Bir Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?
Home / Erkekleri Etkilemenin Sıra dışı Yolları / Bir Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?

Bir Erkeği Nasıl Etkileyebilirim?

erkekleri etkilemekUzun zamandır gözünüze kestirdiğiniz ve aşırı elektrik aldığınız bir erkek ile ilgileniyorsunuz, ancak onun duygularından yeterince emin değilsiniz ve ona açılamıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, onun dikkatini çekmeyi bir türlü başaramadınız ve bu yüzden yavaş yavaş da özgüveninizi kaybediyorsunuz. Aslında bazı taktikler uygulayarak, onun ilgisini kazanabilir ve siz ona açılmadan onun size açılmasını sağlayabilirsiniz.

İşte erkeği etkilemenin yolları!

Öncelikle ona ilgi duyduğunuzu belli etmeniz ancak bunu gerçekleştirirken de aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Şayet hoşlandığınız erkek ile sosyal ağlar üzerinde arkadaş iseniz; onun fotoğraflarını ve paylaşımlarını beğenebilir, onunla aynı fikirde olduğunuzu gösterebilirsiniz. Erkekler, kendileri ile aynı fikirde olan ve ortak şeyler paylaşabileceği bayanlardan kesinlikle daha çok hoşlanırlar. Onun dinlediği müziği dinlemekten hoşlanıyor ya da onunla aynı filmler, favori filmler listenizde yer alıyorsa, onun dikkatini çekmeniz daha kısa sürebilir ve onun sizle kontak kurmasını sağlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KURS

Yazıya Devam Etmeden Önce Aşağıdaki Formu Doldurarak 3000+ Kursiyerimizin Arasına Katılabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemenin Ve Kendinize Aşık Etmenin Sırlarını Öğretiyoruz.

  • Her Gün Mail Adresinize Göndereceğimiz Taktiklerle Elde Edemeyeceğiniz Erkek Kalmayacak.
  • Kısa Zamanda Hayalini Kurduğunuz O MUHTEŞEM KADIN' a Dönüşeceksiniz. 

Erkekleri Etkilemek için Erkeklerle Gözükün!

Erkekler, her ne kadar cool görünmeye çalışsalar bile çoğu erkek, etrafında çokça sayıda erkek olan bir bayan ile görüşmekten kaçınırlar. Bunun nedeni hem diğer erkekleri birer potansiyel rakip olarak görmeleri hem de kendilerine yeterince güvenmemeleri olabilir. Eğer ona samimi ve içten davranırsanız ve hayatınızda yer alan erkeklerin hepsine arkadaş gözü ile baktığınızı kanıtlayabilirseniz; onun size daha yakın davranmasını sağlayabilirsiniz. Aksi halde etrafınızdaki diğer erkeklerin kendinden daha üstün ve daha yakışıklı olduğuna kanaat getiren bir erkek size yaklaşmak yerine sizden tamamen uzaklaşabilir. Yapmacık davranmak yerine ona daha içten davranırsanız, onun size açılmasını da kolaylaştırabilirsiniz.

Erkekleri Etkilemek için Hem Güzel Hem Zeki Olun!

Güzel olduğunuzu düşünüyor ve onun yanında eğlenceli davranmaktan ve espriler yapmaktan kaçınıyorsanız, korkmayın! Erkekler, ciddi kadınların aksine eğlenceli bayanlardan daha çok hoşlanır. Eğlenceli olduğunuzu düşünen bir erkek zeki olduğunuzu da kısa süre içerisinde kavrayabilir. Güzel olmak için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz zaten. Biraz bakım, biraz makyaj ve biraz da seksi ve cool kıyafetler…

Bu taktiklerimizi uyguladığınızda onun size kısa bir süre içerisinde açıldığını göreceksiniz.

Hoşlandığınız erkeği etkileyebilmenin tüm yollarını ‘Onu Elde Et’ kitabında bulabilir ve onunla güzel bir ilişkiye kısa süre içerisinde başlayabilirsiniz.

 

About Editör