Aşkta Kadın ve Erkeğe Dair Bilinmeyenler
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Aşkta Kadın ve Erkeğe Dair Bilinmeyenler
Aşkta Kadın ve Erkeğe Dair Bilinmeyenler

Aşkta Kadın ve Erkeğe Dair Bilinmeyenler

Aşk kadın ve erkek üçgeninde bilinmeyenler, her iki tarafın aşktan beklentileri gibi bir çok konuyu sizler için hazırladık. Aşk insanoğlu olarak hepimizin saygı duyduğu kutsal hisler bütünüdür. Tarifi edilemeyen yaşayan herkes için farklılık ile ifade edilebilecek duygu şölenidir. Kimilerine göre aşk annelerin ideal gelin-damat adayı iken kimilerine göre delirme durumudur.

Erkeklerin Aşka Bakış Açısı

Erkekler ilişkilerin olup biteni umursamayan robotlardır, akıllarında tek seks vardır kadınlar aşk acısını atlatabilmek adına uzun zaman acının dinmesini bekler erkek iki birası ile yeni hatun arayışlarına düşer erkeklerin aşka bakış acısı böyle diye biliyoruz öyle değil mi? Peki alakası yok erkekler aşk konusunda daha duygusal desem ! İnanılacak gibi değil öyle değilmi ?

Son yıllarımızda toplum düşümce ve yaşayışlar adına sosyologlar tarafından bir takım araştırmalar yapılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonunda erkelerde en az kadınlar kadar ayrılıklarda acı çekiyorlar. Bu durumda anlaşılan iki tarafında acı çektiği fakat bu durumla başa çıkma yöntemlerinin farklı olduğudur. Erkeklerin aşkın tuzağına daha çabuk düştüğü hızlı ve yoğun bir şekilde aşık oldukları gerçeğidir. Erkekler ilişkilerinin başında ve sonunda da oldukça duygusal davranmaktadırlar. Hatta gerçek aşka günümüzde sadece erkekler inanıyor!

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Kadınların Aşka Bakış Açısı

Az önce erkekler açısından aşka ve ilişkilere dair bilinen tüm tabuları bilimsel araştırmalar ile yıktık. Gelelim kadınların aşka bakış açısına öncelikle kadınlar ilişkinin ilk evrelerinde oldukça kontrollü ve dikkatli oluyorlar. Kadınların romantizme dair bilinenleri de günümüzde geçerliliğini kaybetmiş durumda. Bir kadın örneğin aşık olduğu için sevişir sözü tamamen bir klişe araştırmalar gösteriyor ki bir kadın değerli bir hediye aldıktan sonra daha iyi sevişiyor. Bir kadın için erkekleri etkilemenin yolları içinde seksle erkeği etkileyebilmek akıllarından geçerken erkekler ilgi ve alaka ile kadınları etkilemenin peşindedir.

Geniş bir araştırma sonucunda ise kadınlar aşk dışında her şeyi elde etmek için cinsel kimliklerini kullandıkları gerçeğidir. Kadınlar için ilişkinin olması birincil derece önemli iken ilişkinin nasıl olduğu ikinci sırada yer almaktadır. Erkekler için ise durum tam tersidir. Erkekleri etkilemenin yolları kitabında erkeklere dair bilinmesi gereken tüm bilgiler yer alır.

About Editör