Erkekler Nasıl Kadın İster?
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Erkekler Nasıl Kadın İster?

Erkekler Nasıl Kadın İster?

erkekler nasıl kadın isterHeyecan ve macera dolu bir ilişki yaşamak, çok sevilmek, erkeğin sizden başkasını görmeden tamamen size bağlanması gibi daha birçok istek ve bu istekler doğrultusunda oluşan erkek modeli her kadının hayali. O nedenle bir ilişkiye başlamadan önce ilk olarak bir erkeğin ne şekilde etkileneceği ve bu yöntemler nasıl uygulanacağı konularında bilgi sahibi olmalısınız. Eğer ilişkiyi başında sağlam temeller üzerine kuramazsanız en ufak bir sarsıntıda yıkılmaya hazır olur. Bu nedenle ipleri elinize almalı ve o temelleri sağlam atmalısınız. Tabi bu sadece bilinen basit ve klişe yöntemlerle bir anda olabilecek bir şey değildir. Özellikle bir anlık heves ve aşk halinin ilk sarhoşluğuyla yaşanan güzel anlar içinde de değildir. Bir erkeği gerçek anlamda etkileyebilmek için öncelikle ayaklarınız yere sağlam basmalıdır.

Erkekler nasıl bir kadın ister?

Erkeklerin hep anneleri gibi kadın istedikleri ve bu tür anaç kadınlardan hoşlandıkları düşünülür. Evet, erkekler anneleri gibi kadınlar isterler. Çünkü annelerine şımarabildikleri gibi şımarmak, her istediklerini yaptırmak erkekler için ciddi bir alışkanlıktır. Fakat bu şekilde davranan bir kadın aynı zamanda bir erkek için kolay bir kadındır. O nedenle erkeği etkilemek ve elinizde tutmak istiyorsanız zor kadın olun. Onu sevin, onun çok yakışıklığı, çok ince ruhlu olduğunu düşünün, ama asla bunları ona sürekli dile getirmeyin ve hissettirmeyin. Sadece ihtiyaç duyduğunuz anlarda az az bu hislerinizi ortaya çıkarın. Erkekler her zaman zor kadınları daha çok severler.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bakımlı bir kadın da erkeğin önemli istekleri arasındadır. Erkekler bilhassa ellere çok önem verirler. Bu nedenle ellerinizin bakımına özellikle özen gösterin. Bunun beraberinde her zaman temiz olmaya güzel giyinmeye özen gösterin. Temiz ve bakımlı bir kadın olmadan erkeklerin gönlünü çelemezsiniz. Her zaman pozitif ve neşeli olmaya da özen gösterin. Ama bunu yaparken asla kendiniz olmaktan da vazgeçmeyin. Çünkü erkeklerin en hoşlanmadıkları kadın tipi yapmacık kadınlardır ve bunu hemen fark ederler. Nerede ağır olup nerede kahkahalarla gülmeniz gerektiğini bilin ve erkeğinizin isteklerini kontrollü bir şekilde olması gerektiği şekilde yerine getirin.

About Editör