Platonik Aşkı Nasıl Gerçeğe Çevirebilirsiniz?
Home / Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları / Platonik Aşkı Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

Platonik Aşkı Nasıl Gerçeğe Dönüştürebilirsiniz?

Sevgi yaşadığımız en güzel duygulardandır. Bu sevginin üzerine ise tutkuda eklenince tadına doyulmaz bir hal almaktadır. Fakat sevginiz karşılıksız ya da platonik olunca bu acı tarifsizdir. İçten içe bir şeyler hissettiğiniz fakat söyleyemediğiniz durumlarda hissettiğiniz duyguları ona açamamak, onun ile paylaşamamak zaman içinde sizi üzecektir.

erkekler-8-

Sürekli olarak sizi üzen ve aslında karşınızdakinin dahi haberi olmadığı bu duygudan dolayı kendinizi üzmek yerine onun ile bu duyguyu paylaşmak sizi rahatlatacaktır. Platonik aşk hissettiğiniz kişi yakın bir arkadaşınız da olabilir. Bu gibi durumlarda onun ile paylaşacağınız duygularınızın arkadaşlığınızı zedeleyeceğini düşünebilirsiniz. Platonik hisler yaşadığınız kişiye karşı her şeyi bir anda söyleyip kurtulmak isteyebilirsiniz. Fakat karşılık bulamamanız sizi hayli yıpratacaktır. Bu neden ile önce platonik bir aşkı gerçeğe nasıl dönüştüreceğinizi bilmeniz gerekmektedir.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Bir şeyi çözebilmek için öncelikle durumun varlığını kabullenmeniz gerekmektedir. Kadınlar yapıları itibari ile oldukça hassas varlıklardır. Bir kişinin söylemlerinden derin anlamlar çıkarmak onların yapılarında her zaman olmaktadır. Sizinle vakit geçirmekten hoşlanan birinin bu düşüncesini sizin ile paylaşması halinde bile anlamlar çıkartabilirsiniz. Ama kabul edin ki bu karşınızda ki erkeğin sizi sevdiği anlamına gelmemektedir.

erkekleri-etkileme-5

Küçük olaylardan büyük anlamlar çıkarmadan durumu kabullenmeniz gerekmektedir. Sizin aşık olduğunuz kişi sizi sevmeyebilir ya da size karşı beslediği duygular sadece arkadaşlıktan ibaret olabilir. Eğer erkekler size karşı bir şey hissediyor olsalardı bunu size hissettirirlerdi. Sizde kabul edersiniz ki bu erkekler için daha kolay olacaktır.

Aşık olduğunuz erkek size harika bir kadın olduğunuzdan bahsedebilir fakat sizinle hala arkadaş ise bu durumda sizi sevgili olunabilecek bir kadın olarak görebilir fakat size hissettiği duygu arkadaşlıktan öte değildir. Sizi başka erkekler ile flört ederken gördü ise size karşı bakışları değişebilir yani ilgi alanına girebilirsiniz. Yani kısaca başkaları ile görüşmeniz platonik aşkınızın bakışları arasına girmenizi sağlayabilir.

erkekleri-sevme-5

Bir kişiye gerçekten hissettiğiniz duyguları gidip onun ile paylaşmak zor gelebilir. Fakat cesaretli bir kadın olursanız bu sizin fark etmeyen erkekleri de etkileyebilmektedir. Şayet onun ile vakit geçirmek istiyorsanız onu davet edebilirsiniz. Bir kadının bir erkeği davette bulunması kesinlikle onu küçük düşürecek davranışlardan değildir. Hatta aksine karşınızda ki erkek cesaretinizden etkilenebilir. Belkide karşınızda sizden bu hamleyi bekliyor olan bir adayınız vardır. Görünüşünüzü değiştirmekte onu elde etmenin bir diğer yoludur. Erkekler her zaman bakımlı kadınları daha fazla arzularlar. Sizlerde hem kişisel sağlığınız için hem de isteğinizi gerçekleştirebilmek için bakımınıza her zaman dikkat etmelisiniz. Onun hakkında biraz daha bilgi edinerek sevdiği renkleri dış giyimde tercih edebilmeniz onu etkileyebilir mesela. Sizlerde onu elde et kitabımızdan kadın-erkek ilişkileri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Erkeği Elde Etmek İçin Yapılması Gerekenler

Hazırda bekleyen kadınlar gibi kesinlikle ilk davete tamam demeyiniz. Fakat bu kendinizi çekebildiğiniz kadar da naza çekin anlamına gelmiyor. Evet, kadınlar kendilerini naza çekmeli fakat bu karşıyı bunaltacak ya da pişman edecek şekilde olmamalıdır. Unutmayın ki erkekler kaçan kovalanır oyununu seviyordur. Siz ondan kaçtıkça peşinizden gelmesi onun gözünde değerinizi de artıracaktır. Sizi yemeğe davet ettiğinde uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile görüşeceğinizi söyleyebilir ya da sizi aradığında hemen telefonu cevaplamak için koşmayabilirsiniz. Öncelikle yapacağınız işi tamamlamalı ve kendi hayatınızın öncelikli olduğunu unutmadan ona zaman ayırabilmeniz en sağlıklısı olacaktır.

About Editör