımızın devamında.

dinleme

Diyaloga girme görevinin sürekli erkeklere veriliyor olması erkeği her zaman kasmıştır. Ne zaman mesaj atmaları gerektiği konusunda sürekli kasılmalarına neden olmak yerine sizler de konuşmayı başlatan taraf olabileceğinizi unutmayınız. Şayet diyalog başlatma konusunda çekingen bir insansanız şunu aklınızda tutmanız da fayda vardır. Karşınızda sizden hoşlanan bir erkek varsa sizden mesaj geldiğini görmek sizi nasıl mutlu ediyorsa onu da mutlu edecektir. Zaten sizden hoşlanmıyorsa da vereceğiniz kayıp sadece bir mesajdır. Fazlası yok. Bu yüzden çekinmenizi gerektirecek bir şey de yoktur.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

mesaj-kadın-1

Erkekler annelerinin yetiştiriş tarzına alışkın olduklarından ve anneleri onları sürekli pohpohladığından karşı cinste beklediği ve isteği de yine bu yönde olmaktadır. Her insan takdir ve övgü sözcüklerine maruz kalmaya bayılırlar. Onu överek yanlış bir şey yapmazsınız. Takdir ederken dikkat etmeniz gereken bir kural vardır ki bunu asla unutmayınız. Bu takdir ve övgüleri bir başkası ile kıyaslayarak yapmamalısınız. Karşınızda sizin ve ilişkiniz için çaba harcayan bir erkek varsa bu övgü sözlerini de fazlası ile hak etmiyor mu sizce de.

kiskanc-8

Kıskanç bir erkek ile baş etmek oldukça zordur. Kıyafetlerinizden tutun da gittiğiniz mekânlara kadar müdahale etmek isteyen bir erkek varsa ve siz onu sevdiğiniz halde buna müdahale etmesini istemiyorsanız o sizi sorgulamadan siz gittiğiniz mekanları kısa bir mesaj ile haber verebilirsiniz. Gece arkadaşlarınız ile dışarı çıktığınızda arada bir ona mesaj atmanız ile aslında onu unutmadığınızı ve onu merak ettiğinizi gösterebilirsiniz. Bu şekilde yanınızda kim olursa olsun onu düşündüğünüzü fark edecektir ve bu durum oldukça hoşuna gidecektir.

Yapacağınız basit bir hareket ile erkekleri kendine bağlamanın yolları tarafınızca çizilebilir. Nasıl mı? Göğsüne yatmak. İşte sırrımız bu kadar basit kızlar. Bu durum her ne kadar kızlar tarafından daha çok arzulanan bir durum gibi görünüyor olsa da erkeklerde bu duruma hayli bayılmaktadır. Televizyon izlerken ya da yatakta uzanırken göğsüne yatmanız erkeklerin kendini iyi ve güçlü hissetmesini sağlıyor. Erkekler kadınlara güven vermekten hoşlandıklarından bu durum hayli etkilidir.

uyku-1

Onu dinliyor gibi yapmadan, söylediklerine gerçekten önem vererek her söylediğine dikkat kesilmeniz erkeklerin ilgisini bir hayli çekiyor. Karşılarında, söylemlerine önem veren ve onlar ile ilgili sorular soran ve erkekleri anlatmaya teşvik eden kızlar erkeklerin her zaman ilgi alanı içinde olmuştur. Onu gerçekten dinleyerek onun mükemmel kadını olabilirsiniz.  Hoşlandığınız erkek ile ya da ilişki içinde olduğunuz erkekleri daha hızlı çözebilmek için onu elde et kitabımızı edinmeyi unutmayınız.

Başınız sıkıştığı zaman ya da sıkışmasa dahi erkeklerden yardım istemeniz onları oldukça etkileyen bir davranıştır. Bu illa ikili ilişkilerde değil günlük yaşantınızda dahi sizin önemsenmenizi sağlayan bir harekettir. Otobüslerde cam açma olayını yaşamayan yoktur herhalde. Siz camı açmaya çalışıp etraftan yardım edecek kimse olu olmadığına bakarken birkaç erkeğin camı açmanıza yardım etmek için size doğru yöneldiğiniz fark edeceksiniz. Erkekler bu yardım duygusu ile egoları tatmin etmektedirler.

About Editör