Evlenilecek Kadın İmajı Nasıl Yaratılır?
Home / Kendine Bağlama / Evlenilecek Kadın İmajı Nasıl Yaratılır?
Evlenilecek Kadın İmajı Nasıl Yaratılır?

Evlenilecek Kadın İmajı Nasıl Yaratılır?

Evlenilecek kadın imajı nasıl yaratılır? Bir çok kadının en büyük sıkıntılarından biridir, uzun süreli birlikteliklerde erkeklerin evlilikten uzak durmalarının en büyük nedeni sizde görmüş oldukları sizin bilmediğiniz eksiklerdir. Bu eksikliği dile getirmezler çünkü bunun zamanla kapanmasını beklerler.

Evlilik İçin Aranan Kadın Olun!

evlenilecek kadın imajı yadsınamaz bir gerçek olsa da erkekler içinde bu durum geçerlidir. Kadınlar ve erkekler genel olarak evlenilecek insan konusunda oldukça zor karar verirler. Kadınlar için durum daha zor hale geliyor çünkü kadınlar uzayan her şeyin zaman içinde bittiğini bilirler. Bu durum bilimsel veriler ile de kanıtlanmıştır. İlişkiye başlarken hedef  belirlenmemiş ilişkiler zaman içinde sonlanmaktadır. Eğer evlilik gibi bir niyetiniz var ise farklı stratejiler belirlemelisiniz.

Evlilik teklifi almak kadının başarısıdır. Bir çok evli erkeğin eşlerinin kendilerini ikna ettiklerini söyleseler de bu onların kararları kadınların etkileri de oldukça yüksektir. Erkeği kendine bağlamanın yolları ile sizlerde evlenecek kadın imajına girebilir sevdiğiniz adam sizinle sonsuz bir hayatı yaşamak ister. Erkekler kadınlarla evlilik hakkında konuşmayı sevmezler ve bu onlarda bıkkınlık yaratır. Bir çok kadın erkeğin bu tutumları karşısında sürekli pembe panjurlu ev hayallerinden çocuk doğurmak ve mükemmel bir anne olmayı istediğini anlatırlar. Erkekler bu durumda tepki vermezler ise bu sefer ailesinin evlilik konusunda baskı yaptığını söylerler bu durumda erkek kapana sıkılmış hisseder ve bir süre sonra kaçar. Erkeği kendine bağlamanın yolları sizi evliliğe götüren en sağlam yoldur. Yukarıdaki taktikler işe yaramazken sonsuza dek erkeğinizin sizden uzaklaşmasını sağlar.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

evlenilecek kadın imajı vermek istiyorsanız kendi hayatınızı yaşayın. Planladığınız tatiline gidin evinizi dekore edin ve arkadaşlarınızla bir çok etkinliğe katılın erkeğiniz bu dolu hayatınıza dahil olmak için üstün bir çaba harcayacaktır. Sevgili olduğunuz takdirde yaşamınıza sınırlı olarak dahil olabilen bir erkek ancak evlendiğinizde yaşamınızın her alanında hayatınızda olacağının farkına vararak hiç ummadığınız anda size evlilik teklifi edecektir. Zamanla sizden uzak ta geçirdiği her dakikayı kayıp olarak düşünecek ve sizinle aynı yastığa baş koymanın hayalini kuracaktır. Erkeği kendine bağlamanın yolları ile sizlerde hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

About Editör