Erkekleri Etkileme İçin 8 İpucu
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Erkekleri Etkileme İçin 8 İpucu

Erkekleri Etkileme İçin 8 İpucu

Erkekleri Etkileme İçin 8 İpucuErkekleri Etkileme İçin 8 İpucu

Bayanlar genellikle yakışıklı buldukları erkekleri etkilemek ve onlar ile iletişime geçerek tanışmak isterler. Bir bayanın en yakışıklı erkeği bile etkileyebileceği bazı önemli ipuçları bulunmaktadır. Bir kadın bir erkeği her zaman için etkileyebilir ve hatta baştan çıkarabilir. Bu konuda bayanlar için öneri sayılabilecek erkekleri etkileme için 8 ipucu sayılabilir. Bu ipuçlarına tek tek bakacak olursak:

1-) Göz Teması Kurmak: Erkekleri etkilemek için en önemli ipuçlarının başında bu gelmektedir. Göz teması ve anlamlı bakışlar erkekleri etkilemek için ilk adım olarak kullanılabilecek bir ipucudur.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

2-) Hoş Kokular: Erkeklerin birçoğu hoş kokulu bayanlara asla hayır diyemezler. Özel ve hoş parfümler erkekleri etkilemek ve baştan çıkarmak adına oldukça önemli bir adım sayılabilir. Bunu kesinlikle göz ardı etmemelisiniz.

3-) Dekolte: Dekolte erkeklerin oldukça yoğun bir şekilde ilgisini çekmektedir ve erkeklerin bayan dekoltelerine karşı inanılmaz bir zaafı vardır. Dekolte de erkekleri etkileme için 8 ipucu arasında yer almaktadır.

4-) Özgüven: Bayanların kendilerine duydukları özgüven hem kendileri için, hem de erkekleri için büyük bir avantajdır ve bir erkeği etkilemek isteyen bir bayan özgüvenini ön plana çıkararak bunu rahatça başarabilir.

5-) Saçlar: Bir erkek, bayanlarda ilk olarak saçlara bakar ve bayanlarda saçlar etkileyici bir unsurdur.  

6-) Dokunmak ve Konuşmak: Dokunan ve hoş bir şekilde konuşan bayanlara erkekler asla hayır diyemez. Etkileyici dokunuşlardan kaçınmayın.

7-) Sohbet: Erkeklerin en çok etkilendiği bayanlardan biri de sohbeti hoş ve zevkli olan bayanlardır.

😎 Yapmacık Hareketlerden Kaçınmak: Bir kadın her zaman kendisi gibi olmalı ve kesinlikle yapmacık hareketler yapmamalıdır. Yapmacık hareketleri olan kadınlar erkekler için kesinlikle arka planda kalır.

Erkekleri etkilemek için 8 ipucu sizler için oldukça avantajlı durumlardır.

About Editör